Взаимоотношения...съвет

  • 3 652
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 618
Не мога да го подмина, но си доста неграмотен, авторе. А, така както те чета - приятелката ти е изгубила уважение към теб. Дали защото й ходиш по гъза или друга причина, но изгуби ли се уважението се губи любовта и изобщо работата е "бегала". Не се мъчете, няма смисъл.

# 46
  • Мнения: 17
Характер с обич няма да промениш. Ако се появи и дете? Сега ако опишеш интимния ви  живот, до три пъти месечно, влизаш във форумните клишета - жалби.
За интимния живот...всичко е , до три пъти месечно, да откаже иначе всеки ден в това отношение няма проблем даже понякога, аз и казвам че прекалява и искам да спа хаха

# 47
  • Мнения: 17
Не мога да го подмина, но си доста неграмотен, авторе. А, така както те чета - приятелката ти е изгубила уважение към теб. Дали защото й ходиш по гъза или друга причина, но изгуби ли се уважението се губи любовта и изобщо работата е "бегала". Не се мъчете, няма смисъл.
Съжалявам за което, не работя в новинарският блог да изразявам всичко както трябва, в сферата на автомобилите работя и там, както и тук пиша и говоря без да се съобразявам къде не трябва и къде трябва да поставя запетая както и дали съм казал/написал думата правилно Simple Smile.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Лиши я от секс, внимание, финанси, може да прояви желание да запази отношенията ви. Или имитирай поведението и. Ако си от тези първични мъже, щастливи, че имат някоя за ползване, продължавай. Обикновено човек се стреми, освен към лично развитие и към по - пълноценни о переспективни връзки.

# 49
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Вив, какви са тия глупости? Защо трябва да си губи времето и енергията в нещо, от което първо няма никакъв смисъл? И ако предположим (но само предположим), че има ефект и ще и държи влага известно време, колко време мислиш, че ще е това?
Хармонични са тези отношения, в които нещата се случват непринудено и не се налага прибягването до такива "тактики". Ако единия или и двамата не дават шанс на нещата да се случват така, пиши ги беГали.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Давам му варианти, сам да си определи негативите във връзката. "Размишявайки", вероятно ще продължат по същия начин с години.

# 51
  • Мнения: 18 327
В тази връзка нещата нещо са на обратно. Тя е готова на секс, но не й се приказва. Той иска внимание... Thinking А, и тя не иска сватба, а той - да.

# 52
  • Мнения: 31 851
Ми да, я пробвай и ти с нейните камъни по нейната глава.
Ако тя за здравей ти казва, че си досаден, следващия път като те пита теб нещо отговори по същия начин.
И без това няма да ви бъде заедно, върни и жестовете. Тамън може и да стопли при следващите си връзки как да не се държи.

# 53
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
Щом ти казва, че я задушаваш, значи я задушаваш. Просто критериите ви за задушаване за различни. Както и много други критерии. Не можеш да я виниш за това, както и тя теб.
Хората с различен мироглед не са един за друг и, колкото по-рано го осъзнаят, толкова по-добре.

# 54
  • Мнения: 30 802
Аз имам усещането, че са малко от различни прослойки и той й е станал досаден. Тя си мечтае за друг вид мъж. Тоя не я стимулира да говори.

# 55
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ми да, я пробвай и ти с нейните камъни по нейната глава.
Ако тя за здравей ти казва, че си досаден, следващия път като те пита теб нещо отговори по същия начин.
И без това няма да ви бъде заедно, върни и жестовете. Тамън може и да стопли при следващите си връзки как да не се държи.
И какъв ще е смисъла от целия този реваншизъм? Само да си начеше крастата?
Също, защо на него трябва да се пада едва ли не ролята на учител, като потенциалната полза от наученото (каквато се съмнявам, че ще има) ще е за друг?

# 56
  • Мнения: X
Проведете сериозен разговор.
И ако, нещата не се поправят( а те няма да се поправят от само себе си), решението е терапия или раздяла. Освен, ако не си решил да я приемеш такава, каквото е.
Лично аз опитвам всичко и ако не се  получава - просто няма смисъл.

# 57
  • Мнения: 31 851
Ми да, я пробвай и ти с нейните камъни по нейната глава.
Ако тя за здравей ти казва, че си досаден, следващия път като те пита теб нещо отговори по същия начин.
И без това няма да ви бъде заедно, върни и жестовете. Тамън може и да стопли при следващите си връзки как да не се държи.
И какъв ще е смисъла от целия този реваншизъм? Само да си начеше крастата?
Също, защо на него трябва да се пада едва ли не ролята на учител, като потенциалната полза от наученото (каквато се съмнявам, че ще има) ще е за друг?

Аз смисъла съм го написала.

# 58
  • Мнения: 3 439
Аз имам усещането, че са малко от различни прослойки и той й е станал досаден. Тя си мечтае за друг вид мъж. Тоя не я стимулира да говори.
Е той говори, както и пише все пак 😂

# 59
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз имам усещането, че са малко от различни прослойки и той й е станал досаден. Тя си мечтае за друг вид мъж. Тоя не я стимулира да говори.

Ами, ако въобще няма какво да каже, момата, като си отвори устата?
Или мислиш, че с досада седи при него само заради златния секс и издръжката, и държанието му на плазмодий?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт