Изпитани сайтове за парфюми - 18

  • 69 582
  • 767
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 366
От моите наблюдения нотино не са качвали цените. Понеже имам скрийношотове отпреди месец и ясно мога да сравня. Аз си поръчах Florabotanica (на сляпо, ама исках да разнообразя от сладникави парфюми) и действително 50ml ми излязоха на редовната цена на 30ml, взимам го от магазина им, което значи че си спестявам доставка и даже получавам мостри. Мен ме устройва.

# 421
  • Мнения: 1 429
Не зная, но аз разчитам на Елинор - миналата година имаше доста неща на супер изгодни цени /включително тестери на Montale 100 мл по 66 лв., Coco Mademoiselle EDP Intense и мн. др./ Stuck Out Tongue Winking Eye

# 422
  • Мнения: 2 025
Значи наистина не е в мен проблемът, защото 3 парфюма си стоят, а останалите ги няма. Сайтът не го отварям чрез друго устройство освен през телефона и половинката се оказа невинен. Цените за нещата в кошницата ми ги следя от доста време и последния месец определено се качиха лека-полека. Изключително селски номер.

# 423
  • София
  • Мнения: 17 775
Елинор миналата година имаха 20% през целия ноември.

# 424
  • Мнения: 517
Notino вероятно се шегуват с нас с тези цени.
15 % не е никакво намаление, особено щом става дума за уебсайт Laughing
Парфимо пък играят с цените на тук-има, тук-няма. Безумие е това поскъпване със стотинки, после поевтиняване с левче.
Разочарована съм тотално Rolling Eyes
Елинор ще пускат ли някакво намаление, или от последните грандиозни издънки с доставките са решили да не се излагат?

# 425
  • Мнения: 13 275
Разочарована и аз и не пазарувам, също чакам.
А това с вдигането на цените преди намаление май не беше много редно според нашето КЗП.

# 426
  • София
  • Мнения: 454
Здравейте, търся Idole d'Armani, за подарък. Знам че е много стар /2009/. Откривам го само тук http://beautyshop.bg/product/560/giorgio-armani-idole-d-armani-eau-de-parfum.html. Въпросът ми е какъв срок на годност имат парфюмите и пише ли го някъде по тях? Заслужава ли си да купувам стар парфюм, като се има предвид, че цената му не е никак евтина?

# 427
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Здравейте, търся Idole d'Armani, за подарък. Знам че е много стар /2009/. Откривам го само тук http://beautyshop.bg/product/560/giorgio-armani-idole-d-armani-eau-de-parfum.html. Въпросът ми е какъв срок на годност имат парфюмите и пише ли го някъде по тях? Заслужава ли си да купувам стар парфюм, като се има предвид, че цената му не е никак евтина?
Преди около седмица го гледах и в Прити шоп на Витошка

# 428
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Цитат
Разочарована и аз и не пазарувам, също чакам.
+ 1

Намаленията им в момента са просто измислени.  Crossing Arms

# 429
  • Мнения: 838
На черния петък от къде е за предпочитане да се пазарува- от бг, или от чуждите сайтове?

# 430
  • Мнения: 13 275
Няма рецепта, това че е черен петък, не е задължително цените да са по ниски или достатъчно намалени, за да ме мотивират да пазарувам точно в този ден.

# 431
  • Мнения: 1 246
Нали идеята на ЧП е точно това.  Направо си е задължително. Mr. Green

# 432
  • Мнения: 13 275
Идеята е това, но дали намалението винаги  е реално е друг въпрос.
Примерно Сефора и Дъглас си държат винаги едни цени и като кажат 20 % си е 20 % от техните цени.
Нотино и Парфимо, менят постоянно цените и преди да обявят намаление винаги вдигат  и те са чужди сайтове.
Елинор последните намаления бяха коректни, дано продължат в този дух.

# 433
  • Мнения: 12
Здравейте, за първи път пазарувам онлайн парфюм Simple Smile Чакам си поръчката от Парфимо, ще споделя отзиви допълнително.

# 434
  • София
  • Мнения: 1 974
Със или без черни петъци, или там други пунти, за мен познатите на всички ни сайтове са най-доброто,  за което можем да си мечтаем. Пресен пример - преди дни с приятел поръчахме за жена му тестер 100мл HUGO BOSS The Scent for Her Private Accord EDP 100ml. Дори най-високата он-лайн цена в момента - около 105лв, пак е на космическа дистанция от исканите 230лв в реалните магазини.
Между другото, за тези, които се питат - тестера на HUGO BOSS The Scent for Her Private Accord EDP идва с капачка в картонена кутия на Бос. А като странично допълнение, мацката за която беше предназначен, е била изключително щастлива от новата придобивка. Smiley

Общи условия

Активация на акаунт