Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 17

  • 64 881
  • 817
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 181
Добро утро момичета ,сигурно се повтарям ,но никъде не видях колко струва контролна биопсия ,след поставяне на рвмс,правила съм разширена , имунологична ,но контролна не,лек ден на всички и много успехи и усмивки

Дано не греша, но мисля, сумата е същата. Като на първата, която ти е правена. Но нека кажат и други, ако са я правили по-скоро.

# 256
  • Мнения: 19 687
Добро утро момичета ,сигурно се повтарям ,но никъде не видях колко струва контролна биопсия ,след поставяне на рвмс,правила съм разширена , имунологична ,но контролна не,лек ден на всички и много успехи и усмивки
По-скоро питай в другата тема за Надежда. Там пишат повечето момичета, свързани с АРТ.

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 245
Здравейте,

Ако това е правилната тема за въпроса - добър ли е педиатъра в Надежда? В момента сме в друга болница и педиатъра е с остарели разбирания за доста неща, така че търся друг.

# 258
  • София
  • Мнения: 542
Здравейте. Изобщо не бях чела темите за Надежда, защото и през ум не ми беше минавало, че ще родя тук. Но ето на 3-ти февруари родих със спешно секцио дъщеря си след стабилна обиколка по болниците. Оперираха ме доктор Белкин и доктор Христов. Знам, че за доктор Белкин няма много чудесни мнения из Интернет пространството, но аз за сега се чувствам добре след операцията, даже учудващо добре, като си знам прага на търпимост към болката. Анестезиологът беше чудесен, понесох упойката идеално. Доста се притеснявах, но целият екип беше чудесен. Спокойна бях, а всички виждах за първи път. От към отношение нямам забележки. Това е моето слабо място, аз се разстройвам, ако някой се държи зле с мен, тук не съм забелязала подобно нещо. Всички са мили. Казвам го изрично, защото не винаги изборът нс частна болница ти гарантира нормално отношение. Бяха много полезни и изчерпателни с информацията за кърменето. Не ме оставиха да им развивам теории, че няма да имам кърма, защото имам малки гърди. Напротив, стимулираха ме да кърмя. Това, върху което според мен още може да се поработи са визитациите и неонатологията. Визитациите са по-скоро проформа. Аз сега съм се притеснила с моите лохии и не са особено изчерпателни, не са ме гледали и на ехограф. Утре ме изписват, ще се надявам да ме видят, защото от три дни мрънкам. Неонатолозите не са много изчерпателни, според мен самият им капацитет предоставя да се грижат за по - малко дечица. За стаи и за храна няма смисъл да се говори. Това е доста субективно, аз съм изключително претенциозна относно храната, а за стаите нямам нищо против, че всички са с две легла, друго си е с другарче. Като цяло съм доволна, още повече, че реагираха адекватно на спешната ситуация, искрено се надявам и да няма проблем с лохиите.

# 259
  • Мнения: 433
Честито бебе! Simple Smile  За 5 дни  чак такива претенции за храната.... В моя случай бяха 60 дни (има жени, които лежат и повече) - носеше ми мъжът ми по едно време, защото наистина ми беше втръснало менюто Grinning  Но това не е болка за умиране - децата са важни Simple Smile

# 260
  • София
  • Мнения: 542
Съгласна съм абсолютно. За това и споделих, че няма смисъл да споделям това нещо, 5 дни, 10 дни, в твоя случай доста повече се изтрайват.

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 06:26 от heartseasee

# 261
  • София
  • Мнения: 1 678
Heartseasee, може ли да споделиш защо са се наложили обикаляне по болниците и спешно секцио?

# 262
  • София
  • Мнения: 542
Да, разбира се. Съжалявам, че късно отговарям. В болницата, в която мислех да раждам и ходех от 35-та гестационна седмица, ме върнаха. Имах разкритие, лоши тонове на бебето, контракции. Отидох в Надежда и в Майчин дом (цялата нощ обикалях). В Майчин дом също не искаха да ме пускат, но ме посрещнаха с думите дали имам уговорка с някого от техните лекари. Та затова се върнах в Надежда, нали уж официално няма избор на екип. Голяма каша надробих с тази бременност и раждане, та така се озовах в Надежда. Секциото е заради мои заболявания и състояния, основното е, че имам сърдечен проблем, също и цитомегаловирус. Носех си становищата от кардиолога и вирусолога при документите за раждане. Съответно при напредналия процес на раждане, се пристъпи към секциото. В болницата, в която щях да раждам, датата на плановото секцио беше 10 февруари. Тоновете на бебето също предполагам, че допринесоха. Момичета в родилното споделиха, че никой от болницата не ги е натискал за секцио, напротив.

# 263
  • София
  • Мнения: 1 678
Как така са те върнали от някакви болници? Имат ли право? Ужас..

# 264
  • София
  • Мнения: 542
Лекарката на смяна беше някакъв кошмар. Моята грешка беше, че не звъннах на наблюдаващата, ако може да помогне по някакъв начин. Ама толкова бях ядосана, афектирана и уплашена и имах някакъв инстинкт, че трябва спешно да намеря болница.

# 265
  • Мнения: 17
Да, разбира се. Съжалявам, че късно отговарям. В болницата, в която мислех да раждам и ходех от 35-та гестационна седмица, ме върнаха. Имах разкритие, лоши тонове на бебето, контракции. Отидох в Надежда и в Майчин дом (цялата нощ обикалях). В Майчин дом също не искаха да ме пускат, но ме посрещнаха с думите дали имам уговорка с някого от техните лекари. Та затова се върнах в Надежда, нали уж официално няма избор на екип. Голяма каша надробих с тази бременност и раждане, та така се озовах в Надежда. Секциото е заради мои заболявания и състояния, основното е, че имам сърдечен проблем, също и цитомегаловирус. Носех си становищата от кардиолога и вирусолога при документите за раждане. Съответно при напредналия процес на раждане, се пристъпи към секциото. В болницата, в която щях да раждам, датата на плановото секцио беше 10 февруари. Тоновете на бебето също предполагам, че допринесоха. Момичета в родилното споделиха, че никой от болницата не ги е натискал за секцио, напротив.
[/quote

Heartseasee,
За щастие си взела правилното решение да раждаш в Надежда. Аз пък съм много доволна от моето секцио при Д-р Белкин. Възстанових се много бързо и почти нямам белег. Бъдете здрави!

# 266
  • Мнения: 181
Здравейте! Дали може да ми дадете линк с цените в болницата? Преди време ми беше попаднал, но  не помня къде и сега не го намирам.

# 267
  • Мнения: 129
Алексия, цените ги има в сайта им, потърсете там - ценоразпис и ще ви излязат. Успех!

# 268
  • Мнения: 181
Алексия, цените ги има в сайта им, потърсете там - ценоразпис и ще ви излязат. Успех!

Търсих, излиза ми нещо шеговито, в стил, че страницата им е излязла в майчинство. Аз ли не търся където трябва? Confused

# 269
  • Мнения: 15
И аз не успявам да намеря цените. Мисля,че са ги махнали от сайта или съответно са повишени и се очаква да бъдат обновени. Тези дни ще им звънна да ги попитам.

Общи условия

Активация на акаунт