Нейно Величество, Бившата!

  • 11 511
  • 230
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 508
Дано си около тийн-възрастта, защото твърде много се самонавиваш.
От къде знаеш, че е мълчана до сега и заради теб се е появила? Може да са си гукали като млади, флиртуващи душици и след теб просто да е изсъскала, защото той й е дал ясно са разбере, че дори след раздялата има нещо към нея и като му мине яда ще поиска да се оправят.
И не, надали си влюбена. Просто са ти обърнали внимание и се самонавиваш. Ако беше влюбена щеше да имаш смелостта да говориш открито с него за тези неща.

# 46
  • София
  • Мнения: 8 348
Ей, тия флиртове и свалки по социалните мрежи са страшно нещо.
Колко по-прост ще е живота на всички участници, ако си изпоизтрият профилите.

# 47
  • Мнения: 10 802
Ама ти знаеш неговата история. Класика в жанра - колко е добър мъжа, а колко е лоша бившата и как той не заслужавал. Пък кой ги знае реално какво става между тях.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Любов, татуси, няма да я забрави лесно. Ще сравнява всяка нова с бившата. Ако изобщо е в графа бивша.

# 49
  • Мнения: 17 407
Свестен, колко да е свестен човек, който се оставя да го стискат за гръцмуля. Ай стига и ти. Яд я било.🤐
Ако някой си изтатуира тялото в името на голяма любов към мойта особа, веднага викам психиатър и го хоспитализираме.

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 21:33 от Дренка

# 50
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Дори да си остане бивша, той не е готов за нова връзка. Ако се захване с нещо ново сега, много е вероятно да пренесе проблеми и емоции от старата връзка, ще сравнява постоянно, а ако още има чувства към бившата, като нищо ще обезличи новата си приятелка, няма да я оцени реално.
Да е само за секс, разбирам, но за любов - не, не мисля, че ще стане.

# 51
  • Мнения: 4 009
Не изчетох всичко, но ще ти дам мой личен пример (за моя радост там от моя страна имаше само сексуални желания и без чувства, че иначе сигурно още след 5 години да подсмърчам за него). Прясно излязъл от дълга връзка хубавец. Уж излязъл, ама няма да и казваме, че ходим на разходка двамата, да не каже нещо. Стига се до така желаната от мен кулминация след куп флиртове, жестове и загрижено поведение. След още три "кулминации" се връща при бившата, след месец се разделят, събира се с друга, живеят няколко години, изневерява и с бившата, и в крайна сметка се разделят с новата за да се върне при бившата отново. Тъй че прясно приключили връзка дори за секс не ги искам вече, че много тегава работата, после на теб ще ти накърти някой канчето, че си се вряла в чистата и свята любов между тях Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 1 395
Да го оставим него за момент настрана.
Тази хиена не иска с него, не иска и без него. Докато е сам си трае,но щом надуши жена около него веднага скача и започва да се меси. Не ти трябва гадже с такава обремененост, щом не би я разкарал тотално. Иначе дори да се съберете с него, тя ще започне да излиза с вас, да флиртува, той няма да я реже...
Приеми, че може би не е толкова перфектен. Може би е прекрасен на фаза флирт, но във връзка търсим други качества и ни дразнят неща, които във флирта игнорираме. Не искаш кученце което козирува на бившата.

# 53
  • Мнения: 24
Ох, де да бях около тийн възрастта. Но гоня тридесетте. Като се чета, наистина съм поуглупяла около него, че и историята му. Неусетно се влюбих, защото рядко се срещат толкова внимателни, мили и възпитани мъже.  А и категоричността му, че тя е в миналото ми даде надежда.  Той споделяше с нас. Рядко, но се е случвало. В момента, в който видях снимките им в дома му, започнах да мисля, че тя може би не е напълно забравена. И тази вечер, в която тя писа..той дори и обясняваше, че му пада батерията и дори ще и прати скриншот, че няма батерия, за да не си помислила глупости. Чух го да казва:" Умолявам те да легнеш и да поспиш. Спри да си съчиняваш, това са само приятели." Признавам, първоначално мислех, че му е жал за нея, че тя страда виждайки го с друга жена. Но пък може би наистина има чувства към нея, пък било то и много разочарован Sad

# 54
  • София
  • Мнения: 7 990
Малко инфантилно звучиш, по-добре го разкарай, преди да изглупееш съвсем.
Казвам го с най-добри чувства и не с цел да обиждам.

# 55
  • Мнения: 900
Опитай да излезеш на време и чиста от този очевиден любовен триъгълник.
Направо ми се вижда, че скоро ще ги видиш сдобрени щом толкова се интересува тя от него, а той й се обяснява.
След дълга връзка без особени проблеми е редно да има месеци, в които този любовчия да се отърси, а не да флиртува и да заблуждава други момичета.
Колкото и да си хлътнала, се опитай да го разкараш.Дори да стане нещо, бившата ще ви тормози и няма да ти е лесно с този мекошавия.

# 56
  • Мнения: 8 937
Не искам да разочаровам авторката, но мисля, че заради чувствата си, не разсъждава разумно. Аз самата съм в подобна връзка (в момента в етап поредна раздяла). Голяма любов, скандали, драми и така шеста година. Да, разделяме се, контактувам с други хора (нормално, не съм се заключила вкъщи) , но всеки път се събираме.
 Не искаш да знаеш колко пъти се заричах, че няма да дам шанс, защото съм разочарована и той няма да се промени. Вече даже аз не си вярвам, когато го кажа.
Колкото до флирта: 1во възможно е да си внушаваш, защото го харесваш. 2ро мен самата често ме обвиняват, че флиртувам и съм подвела някого, а даже не съм разбрала. Различни хора, различен тип комуникация...
Но не, той не те нарича приятел, за да не я нарани. Прави го, за да знае тя, че и е верен.

# 57
  • Мнения: 1 770
Като чуя "мъж-мечта" и бягам с 200! 🦄

# 58
  • Мнения: X
Мъжът с хубава бивша съзнателно или подсъзнателно надали ще иска да си свали летвата. Моята бивша също е красавица - откакто сме се разделили, аз въобще нямам чувства и интимни контакти с жени под нейния стандарт. Дренка да обясни защо. Тъй че ако не пасваш в логиката по-горе, особено пък на него както му е прясна раздялата, изобщо не се занимавай.

# 59
  • Мнения: 17 407
Братане, по-важното е ти на себе си да можеш да го обясниш. Дали си удовлетворен от отношенията си с жени, покриващи стандартния пакет “бивша”, как се развиват те, каква е трайността им, и така нататък.
Не ще да ровя в дълбините на душата ти, но приказката отвън красива, отвътре - червива сигурно я знаеш.
И, разбира се, невсекиму тоз късмет - умна, красива, разбрана, че и да не е асексуална, и гола кат пушка, но  изпадат и такива Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт