Можете ли да предположите...

  • 2 694
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
На мен ми прилича на Кейт Бланшет Thinking
Мале-е-ей, Мюрель, как можа!  Shocked


Ама аз обичам Кейт Бланшет, просто особата от снимката прилича на нея Grinning 

# 16
  • Мнения: 5 622
И терзанията на моя човек му бяха " да го прасна ли травестита, или да не го прасна"  Thinking
... и как се разреши  драмата? Simple Smile

Ни наммм   33uu

Повече не питах за подробности. Страх ме беше да ги науча......  Stop

# 17
Леле не е за вярване колко добре са "го" направили от мъж в жена #Crazy Науката си напредва и това си е! Whistling

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защо не?
На мен всички чалга-звезди ми приличат на травестити.  Mr. Green Хем тази мома тук е доста по-малко боядисана и скромна в облеклото си.  Laughing
И на мен, особено тая тук, когато я видях за първи път си помислих, че е травестит и все още си мисля.

А за момъка - да добре изглежда, би заблудил някой Мъжжжж.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Личи се де...от лакътя надолу ръката е мъжка Laughing

на същото мнение съм.  Peace

Но ако проблемът с пола ти е в мозъка, тогава си длъжен да се "смениш".

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Личи се де...от лакътя надолу ръката е мъжка Laughing

на същото мнение съм.  Peace

Но ако проблемът с пола ти е в мозъка, тогава си длъжен да се "смениш".

Ако нямаш $$$ ?  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 254
хахахаах в първата секунда ми заприлича на Мелания Тръмп Joy Joy hahaha

# 22
  • Мнения: 4 965
На мен "мацката" ми хареса.
Скоро гледах предаване по Риалити, в което даваха за някакво градче в "Дивия Запад", което е "столицата" на подобни операции и в него живеят много подобни "жени". Някой от тях бяха далеч по-женствени от мои познати. Повечето изглеждаха великолепно - поддържани, облечени със стил. Е, някои бяха доста височки, но по нищо друго не им личеше. Обясяваха, че за подобен ефект преминават жестоко хормонално лечение, пред което болките след операцията са песен, а и до края на живота си се тъпчат с хормони. Някои са имали семейства, дори един от тях е осиновил децата си след развода и децата го приемаха нормално. Други са омъжени и мъжете им обясняваха, че в началото са се чувствали странно, разбирайки, че половинките им в миналото са били мъже, но сега по нищо не им личи (хормоните са изгладили кожата им, спрели са да им растат косми и т.н.). Но, странното ми е, че колкото и голямо желание да имат да са жени, се подлагат на страхотни страдания - операция на половите органи, имплантиране на гърди, подплънки в дупето, премахване на адамовата ябълка и редица други дребни козметични операции. И въпреки това - ги приемам и нямам нищо против тях - повече ме дразнят тези от типа на Урсула и Азис, дето не мога да им хвана края какви са и що са. Тези поне се чувстват жени и се превръщат в такива.

# 23
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Защо не?
На мен всички чалга-звезди ми приличат на травестити.  Mr. Green Хем тази мома тук е доста по-малко боядисана и скромна в облеклото си.  Laughing
И на мен, особено тая тук, когато я видях за първи път си помислих, че е травестит и все още си мисля.

А за момъка - да добре изглежда, би заблудил някой Мъжжжж.
Да и като гледам Сашка Васева по разни предавания и колкото я гледам все повече на травестит ми замязва.

# 24
  • Мнения: 143
Женствено друг път!
Личат си не ама....
От километри Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 495
Хм, ами какво стана, нали имаше един травестит...наш.. Елза Парини Laughingсе казваше.Къде се загуби newsm78

# 26
  • на село
  • Мнения: 3 926
Елза Парини мисля, че си води едно предаване по радио "Браво"  Grinning.

# 27
  • Мнения: 42
много добре изглежда наистина.То ясно от груб мъж да се превърнеш в жена лесно-кръц от тук ,кръц от там и готово.Ама  на някоя жена ако и се иска да изглежда като мъж newsm78...

# 28
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ама  на някоя жена ако и се иска да изглежда като мъж newsm78...

И такива случаи има, макар да са доста по-малко.
Преди година гледах такъв научнопопулярен филм. Момичето там също се подлагаше на хормонално лечение, на операции, пристягаше гърдите си, за да не личат и се радваше, че по лицето й започват да растат косми вследствие от хормоните.

# 29
  • Мнения: 5 622
Ама  на някоя жена ако и се иска да изглежда като мъж newsm78...

И такива случаи има, макар да са доста по-малко.
Преди година гледах такъв научнопопулярен филм. Момичето там също се подлагаше на хормонално лечение, на операции, пристягаше гърдите си, за да не личат и се радваше, че по лицето й започват да растат косми вследствие от хормоните.

Преди известно време даваха за подобен случай по "Искрено и лично". И мотивът на жената-мъж беше, че искала да е мъж, за да  бие жена си  #Crazy И още- за да нямала гърди  Shocked Само и пречели  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт