Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (91) - октомври 2019

  • 119 373
  • 1 788
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 36 816
От правилата на Тик Так: Печелившите участници ще бъдат информирани по телефон за спечелената от тях награда. За да бъде валидиран, победителят трябва да изпрати по имейл снимка на касовата бележка, с която се е регистрирал за Промоцията и в която да се вижда сумата и името на закупените Промоционални продукти.

# 1 006
  • Мнения: 2 619
За спечелилите от Лайън, има код за отстъпка -15% само за утре във Фешън дейс. Lora15

# 1 007
  • Мнения: 669
За спечелилите от Лайън, има код за отстъпка -15% само за утре във Фешън дейс. Lora15
Не може да се използва с другият код.

# 1 008
  • Мнения: 2 619
За спечелилите от Лайън, има код за отстъпка -15% само за утре във Фешън дейс. Lora15
Не може да се използва с другият код.
Ееее, жалко. Видях го и реших да споделя.

# 1 009
# 1 010
  • Мнения: X
Някой, печелил ваучер за Food Panda, би ли ми казал как е успял да го използва? Ловеч ми е най - близкия град, в който мога да го използвам, миналата седмица ходих и загубих доста време, докато ми казаха в чата, че ваучера може да се ползва само с онлайн плащане, а избраното заведение приема в брой. Нямах време да избирам друго заведение. Сега питах в чата до кога е активен ваучера и как да разбера кои заведения имат опция онлайн плащане. Във филтри избираш "Възможно онлайн плащане". Ами нито едно заведение в Ловеч и Плевен не става. Пробвах за София център, същата работа. Сайтът ли им е зле или заведенията с онлайн плащане са малко? А в чата ми пише, че съм на 95 място в опашката.

# 1 011
  • Мнения: 36 816
Аз имах случка с тях - имах един ваучер, който не успях да използвам в Плевен, те ми писаха, че проблемът е в мен (което не беше вярно) и в крайна сметка просто ги блокирах и се отказах да го ползвам. Много тъп сайт.

# 1 012
  • Мнения: 3 944
Само онлайн и с плащане с карта, ако нямаш в твоя град, няма как да го ползваш. Можеш да ми го дадеш на мен😁

Как са се печелили ваучери?  Моят беше на дребна сума и още от зимата, раздаваха ги в някакво кафе или на улицата, не помня вече.

# 1 013
  • Мнения: X
В Инстаграм инфлуенсърите често им правят реклама и правят Giweaway с подарък ваучер за определена сума за Food Panda. Сега разбрах защо така усилено ги рекламират. Вместо да се занимавам с тъпия чат, ще им пиша директно в Инстаграм да ми оправят ваучера. Защо ми дават, нещо, което не мога да ползвам?

# 1 014
  • Мнения: 405
Нямаме в Lion,за сметка на доста познати имена участващи и в първото теглене!
Ще участвам и в другата игра на Нестле,обичам много 3 in 1.

# 1 015
  • Мнения: 1 673
Какво ли ще си купи Миро от Фешън дейс? Thinking Smile

# 1 016
  • Мнения: 36 816
Не само Миро, и баща му, и сестра му са там.

# 1 017
  • Мнения: 1 673
Подаръци има за всички от сърце! Rolling Eyes
За мен няма, но ще се пробвам пак. Smile

# 1 018
  • Лясковец
  • Мнения: 766
Какво ли ще си купи Миро от Фешън дейс? Thinking Smile
Е те за 2 тегления 7 валчера имат,сори ако някой се обиди,но за мен ние сме глупаци,че им купуваме продуктите и се надяваме с една,две бележки да спечелим,а те с една бележка си я правят десетки пъти с програма,участват все в игри които искат снимка на касова,но не и касовата когато спечелиш,бас ловя че ще са всички сред печелившите в играта на Савекс от Кауфланд.

# 1 019
  • София
  • Мнения: 292
https://www.lillydrogerie.bg/bg/post/kupi-i-specheli-s-l-oreal

Може ли някой, който успее да отвори допълнителната информация за дните, часовете и обектите, в които ще се проведе играта със скреч-картите на Лореал, да сподели пълния текст тук?
Аз лично не мога да отворя линка "ТУК", не ми зарежда въобще, пробвах с 2 браузъра...
Ето списъка, но май не се вижда много добре:


От този линк може да се свали:
https://www.lillydrogerie.bg//uploads/assets/filemanager_uploads … %D0%BB%D0%B8.xlsx

Общи условия

Активация на акаунт