Взаимоотношения...съвет

  • 3 651
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте, незнам от къде да започна зада добиете ясна представа за случващото се в живота ми...освен че съм попаднал в дупка с неясна представа какво следва или по-точно казано не приемане на фактите от моя страна хаха.
Та да ви разкажа накратко за връзката ми.
Познаваме се с моята сегашна приятелка от преди да се обвържем, познаваме силно казано, на здравей и здрасти. Един ден случайно се засякохме и оттогава започнахме и да се виждаме всеки ден докато не заживяхме заедно. Всичко както всяко начало беше сбъдната мечта,и за съвсем кратко време и предложих..тя каза ДА ихуу какъв кеф беше и ден след ден леко по-лека нещата тръгнаха на зле. Беше скрила от мен някой неща с предтекст,,ти щеше да се ядосаш” , разбрахме се по-въпроса да не крием нищо един от друг мисля че така е редно за едно истинско семейство. Но, нещо все ме глождеше отвътре...както и да е както всяко семейство и в нашето ако мога мога така да се изразя...не е като да не се караме..най-вече внимание..моя гледна точка ,,няма човек на тази земя да не се обади на половинката си през деня поне веднъж да попита как си? Или каквото и да е....Е явно съм грешал...и като я попитам ,,защо?” забога ми казва ,,еми такава съм си...сори” ок...майната му... (с извинение). Но след време се наложи поради конфликти да намерим апартамент под наем. Речено сторено вече няколко месеца живеем само двамата...и сега..идва и лошият момент тя спря да ми обръща внимание..само и единствено когато ще ми намекне че иска нещо, и ако не се получи скандал и пак и пак и сърдене...незнам вече на къде да хвана на всичкото отгоре се прибирам от работа и то с нетърпение само и само да я видя нея! и пак не отразяване като я попитам нещо ми дава само и единствено отговор като ,,НИЩО МИ НЯМА” или ,,ЗАЩОТО ТАКА СЪМ ПРЕЦЕНИЛА...и точка.продължава да си пише с братчето и с което едва ли не по-цял ден...започнах, да се чувствам доста лизлишен,лишен,подтиснат и тн. А най-новото е че дори не ми отговаря само мълчание и когато не и изнесе ,,КАКВО ИСКАШ ОТ МЕН”. Постоянно е това нещо и започвам да свиквам леко по-лека с отсъствието и едва ли не...обичам я доста може би заради това нещо не съм приключил...но не става да намира във всяко изречение за какво да се заяде или разсърди. Не се живее така...най-вече жена ти/мъжа ти да поставя всички останали пред теб ...

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 22:25 от Deivid Petrov

# 1
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Deivid, още на старта имате проблеми. Ще издържиш ли дълъг, "семеен" живот с подобен характер? Никакви диагнози, хормони, депресии и кофти обстоятелства не са причина за лош и егоистичен характер. Тя е такава, има милиони други -противоположни. The choice is yours.

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 22:41 от Viviana91

# 2
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Малко ми се струва (а може и да не е малко), че си е показала истинската същност, макар че не мога да преценя дали не е и това пеперудите в стомаха ти да са спрели да пърхат и си я видял такава, каквато е.
Който и да е от двата варианта, работата върви на токсична връзка, от която колкото по-рано се оттървеш, толкова по-добре.
Естествено, ако приемем, че това са всички факти...

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 22:41 от Phoenix Wright

# 3
  • Мнения: 20
Защо не седнете да поговорите? Да я питаш дали имаш вина за нещо,защо се държи по този начин? Може би си я обидил нещо неволно да е дори,а тя да се държи така,за да се осъзнаеш и да я попиташ.Ако и това не действа е ясно , че има друга причина, но дали ще е това,че прибързано е казала ''ДА'' или, че вече и е омръзнало тя ще си знае.. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 31 851
Хората си имат своите тайни са в правото си някои неща да запазят за себе си.

Но като те чета какво пишеш съдя, че е малко чепата. Даже доста.
Трябва да решиш дали ще може да я търпиш такава. Да вземе да обсъдите отношението и.

