Госпожа в детска градина с хиалурон в устните

  • 15 325
  • 429
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 641
Според мен би трябвало да има някакви минимални изисквания за тези професии.
Като цяло силикони, хиалурони и други подобни са ми неприемливи, освен за определени професии в развлекателния бизнес.

П.П. Нямам проблем с татуировки и дълги коси и не мисля, че могат да се сраявняват.

# 31
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
В градината на детето на наши познати бяха сложили по заместване млада "педагожка" с визия на мис Плеймейт. Разбирайте тунинг от- до. Солариум, хиалурон, силикон, екстеншъни, мигли, вежди...абе, както си трябва 😀
По едно време всички татковци се бяха юрнали да водят и взимат децата. 😂

# 32
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Повече татковци ще започнат да ходят да си взимат децата Simple Smile

# 33
  • Мнения: 15 619
Повече татковци ще започнат да ходят да си взимат децата Simple Smile
Е, тогава да не се чудим защо и децата могат да проявят афинитет към подобна визия.

# 34
  • Мнения: X
При нас само мъжът ми води и взема детето напоследък. Освен да помислят в градината за някой млад Брад Пит и ако може да ходи само по дънки..

# 35
  • Мнения: 7 006
Децата изпростяват заради средата, която ги заобикаля. Един родител може да се скъса да възпитава, да учи на добродетели. После отива детето навънка и вижда по улиците голи задници, голи цици, джуки, разни там батки и мутрагени. Пуска си ТВ, оттам пак същото. Отива на училище, оттам пак същото. И простащината вече спира да прави впечатление, приема се за нещо нормално и така.
Сега кака Пепа от съседния вход може да изглежда като уличница, не е длъжна на детето ми. Но учителската професия е призвание и не случайно преди едно известно време е била издигана на пиедестал. Сега е зарината в праха, за съжаление.
И тази среда защо не е повлияла на теб?
Именно.
Ролята на родителя каква е?

# 36
  • Мнения: 5 289
Нормално ли е според вас..Ама това чудо всеки ден с децата... не знам
Не е нормално и да взимат такива, които бият и тормозят децата, ако питаш мен. Конкретно на въпроса ти: бих я оценила като професионалист, а не като жена и най-вече бих обърнала внимание на детето ми под нейно влияние. Ако има и други фактори, които ме смущават, бих ги изложила на правилното място.

Към днешна дата как точно си преставяш да формулираш исканията си?
"Уволнете я, защото има голяма уста?" Smiley

# 37
  • Мнения: 859
А ако има естествени огромни гърди - какво да се направи?
С тези джуки мисля децата ще са идеално подготвени за това, което ги чака в живота....

# 38
  • Мнения: 46 641
Аз пък се учудвам на постовете, че татковците ще се юрнат да водят и взимат децата? Сериозно ли се харесва това? Нямам предвид хубавите устни, а онова надуване, което обезобразява лицето, поне за такова останах с впечатление, че говорим.

А ако има естествени огромни гърди - какво да се направи?
Естественото винаги си личи и си стои добре. Изкуственото също, когато е с мярка, ама другото...

# 39
  • Мнения: 30 062
Някак хич не ми се връзва силиконова уста и учителство. Свързвам този тип мислене с други професии, но явно навсякъде има такива жени.

# 40
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ейй, детето каква хубава и младичка учителка имаше в ДГ. Всички момченца в групата бяха влюбени в нея, предполагам, че татковците и те.  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 41
  • Мнения: 20
Не е много нормално да е като Мара отварачката. При положение,че съм бъдеща учителка и ни поставят условия да не ходим на практика с дънки,маратонки,лакирани с ярки цветове,да нямаме дълги нокти и да не ни се виждат татуировките. Искат да сме официално облечени и с токчета, но които не са много високи и не тракали. Grinning

ПС. Днес бях в едно училище и госпожата беше с тънки устни ама така ги беше нарисувала , че бяха като на Мария ...

# 42
  • Мнения: 7 480
Аз пък смятам, че всяка жена има право да се направи така, както се харесва и има възможност да си го позволи. И ако някой се впечатлява от едни големи устни, си е жив комплексар.

# 43
  • София
  • Мнения: 67
Оф, не ми се спори.
Ей, тая е идеална за учителка по Литература.
Скрит текст:
Мани майтапа, ама точно така изглежда и въпросната Госпожа, само че не е руса, а черникоса.
И мигли има.
Благодаря за мненията, бях започнала да си мисля, че аз не съм добре.

Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 21:13 от Не се сърди, човече

# 44
  • Мнения: 859
А ако майката изглежда така - тогава какво правим - забраняваме й да идва да си взима детето и да праща само бащата...

Общи условия

Активация на акаунт