Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (91) - октомври 2019

  • 119 310
  • 1 788
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 845
Във Фантастико с покупка и триене на скреч карта. Наградите са много... Жалко, че няма Фантастико в града ми.

# 991
  • Мнения: 1 777
Печеля ваучер от Lion Simple Smile

# 992
  • Мнения: 36 656
Нова игра на Нестле - не помня дали е публикувана: https://www.nestle.bg/bg/3in1promo?fbclid=IwAR3WPsubWxkfikX98toV … sB7ChneNy3PtGrt1E
Обичам такова кафе - сега довършвам една кутия, но наградите не ме блазнят много. Може и да се включа, ако видя на промоция - и без това ми трябва.
Уау, това са скъпи раници...

# 993
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 837
Не видях да е споделяна тази игра без покупка: https://zora.bg/product/fwg71484w-eu-1

# 994
  • При децата ми
  • Мнения: 6 110
Така да харесвам Нескафе, а така да не харесвам 3 в 1, или 2 в 1! Хубави са наградите, да. Може би ще купя и ще ги подаря.

Имам въпрос за играта на "Сникърс". На вас зарежда ли ви играта от телефон? Каквото и правя не и не! Как ли не опитвах?

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 22:10 от Hrispa76

# 995
  • Мнения: 667
Днес не трябваше ли да теглят Тик Так и Своге?

# 996
  • Мнения: 1 970
https://www.lillydrogerie.bg/bg/post/kupi-i-specheli-s-l-oreal

Може ли някой, който успее да отвори допълнителната информация за дните, часовете и обектите, в които ще се проведе играта със скреч-картите на Лореал, да сподели пълния текст тук?
Аз лично не мога да отворя линка "ТУК", не ми зарежда въобще, пробвах с 2 браузъра...

# 997
  • Мнения: 2 687
Може би ще ви се стори глупав въпросът, но фактурите от метро важат ли като касова бележка? Мъжът ми взел локум на Захарни Заводи от там и се чудя дали ако регистрирам ще ми я приеме?

# 998
  • Мнения: 392
в магазини Елитис  игра при покупка на продукт на Шварцкопф се търка скреч карта наградите са продукти от серията Bio-Tech restore, момичето с такова нежелание ми подаде тестето с карти като я попитах, че само не ме наби.
Не успях да снимам рекламата

# 999
  • Мнения: 36 656
Да, от години играя с фактури от Метро - няма проблем, навсякъде ги приемат (дори в игри, в които се изисква снимка).
Допълнителната информация на Лили не се отваря при мен, само зарежда.

# 1 000
  • Мнения: 2 687
Благодаря, адашке! Значи, ще се включа.
И на мен не ми отваря на Лили.

# 1 001
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Имам въпрос за играта на "Сникърс". На вас зарежда ли ли ви играта от телефон? Каквото и правя не и не! Как ли не опитвах?
Аз само от телефона играя и до сега не съм имала проблем.

# 1 002
  • sofia
  • Мнения: 1 949
Току-що получих мейл от тайгър, за който питах по обяд. Пратили са сега мейли на спечелилите от последната седмица.

# 1 003
  • Мнения: 206
Здравейте,
дали имате информация относно това къде ще могат да се проверяват печелившите от Тик Так?

# 1 004
  • Мнения: 1 466
Ее, спечелила съм от тайгър bluetooth колонка. Чак не мога да повярвам, вчера като проверявах в сайта ми изписа, че ме няма сред печелившите.
Обаче съм изхвърлила бележката Grinning
Въведох си данните за доставка, де, да видим дали ще ми я дадат без КБ.

Общи условия

Активация на акаунт