# 5
  • Мнения: 17
То са хиляди неща но пиша колкото се може по-накратко...никога не съм и дал причина да ревнува или да се съмнява в мен просто се държа на 100% аз....обвиненията към мен са ,,до кога с тая ревност?” , ,,Ти да не ме следиш пак?” , и любимото ми ,,Ти си психар” , ,,Пак ли има кво да изглаждаме? Остай ме”
Защо не седнете да поговорите? Да я питаш дали имаш вина за нещо,защо се държи по този начин? Може би си я обидил нещо неволно да е дори,а тя да се държи така,за да се осъзнаеш и да я попиташ.Ако и това не действа е ясно , че има друга причина, но дали ще е това,че прибързано е казала ''ДА'' или, че вече и е омръзнало тя ще си знае.. Simple Smile
Не съм затворил вратата на никого...Казал съм милион пъти като не ти изнася защо си с мене ? Ясен отговор няма... Cry

Последна редакция: нд, 29 сеп 2019, 07:59 от AnMary

# 6
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Човек, този въпрос не се задава. Отговор не само няма да получиш, но и тя ще разбере, че не ти стиска да я разкараш. А явно това е, което трябва да направиш в случая. Ако имаш поне малко самоуважение де...
Никой няма право да се държи така с теб, особено непровокирано.

# 7
  • Мнения: 30 802
Звучиш адски задушливо. Има хора, които не обичат такава отчетност.

Освен това има хора, с които наистина ти се иска да скриеш нещата, именно защото палят лесно. Това също е неприятно - хем натиск да споделя, хем ако сподели, отсреща токсични емоции.

# 8
  • Мнения: 17
Хората си имат своите тайни са в правото си някои неща да запазят за себе си.

Но като те чета какво пишеш съдя, че е малко чепата. Даже доста.
Трябва да решиш дали ще може да я търпиш такава. Да вземе да обсъдите отношението и.
Честно казано да...но се дразня от факта че всичко което трябва да обсъдим в повечето случай аз говоря половин час и в крайна сметка отговор колкото да останеш в незнание и да се надяваш че нещата ще се оправят

# 9
  • Мнения: 20
Скрит текст:
Защо не седнете да поговорите? Да я питаш дали имаш вина за нещо,защо се държи по този начин? Може би си я обидил нещо неволно да е дори,а тя да се държи така,за да се осъзнаеш и да я попиташ.Ако и това не действа е ясно , че има друга причина, но дали ще е това,че прибързано е казала ''ДА'' или, че вече и е омръзнало тя ще си знае.. Simple Smile
Не съм затворил вратата на никого...Казал съм милион пъти като не ти изнася защо си с мене ? Ясен отговор няма... Cry

Така и е угодно на мацката явно, да си има някой, който да я обича и обгрижва, но тя да си е напреки постоянно.
Сигурен ли си , че няма замесен трети човек? Поне работи ли, готви ли ти, или си седи цял ден във вас и като се прибереш няма нищо завечеря..само една намусена мацка?

# 10
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
И ако приемем, че има, какво значение има и какво точно променя това?

# 11
  • Мнения: 31 851
Ами освен да я оставиш на мира. Да не я търсиш през деня. Като се прибереш казваш само здравей и толкова. Пробвай, не че ще свърши работа. То това не е нормална комуникация.
Наистина ли говориш половин час?
Половин час някой да ми говори и да ми чете лекции аз няма да издържа.
Иначе пишеш общи неща. Не казваш конкретни примери.

 

# 12
  • Мнения: 17
Звучиш адски задушливо. Има хора, които не обичат такава отчетност.

Освен това има хора, с които наистина ти се иска да скриеш нещата, именно защото палят лесно. Това също е неприятно - хем натиск да споделя, хем ако сподели, отсреща токсични емоции.
Ок съгласен съм всеки е индивидуален по-свое му, но да не се питаме нищо ? Защото ако попитам как мина деня ти или какво ще правиш днес следва именно отговора задушаваш ме. В интерес на истината всеки диалог се състой от въпроси и отговори но за най-малкото идва в повече

# 13
  • Мнения: 31 851
Е, ако на едно здрасти,  как си се държи така грубо и има нещо на девойката.
Защо се мъчиш с нея не знам.
Като ти каже,че я задушаваш я питай защо не си е събрала багажа още.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Deivid, разясни ни по какви критерии я избра и кой беше по- инициативен. Как разпределяте разходите си в домакинството?

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 22:53 от Viviana91

# 15
  • Мнения: 30 802
А ти за какво й правиш кръстосани разпити? Може да не улавяш момента за разговор и да я подхващаш, докато още й пуши главата и е кисела.

# 16
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Какви моменти Ви гонят? Тя ще влезе в отбранителен режим в момента, в който нашия си отвори устата по такава тема.

