Спам тема (защoто снощи правих спам, спам, спам, спам) от 01.10 до 31.10

  • 53 494
  • 6 589
  •   1
Отговори
# 4 245
  • Мнения: 18 299
Отивам на зъболекар.
Макси, изпий му кръвта на тоя шеф. Imp

# 4 246
  • Мнения: 710
Лоре,трябва да мина първо и аз през зъболекаря да ми наостри зъбите😁

# 4 247
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005

Земфира, мога ли да направя една лична молба към теб?
Моля те, когато дойде време за следващата среща, кажи със сигурност дали ще идваш, за да знам да НЕ идвам. Laughing


Моята безсмъртна и по-добра половинка винаги ще бъде там.

# 4 248
  • Мнения: 18 299
Чакам да седна на стола на мъченията. Fearful Като се спася, отивам на работа.

# 4 249
  • Варна
  • Мнения: 36 612
На работа съм вече. Хем бачкам с пълна пара, хем си почивам от кошмарния уикенд.

# 4 250
  • Мнения: 9 826
Добро утро!
Това, че съм отпуска не спря Ади да ме събуди в 7,30. Преди три дена загуби една маслина и от тогава я търси ревейки на умряло.. Още малко кафе и почвам плана за деня Simple Smile

# 4 251
  • Мнения: 6 387
ДУ! Пак ми се спи. Тва щот закусих. Амъ немаше кък, корема свиреше ... някоя си цигулка. Joy
Чета, добре сте си похортували, похайманосвали. Ни знаих, че имаме лами у Българията. Гугълче, ти си приключенски експериментатор новатор (по средната пътека да ги преведеш). Joy Аз само малко се разходих фчера, с рокла беших даже. Grinning И установих, че още има комари да хапят. Grinning
Вече половин час го пиша тоз пост - забраих си мисълта от клиентите. И от нагоре надолуто по стълбата. Grinning

# 4 252
  • Мнения: 15 317
Ааааа, не е истина, ми те в нашия Елитис направили цял стелаж на Ревюел. Знаех си аз, че пропускам нещо. Ама го сложили на майната си, заврян в единия край на магазина. Познайте кой напълни една торба с мазила. Луда съм, луда за вързване.

Нори, така ме разсмя с Ади и маслината. И Мая полудява като види или подуши маслини, но има предпочитания, най харесва сорт каламата. Чак ми хапе пръстите подуши ли, че съм пипала маслина. А как играе с тях, измъчва ги, убива ги и чак тогава ги яде. Joy Joy Joy Махам костилката, разбира се.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 13:14 от Джаста Праста

# 4 253
  • Мнения: 9 826
И Ади само с каламата играе, големи са претенции Grinning

# 4 254
  • София
  • Мнения: 10 585
Нори, така ме разсмя с Ади и мслината. И Мая полудява като види или по души маслини, но има предпочитания, най харесва сорт каламата. Чак ми хапе пръстите подуши ли, че съм пипала маслина. А как играе с тях, измъчва ги, убива ги и чак тогава ги яде. Joy Joy Joy Махам костилката, разбира се.

Аз намирам само костилките изостанали. Но след едни намерени костилки Бог знае от кога под едната секция, вече не давам маслини. Което пречи да си ги краде от купичката като ме издебне да не гледа, хаха. Ама не й се карам, де, толкова е блага.

# 4 255
  • Мнения: 9 571
Джасте, в кой Елитис и какво харесваш тяхно?

# 4 256
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Нашият кот обича печена тиква и козунак. Маслините не ги отразява.

# 4 257
  • Мнения: 15 317
Осем, в Елитис на пазара. Една част от продуктите са при кремовете за лице, на рафт на нивото на очите, срещу маските за лице, а за друга част са направили стелаж в края на магазина срещу стелажите с декоративна козметика, чак до другия вход. Има хидра, мезодерм, аргановата серии, са все продукти от всяка серия - дневни, нощни, околоочни, почистващи, кремове за ръце. Има и новите серии - колаген експерт, ретинол, с конопено масло, и някаква серия инста нещо си - тя е за мазна кожа.

Аз харесвам всичките им продукти. Пасват ми идеално и на кожата и на джоба. Луда съм. Пробвай някое кремче, да видиш как ти се отразява. Кремовете им са леки, ненатрапчиви, не мазнеещи. Е, все пак зависи от серията, но като цяло попиват бързо и лесно. Чудни са. Днес стрелях с голямата картечница, от някои неща взех по две, първо от всичко бях награбила по две, ама се озаптих и върнах някоя и друга повтаряща се бройка. Joy

Серията с ретинол на първо четене е доста добра, а серията с коноп матира, но не изсушава. Доволна съм.

# 4 258
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Нашият кот обича печена тиква и козунак. Маслините не ги отразява.

Нашият кот навремето много обичаше краставици и чесън ... след похапване на второто го заключвахме на балкона Simple Smile

# 4 259
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Добро утро!

Общи условия

Активация на акаунт