Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 17

  • 65 017
  • 817
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 181
Здравейте, момичета! Имам питане към тези от вас, които са наясно. Предстои ми ЖК в болницата. Моля, препоръчайте ми лекар за тази цел. Добре би било да отговаря на телефона си, защото не съм от София. И друго, бих ли могла да не заплащам пакет за ЖК, а само прегледите при лекаря? Имам предвид, че следя щитовидни хормони и кръвна захар в друга лаборатория и бих могла там да пускам и останалите необходими изследвания. Някоя от вас правила ли го е и как излиза като цена? Ще бъда благодарна  за всяка информация.

# 241
  • Мнения: 953
Препоръчвам д-р Павлова. Внимателна, обръща внимание, обяснява и според мен добър специалист. Сега лежа в гинекологията и жените, с които съм говорила  на етажа, също я одобряват. Simple Smile Аз не заплатих пакет, за да мога да си ползвам ДЗО-то, но не мога да коментирам като цена как е по-добре. Ако си правиш другаде изследвания им носи копие да ти ги видят и сложат в обменната карта.
Вдига си телефона, ако е изключен е отпуск и звъниш на спешния, ако каже, че ще върне обаждане може и да забрави понеже има доста пациентки. На регистратура мен ме записаха само, защото тя беше решила да не поеме, след като ходих при нея за установяване. За да има свободен час трябва да звъниш веднага като излезе графика. Simple Smile
Успех, с когото и да избереш.

# 242
  • Мнения: 181
Препоръчвам д-р Павлова. Внимателна, обръща внимание, обяснява и според мен добър специалист. Сега лежа в гинекологията и жените, с които съм говорила  на етажа, също я одобряват. Simple Smile Аз не заплатих пакет, за да мога да си ползвам ДЗО-то, но не мога да коментирам като цена как е по-добре. Ако си правиш другаде изследвания им носи копие да ти ги видят и сложат в обменната карта.
Вдига си телефона, ако е изключен е отпуск и звъниш на спешния, ако каже, че ще върне обаждане може и да забрави понеже има доста пациентки. На регистратура мен ме записаха само, защото тя беше решила да не поеме, след като ходих при нея за установяване. За да има свободен час трябва да звъниш веднага като излезе графика. Simple Smile
Успех, с когото и да избереш.

Благодаря. Това, че бързо им се пълнят графиците, го знам. Затова исках да имам конкретни имена на лекари, които да потърся.
Да разбирам ли, че заплащането на пакет е въпрос на избор или при теб е било изключение, защото си се договорила с лекаря си?
Разбира се, че ще нося всички изследвания, просто не ми се иска да ме бодат по няколко пъти.

# 243
  • Мнения: 953
Въпрос на избор е. Просто кажи като ти оформят документите при регистрацията за ЖК.

# 244
  • Мнения: 181
Въпрос на избор е. Просто кажи като ти оформят документите при регистрацията за ЖК.


Благодаря ти!

# 245
  • Мнения: 539
Здравейте, искам да ви попитам в лабораторията на болница "Надежда" правят ли се медицински изследвания за сключване на граждански брак, защото утре ще ходя да си взимам болничния оттам и реших, ако мога да го съчетая и с кръвните изследвания, никак не ми се обикаля по лаборатории, докато има грипна епидемия.

# 246
  • София
  • Мнения: 23 165
Те май бяха спин и васерман. Правят ги.

# 247
  • Мнения: 539
Те май бяха спин и васерман. Правят ги.
  Супер, благодаря много!

# 248
  • Мнения: 89
Здравейте, а когато си избрал да раждаш естествено в Надежда, някакви документи попълват ли се предварително или в деня на приема ги попълват (разни съгласия и т.н.). Мерси !

# 249
  • София
  • Мнения: 1 033
Аз попълвах в деня на раждането, при приемането. Преди това ги бях изчела от сайта (по спомен от 2018-а).

# 250
  • Мнения: 89
А чудя се, когато не си се следил в болницата, последния месец към кой можеш да се обърнеш, ако имаш някакви притеснения, освен срещата към 36 г.с. с лекар или завеждащ и следене на тонове ?

# 251
  • Мнения: 16 874
Спешен кабинет.

# 252
  • Мнения: 38
Добро утро момичета ,сигурно се повтарям ,но никъде не видях колко струва контролна биопсия ,след поставяне на рвмс,правила съм разширена , имунологична ,но контролна не,лек ден на всички и много успехи и усмивки

# 253
  • Мнения: 89
По-скоро се чудех, ако не е спешен случая.

# 254
  • Мнения: 16 874
Запиши час. Има онлайн форма, можеш да избереш най-скорошния.

Общи условия

Активация на акаунт