# 17
  • Мнения: 17
Deivid, разясни ни по какви критерии я избра и кой беше по инициативен. Как разпределяте разходите си в домакинството?
а
По-никакви просто се случи казах си тя ще е...колкото до разпределянето аз покривам каквото е необходимо и ако стане така че не останат се гледаме на това каквото изкара тя

# 18
  • Мнения: 17
Скрит текст:
Защо не седнете да поговорите? Да я питаш дали имаш вина за нещо,защо се държи по този начин? Може би си я обидил нещо неволно да е дори,а тя да се държи така,за да се осъзнаеш и да я попиташ.Ако и това не действа е ясно , че има друга причина, но дали ще е това,че прибързано е казала ''ДА'' или, че вече и е омръзнало тя ще си знае.. Simple Smile
Не съм затворил вратата на никого...Казал съм милион пъти като не ти изнася защо си с мене ? Ясен отговор няма... Cry

Така и е угодно на мацката явно, да си има някой, който да я обича и обгрижва, но тя да си е напреки постоянно.
Сигурен ли си , че няма замесен трети човек? Поне работи ли, готви ли ти, или си седи цял ден във вас и като се прибереш няма нищо завечеря..само една намусена мацка?
Хахааа доста неподготвен ме хвана с въпроса за третия човек...няма такива признаци за сега, всичко е ток бачка доста, малко е маниячка чистофелница абе общо взето от изброените само намусена за момента

# 19
  • Мнения: 7 967
Казваш "сегашната ми приятелка", после си й предложил, тя приела и сега не се разбирате. Колко време мина откакто й предложи?

# 20
  • Мнения: 120
Замислял ли си се, че може вече да не те иска, но няма смелост да вземе решение за раздяла и с поведението си , те принуждава ти да го вземеш?

# 21
  • Мнения: 17
И ако приемем, че има, какво значение има и какво точно променя това?
Незнам..може би ще ми стане безразлична на мига и всичко приключва

# 22
  • Мнения: 17
Казваш "сегашната ми приятелка", после си й предложил, тя приела и сега не се разбирате. Колко време мина откакто й предложи?
Две годинки само

# 23
  • Мнения: 20
Малко ми е странно от нищото да се държи така..има нещо гнило ама дали е в твоето държание към нея, или тя крие нещо..

# 24
  • Мнения: 17
Замислял ли си се, че може вече да не те иска, но няма смелост да вземе решение за раздяла и с поведението си , те принуждава ти да го вземеш?
Не веднъж съм го мислил...даже помеждудругото последният път по-тази тема водехме нормален разговор и разговора завърши с ,,незнам как го смяташ, но няма да се оттървеш лесно от мен”

# 25
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Ако си основния спонсор, ситуацията
я устройва. Не иска да и навлизаш в личното пространство. Женска студенина или апатия наясно ли си какво означават?
Дори тези които си купуват булки - ромки, си имат критерии за избор.

# 26
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Незнам..може би ще ми стане безразлична на мига и всичко приключва
Е, как така казваш, че я обичаш и след като ти каже нещо такова, ще ти стане безразлична за една вечер. Стига бе, човек!
Явно все още си мислиш, че това е някакво временно явление, но всичко, което каза като факти дотук, говори точно за обратното. Предложил си и преди две години и досега не сте се оженили. Някаква разумна причина?

# 27
  • Мнения: 17
Малко ми е странно от нищото да се държи така..има нещо гнило ама дали е в твоето държание към нея, или тя крие нещо..
Всеки има различно виждане на нещата...но едва ли не да те носят на ръце, а на теб да ти е все едно и да си знаеш твоето...незнам..:/

# 28
  • Мнения: 30 802
А замислял ли си се, че може да не иска да я носиш на ръце, а да я оставиш да си извърви пътя?

# 29
  • Мнения: 20
Скрит текст:
Малко ми е странно от нищото да се държи така..има нещо гнило ама дали е в твоето държание към нея, или тя крие нещо..
Всеки има различно виждане на нещата...но едва ли не да те носят на ръце, а на теб да ти е все едно и да си знаеш твоето...незнам..:/

Направи си сметката тогава сам, живее си с теб, ти плащаш всичко, обгрижваш я,а накрая какво получаваш?

