Какво е образованието на днешната кърмачка?

  • 3 684
  • 128
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 391
Бакалавър-кинезитерапевт, кърмя 3 месеца и половина

# 91
  • Варна
  • Мнения: 154
Трета опция.
Магистър инженер по електроника. Първото го кърмих 6м., а с второ кърмя почти 13м. и няма да спираме скоро  Grinning.

# 92
  • Мнения: 344
С две висши образования съм - журналистика и политология.

# 93
  • Мнения: 3 089
висше - магьосник културолог Joy, второ висше на път- журналист бакалин  Joy, кърмя почти 9 месеца.

# 94
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Висше-магистър,кърмих 11 месеца,но за съжаление се отбихме вече.Много ме радва факта,че попадам в графата с най-много отговори засега. Laughing

# 95
  • Мнения: 2 309
Няма опция за моя случай - висше -бакалавър/ плюс семестриално завършено второ висше- бакалавър/ кърмя вече почти 4 месеца и ще кърмя до дупка.


majceto, тия лафове за магьосника и бакалина са ми добре познати, случайно да ги знаеш от един образ на има доц.Дуранкев Laughing

# 96
  • София
  • Мнения: 7 153
Висше, кърмих 4 месеца.

# 97
  • Мнения: 8 475
Аз съм с основно. Wink Mr. GreenЕдва и това завърших,не съм по ученето.Ама си кърмя,не ми пречи.
Гласувах обаче правилно. Laughing

# 98
  • Мнения: 544
Висше
Бакалавър по Финанси - ИУ Варна
В момента уча за Магистър по Международен бизнес и мениджмънт - СА - Свищов

# 99
  • София
  • Мнения: 1 877
магистър политология СУ

# 100
  • Мнения: 36 145
висше, кърмя/их под 3 месеца
и
висше, кърмя/их над 9 месеца,
т. е. при мен образованието няма значение

# 101
  • Мнения: 1 272
Висше/магистър, кърмя над 3 месеца, дано да премина в следващите графи  Laughing

# 102
  • Мнения: 554
и аз съм магистър, кърмя още вече пети месец, за по-нататък ще видим

# 103
  • Мнения: 988
Не знам доколко тези данни са статистически значими, в смисъл ние не сме представителна извадка, предполагам че предимно сме висшисти, като се има предвид къде се срещаме...

# 104
  • Мнения: 631
аз съм Магистър Счетоводство и контрол  УНСС София кърмя вече девети месец мисля  още много да си кърмя ....

Общи условия

Активация на акаунт