Има ли фенки на нац.отбор по волейбол?

  • 10 140
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Хайде момичета, станахте ли  Crazy

Рано сутринта Бразилия победи Сърбия с 3:1. Наш ред е да се представим добре!

Да си пожелаем успех!  bg bg bg bg bg

# 256
  • Мнения: 934
Седя, рева буквално и не вярвам как дадоха мача, а мъжа само дето не изпочупи къщата от бяс. НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ

# 257
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Много, много съжалявам.
 newsm45 newsm45

Не смятам, че сме по- слаби от поляците. Но загубихме!

Нека подкрепим момчетата в утрешния мач!

# 258
  • Мнения: 377
Седя, рева буквално и не вярвам как дадоха мача, а мъжа само дето не изпочупи къщата от бяс. НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ

Аз сама щях да си изпочупя. Б.хти писна ми да се бием сами.  #Cussing out
Виждах как ги отнасяме поляците и още не мога да повярвам как им дадохме третия гейм, а с това и самочувствие да вземат мача.  Cry
Все пак браво на момчетата, стигането до тук си е успех.  smile3501

# 259
  • Мнения: 5 258
Можехме да сме на финала, но....имам чувството, че сме зациклили на това 4-то място  ooooh! Дано не съм права и да бием Сърбия и Черна гора  Praynig

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Загубихме страшно нелепо.  Sad
За пореден път волейбола показа, че само една грешка в края на гейма води до загуба.

Само много се надявам да не започнат само да ги критикуват, защото това което постигнаха е страшно много и заслужава само адмирации.

Утре мача е в 7,30 ч нека ги подкрепим независимо какво ще се случи.

Браво момчета  smile3501 bg smile3501

# 261
  • Мнения: 413
И най-добрите понякога грешат. Тъжно е, че загубихме, но хубавите неща от това първенство са много повече Simple Smile Показахме, че определено сме световна сила и всички трябва да се съобразяват с всеки един играч в този отбор, защото слаби просто няма. Млади са и имат прекрасната възможност да се налагат тепърва.
Стискам палци на момчетата за бронзовия медал! За мен те вече са шампиони  smile3501

 bg

# 262
  • Мнения: 1 002
Много, много съжалявам.
 newsm45 newsm45
Не смятам, че сме по- слаби от поляците. Но загубихме!
не са по-слаби нашите , ама се спекоха след първия гейм и много грешаха ...за яд си е ..да паднем точно от Полша ..

# 263
  • Мнения: 4 358
Тъжното е, че ние им подарихме победата, не си я извоюваха те  Sad
Мал шанс  Confused

Обаче ме кефят нашите момчета  Hug  Hug Hug
Дано да си повярват най-после и да вземем медал, защото го заслужават!
Браво за куража! Дано имат повече хъс за победа над сърбите!

Хайде, момчета, ние сме с вас!   bouquet

# 264
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Ехх, много нелепо загубихме. Много ми горчи... Според мен отново не издържа психиката на отбора. Имаше и много индивидуални грешки в изключително неподходящи моменти. Като цяло обаче съм доволна от представянето на отбора, особено от играта на Пламен, Боян и Матей. Дано се съвземат днес момчетата и утре покажат добра игра и хъс в мача срещу сърбите. Ние знаем че могат!

За критиките - тъкмо се ядосвам на едно интервю на Ивайло Гаврилов, който се сеща да критикува винаги в "точния" момент и по "точния" начин... все си мисля че си търси лична изгода...
За ето това интервю става дума: http://topsport.ibox.bg/comment/id_402155773

Аз само мога да им благодаря за страхотните две седмици на въодушевление и незабравими моменти пред телевизора. Браво момчета! Продължавайте в същия дух и ще стигнете върха някой ден, сигурна съм! Аз вярвам във вас!  smile3501 smile3501 smile3501

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 13:31 от Жабче

# 265
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ура-а-а-а-а!
 newsm44 newsm44 bg bg
Браво на момчетата! За мен те са шампионите на това първенство.

# 266
  • Мнения: 5 258
Невероятни са нашите волейболисти  smile3501

"Бронз с цената на златото", но си е наш.   newsm44

Честита победа  bg

Много съм щастлива  newsm44

Следва Европейското  smile3508

# 267
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Честито на всички! Заслужавахме този медал!
Браво и на момчетата че надвиха така наречения балкански синдром и днес се биха мъжки!
Рева тук от радост... събудих сигурно целия блок с крясъците си  Crazy
Дано още дълги години ни радват тези талантливи млади момчета!

 bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg

# 268
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Ха, момичета, а знаете ли че догодина сме с Полша в една предварителна група за Световната лига  Crazy Ще имаме повод да ги попребием  Whistling Другите два отбора в групата са Китай и Аржентина.

# 269
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ха, момичета, а знаете ли че догодина сме с Полша в една предварителна група за Световната лига  Crazy Ще имаме повод да ги попребием  Whistling Другите два отбора в групата са Китай и Аржентина.
Не, не знаех. Е, сега си мисля, че просто ще ги отнесем. Laughing Не са непознати, а как имаме да им връщаме, олеле.

Кажете кога е следващото по- голямо волейболно събитие? Искам да гледам волейбол, ако може всеки ден!!!

Общи условия

Активация на акаунт