# 30
  • Мнения: 17
Незнам..може би ще ми стане безразлична на мига и всичко приключва
Е, как така казваш, че я обичаш и след като ти каже нещо такова, ще ти стане безразлична за една вечер. Стига бе, човек!
Явно все още си мислиш, че това е някакво временно явление, но всичко, което каза като факти дотук, говори точно за обратното. Предложил си и преди две години и досега не сте се оженили. Някаква разумна причина?
Доста лесто човек..такъв тип човек съм че за една секунда можеш да ме накараш да те обичам а за половин да те намразя..а именно един такъв епизод може тотално да ме преобърне..колкото до женитбата ,,сега не е момента”

# 31
  • Мнения: 17
Скрит текст:
Малко ми е странно от нищото да се държи така..има нещо гнило ама дали е в твоето държание към нея, или тя крие нещо..
Всеки има различно виждане на нещата...но едва ли не да те носят на ръце, а на теб да ти е все едно и да си знаеш твоето...незнам..:/

Направи си сметката тогава сам, живее си с теб, ти плащаш всичко, обгрижваш я,а накрая какво получаваш?
По-нагоре съм споделил че не е от мързеливите и че като цяло почти разходите са разделени ако тръгнем да ги смятаме едно по-едно. За мен не е важно като цяло кой колко дава финансово или под какъвто и да е материален начин...единственото което ме интересува е отношениет...начина по-който се отнасяме един с други го...толкова ли е трудно да бъдеш добър човек...явно да...Sad

# 32
  • Мнения: 31 851
Не е нормално поведението и.
Сега чат пат да се сопне - ок. Всеки си има моменти, ама това явно е ежедневие.
Използва те според мен и не те обича.
Ама поне да беше по-мила, а тя и това не може.

# 33
  • Мнения: 17
А замислял ли си се, че може да не иска да я носиш на ръце, а да я оставиш да си извърви пътя?
Не..никога не съм го мислил...но в такъв случай какво прави с мен когато знае какъв човек съм и какво искам

# 34
  • Мнения: 120
Незнам..може би ще ми стане безразлична на мига и всичко приключва
Е, как така казваш, че я обичаш и след като ти каже нещо такова, ще ти стане безразлична за една вечер. Стига бе, човек!
Явно все още си мислиш, че това е някакво временно явление, но всичко, което каза като факти дотук, говори точно за обратното. Предложил си и преди две години и досега не сте се оженили. Някаква разумна причина?
Доста лесто човек..такъв тип човек съм че за една секунда можеш да ме накараш да те обичам а за половин да те намразя..а именно един такъв епизод може тотално да ме преобърне..колкото до женитбата ,,сега не е момента”
Тия дето толкова бързо се влюбват и разлюбват не са стока. Сори, че ти го казвам ама...

# 35
  • Мнения: 7 967
Предложил си, но 2 години още не сте се оженили. Живеете под наем "заради конфликти". Какви конфликти? С кой живяхте преди да се изнесете под наем? Имам усещането, че спестяваш значима част от събитията довели връзката ви до тези обтегнати отношения.
Аз лично се ужасявам от хора, които изпадат в крайности за отрицателно време: твърдят, че безкрайно те обичат и след един час искрено могат да заявят как не те обичат повече или те ненавиждат (мразят). Това не е адекватно поведение.
Всъщност какво искаш от нея или връзката ?( не става ясно, поне за мен не е)

# 36
  • Мнения: 17
Не е нормално поведението и.
Сега чат пат да се сопне - ок. Всеки си има моменти, ама това явно е ежедневие.
Използва те според мен и не те обича.
Ама поне да беше по-мила, а тя и това не може.

👍🏼...и още нещо според вас достатъчно ли е когато някой каже обичам те или трябват и действия хаха

# 37
  • Мнения: 17
Предложил си, но 2 години още не сте се оженили. Живеете под наем "заради конфликти". Какви конфликти? С кой живяхте преди да се изнесете под наем? Имам усещането, че спестяваш значима част от събитията довели връзката ви до тези обтегнати отношения.
Аз лично се ужасявам от хора, които изпадат в крайности за отрицателно време: твърдят, че безкрайно те обичат и след един час искрено могат да заявят как не те обичат повече или те ненавиждат (мразят). Това не е адекватно поведение.
Всъщност какво искаш от нея или връзката ?( не става ясно, поне за мен не е)
Щом не съм споделил всичко подробно съм сметнал че така е редно...колкото до това за обичта не виждам кое не е адекватно при положение че най-скъпото ти те предаде по-такъв долен начин а най-честото оправдание когато хванат жена в изневяра е бях объркана ами колкото и да е объркан един човек който твърди че те обича няма да го направи...лично мнение

# 38
  • Мнения: 30 802
А замислял ли си се, че може да не иска да я носиш на ръце, а да я оставиш да си извърви пътя?
Не..никога не съм го мислил...но в такъв случай какво прави с мен когато знае какъв човек съм и какво искам

Ами не знам, понякога човек иска партньор, който да знае кога да не му се мярка пред очите, но да е някъде там на разположение.

