за сплитането на косите на младите госпо'ици!

  • 1 501
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Моите и тримата са с къдрави коси - благодарение на баща им! LaughingОбаче на малката косата е най-къдрава и сресването е най-трудно.След като питах фризьорката ми и тя каза ,че няма проблем за балсам,реших проблема ,като разтворих балсам с вода в шишенце с пулверизатор.Пръскам и разресвам - това ни е спасението!

Това май ще е решението за нас. И аз съм се видяла в чудо с тия къдри, а не ще и да чуе за по-къса коса. То не, че баща й ще ми даде,де, но това е друг въпрос. По принцип съм доволна от детския балсам на "Чико", но не е панацея.

# 16
  • Мнения: 1 526
АЗ ползвам за дъщеря ми детски шампоан с балсам заедно 2в1 и съм много доволна, косата й е тънка но доста гъста и ако не ползвам балсам изобщо не се разресва. Така сме от около годинката, не сме имали проблеми от балсама.

# 17
  • Мнения: 17 407
Ресане всеки ден, при миене слагам балсама на Чико.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 770
Дияна в момента с много плитки по главата. Да видим до кога ще издържи... но поне известно време няма да имам проблем с ресането Simple Smile

# 19
  • Мнения: 505
Дъщеря ми е на 2 год и 10 месеца и има страшно къдрава коса. Още от бебе й слагам балсам - иначе е немислимо рясането. Засега използваме това

Доволна съм. Добре че реши, че трябва да ходи на плитки и всяка сутрин докато мием зъбките, плетем и решем косичката. Влажна естествено. Преди това въобще не даваше да я реша и беше голяма мъка. Сега поне като стои сплетена по цял ден, после много лесно се разресва.

# 20
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Решихме проблема с втриване на бадемово масло няколко часа преди баня или две капки масло от жожоба на гребена след баня на влажна коса Simple Smile

# 21
  • Мнения: 313
Използвам балсама на Чико и много лесно й реша косата.

# 22
  • Мнения: 231
Аз съм много доволна от серума за сухи и изтощени краища на Avon. Косата се разресва много лесно след него, а и ухае страхотно. Също така спрея за предпазване на косата при сушене ми дава същия ефект, но по-добре серума, защото си е именно за това. Също може да пробвате със спрея на Gliss Kur за непокорна коса - ще ти е удобно - пръскаш и разресваш.  Flutter
Дано намерите разрешение, за да може малката госпожица да се радва на дългата си косичка без притеснения! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 418
Ако косата е дълга задължително слагайте балсам с отмиване.В дните,когато не миете косата слагайте течни кристали,които правят косата много лесна за разресване.

# 24
  • Мнения: 3 457
и аз и слагам балсам Peace

# 25
  • Мнения: 169
ползвам балсам

# 26
  • Мнения: 35 968
днес намазах косата й там, където се сплита, с малко стопено между дланите кокосово масло - ефектът е страхотен  Party, косата се реше леко, но ме е страх да не замирише на гранясало  Sick; душа я през 1/2 час  Crazy

# 27
  • Мнения: 3 211
Ползваме шампоана на Пенатен, ако ползвам друг много се запилита. А също и задължително балсам са отмиване с бадемово масло, прави й много мека косата и със страхотни къдрици.
Обаче, ако при нея е проблем, че се оплита само като спи, спокойно можеш да си ляга с две (или повече Wink)плитки

# 28
  • Мнения: 35 968
Обаче, ако при нея е проблем, че се оплита само като спи, спокойно можеш да си ляга с две (или повече Wink)плитки

за съжаление с баща й изпищяха на умряло, когато се опитах да прокарам идеята  Sick

Общи условия

Активация на акаунт