Още сте млади и егото ви е големичко. Може да се засягаш лично, ако те пренебрегват. С гаджето вече сме хем дърти, хем многодетни и отношенията ни са в прекрасната фаза, в която сме наясно, че понякога трябва да си се махнем взаимно от главите, но да сме някъде там, ако наистина има нужда.

Та така, връзката може да е удобна, не се обиждай от това. Няма да те боготворят и слушат зяпнали цял живот.

# 39
  • Мнения: 120
Не е нормално поведението и.
Сега чат пат да се сопне - ок. Всеки си има моменти, ама това явно е ежедневие.
Използва те според мен и не те обича.
Ама поне да беше по-мила, а тя и това не може.

👍🏼...и още нещо според вас достатъчно ли е когато някой каже обичам те или трябват и действия хаха
Трябват действия

# 40
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Характер с обич няма да промениш. Ако се появи и дете? Сега ако опишеш интимния ви  живот, до три пъти месечно, влизаш във форумните клишета - жалби.

# 41
  • Мнения: 31 851
Не е нормално поведението и.
Сега чат пат да се сопне - ок. Всеки си има моменти, ама това явно е ежедневие.
Използва те според мен и не те обича.
Ама поне да беше по-мила, а тя и това не може.

👍🏼...и още нещо според вас достатъчно ли е когато някой каже обичам те или трябват и действия хаха

Трябват действия принципно.
Но има хора обичат и думичките да ги чуват.
Аз лично не обичам да ги казвам. Смятам, че това което правя си говори за себе си.

# 42
  • София
  • Мнения: 17 592
Очевидно темпераментите ви не се допълват, а просто се разминават. В света има битки, които просто не си струва да бъдат започвани. Дори и победата би била поражение. И в този смисъл, за тази връзка просто не си заслужава да се бориш. Преболедувай я и потърси друга.

# 43
  • Мнения: 3 134
Защо ти казва тя “стига с твоята ревност”? Задушаваш я, бе човек. Остави я да подиша малко, как да е на кеф. Много си обсебващ и задушлив. Нямало било хора във връзка дето да не си звънили поне веднъж на ден....хайде не. Пълно е с такива. Ако на мен ми звъни гаджето всеки ден, ще полудея направо, ега ти досадата. Нужно ли е да си звъните, като ще се видите вечерта? Не мога да си представя моят мъж да говори половин час без да спре, нито пък аз. Как не се изморяваш? Нормално е това да я изморява и да отговаря едносрично. Смятам че те обича, но и идваш в повече.

# 44
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Хайде, хайде, сега задушлив стана. Дори и да е вярно (чиста хипотеза), тя щеше да се е омела доста отдавна, вместо да ходи да му приказва, че нямало толкова лесно да се оттърве от нея.
Тия двамцата аз ги виждам несъвместими.

# 45
  • Мнения: 4 618
Не мога да го подмина, но си доста неграмотен, авторе. А, така както те чета - приятелката ти е изгубила уважение към теб. Дали защото й ходиш по гъза или друга причина, но изгуби ли се уважението се губи любовта и изобщо работата е "бегала". Не се мъчете, няма смисъл.

# 46
  • Мнения: 17
Характер с обич няма да промениш. Ако се появи и дете? Сега ако опишеш интимния ви  живот, до три пъти месечно, влизаш във форумните клишета - жалби.
За интимния живот...всичко е , до три пъти месечно, да откаже иначе всеки ден в това отношение няма проблем даже понякога, аз и казвам че прекалява и искам да спа хаха

# 47
  • Мнения: 17
Не мога да го подмина, но си доста неграмотен, авторе. А, така както те чета - приятелката ти е изгубила уважение към теб. Дали защото й ходиш по гъза или друга причина, но изгуби ли се уважението се губи любовта и изобщо работата е "бегала". Не се мъчете, няма смисъл.
Съжалявам за което, не работя в новинарският блог да изразявам всичко както трябва, в сферата на автомобилите работя и там, както и тук пиша и говоря без да се съобразявам къде не трябва и къде трябва да поставя запетая както и дали съм казал/написал думата правилно Simple Smile.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Лиши я от секс, внимание, финанси, може да прояви желание да запази отношенията ви. Или имитирай поведението и. Ако си от тези първични мъже, щастливи, че имат някоя за ползване, продължавай. Обикновено човек се стреми, освен към лично развитие и към по - пълноценни о переспективни връзки.

# 49
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Вив, какви са тия глупости? Защо трябва да си губи времето и енергията в нещо, от което първо няма никакъв смисъл? И ако предположим (но само предположим), че има ефект и ще и държи влага известно време, колко време мислиш, че ще е това?
Хармонични са тези отношения, в които нещата се случват непринудено и не се налага прибягването до такива "тактики". Ако единия или и двамата не дават шанс на нещата да се случват така, пиши ги беГали.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Давам му варианти, сам да си определи негативите във връзката. "Размишявайки", вероятно ще продължат по същия начин с години.

# 51
  • Мнения: 18 326
В тази връзка нещата нещо са на обратно. Тя е готова на секс, но не й се приказва. Той иска внимание... Thinking А, и тя не иска сватба, а той - да.

# 52
  • Мнения: 31 851
Ми да, я пробвай и ти с нейните камъни по нейната глава.
Ако тя за здравей ти казва, че си досаден, следващия път като те пита теб нещо отговори по същия начин.
И без това няма да ви бъде заедно, върни и жестовете. Тамън може и да стопли при следващите си връзки как да не се държи.

# 53
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
Щом ти казва, че я задушаваш, значи я задушаваш. Просто критериите ви за задушаване за различни. Както и много други критерии. Не можеш да я виниш за това, както и тя теб.
Хората с различен мироглед не са един за друг и, колкото по-рано го осъзнаят, толкова по-добре.

# 54
  • Мнения: 30 802
Аз имам усещането, че са малко от различни прослойки и той й е станал досаден. Тя си мечтае за друг вид мъж. Тоя не я стимулира да говори.

# 55
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ми да, я пробвай и ти с нейните камъни по нейната глава.
Ако тя за здравей ти казва, че си досаден, следващия път като те пита теб нещо отговори по същия начин.
И без това няма да ви бъде заедно, върни и жестовете. Тамън може и да стопли при следващите си връзки как да не се държи.
И какъв ще е смисъла от целия този реваншизъм? Само да си начеше крастата?
Също, защо на него трябва да се пада едва ли не ролята на учител, като потенциалната полза от наученото (каквато се съмнявам, че ще има) ще е за друг?

# 56
  • Мнения: X
Проведете сериозен разговор.
И ако, нещата не се поправят( а те няма да се поправят от само себе си), решението е терапия или раздяла. Освен, ако не си решил да я приемеш такава, каквото е.
Лично аз опитвам всичко и ако не се  получава - просто няма смисъл.

# 57
  • Мнения: 31 851
Ми да, я пробвай и ти с нейните камъни по нейната глава.
Ако тя за здравей ти казва, че си досаден, следващия път като те пита теб нещо отговори по същия начин.
И без това няма да ви бъде заедно, върни и жестовете. Тамън може и да стопли при следващите си връзки как да не се държи.
И какъв ще е смисъла от целия този реваншизъм? Само да си начеше крастата?
Също, защо на него трябва да се пада едва ли не ролята на учител, като потенциалната полза от наученото (каквато се съмнявам, че ще има) ще е за друг?

Аз смисъла съм го написала.

# 58
  • Мнения: 3 439
Аз имам усещането, че са малко от различни прослойки и той й е станал досаден. Тя си мечтае за друг вид мъж. Тоя не я стимулира да говори.
Е той говори, както и пише все пак 😂

# 59
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз имам усещането, че са малко от различни прослойки и той й е станал досаден. Тя си мечтае за друг вид мъж. Тоя не я стимулира да говори.

Ами, ако въобще няма какво да каже, момата, като си отвори устата?
Или мислиш, че с досада седи при него само заради златния секс и издръжката, и държанието му на плазмодий?  newsm78

# 60
  • Мнения: 336
Колега, или поговорете като зрели хора, или кой от къде е. Не знам какво казват дебелите книги, но лошата комуникация или липсата на такава, вреди не само на семейния живот. За твое успокоение и за да пребориш субективния фактор, поговори с приятели дали не бъркаш с поведението си някъде и нанеси своевременни корекции, ако се налагат и ще си вече топ със следващата булка.

Общи условия

Активация на акаунт