Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 467
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 2 940
  • Мнения: 4 212
Ма много беше забавна милата ,много ме разсмя.Съжалявам малко,че не и писах :Д :Д :Д.Не знам дали още и стоят тези сторита гледайте ги :Д :Д .

# 2 941
  • Мнения: 1 863
Чудя се, ако си претегли мозъка, дали кантарът ще успее да покаже цяло число?

# 2 942
  • Мнения: 151
https://www.youtube.com/watch?v=oz91imCLLfU

1. Карл Лагерфелд и' бил най-любимият човек на Земята. /но очевидно не е наясно, че човекът е починал/
2. Толкова ми е гнусно да я гледам, фона на който снима, ужасното състояние на циганския и' маникюр, нелепите и' изпопадали изкуствени мигли.
3. Убедена съм, че тоя Том Форд е ментак, както и портмонето и' на Версаче.
4. Маратонките ги прибрала в кутиите, ама по подметките калища, мръсотия, умирам от гнусотия, честно.

Като цяло аз за друго толкова нечистоплътно момиче е интернет пространството, аз не се сещам.
 Язък и' за претенциите. Отделно повтаря 2-3 думи и с това и' се изчерпва запаса.
Това момиче е адски тъповато. Едва изтраях видеото й 😀 Като изключим кофти миглите е симпатична. Недоумявам защо има 130к абоната и какво тези деца харесват в нея 🤔

# 2 943
  • Мнения: 25
Николчето има последователи покрай гаджето Васето, но вече защо те се задържаха и даже стават все повече.. и аз нямам обяснение. Изключително ограничено момиче, няма никаква стойност във видеата й, никакъв пример не е, дори напротив. Изглежда ми и злобна и нахална. Има слух, че дуото на Васето и Чоко се е разпаднало именно заради нея.

В тази връзка Радост Тодорова беше много близка с Павел Колев и Ицака, но след като се появи гаджето на първия, тя се оттегли и в едни въпроси и отговори в стори намекна, че няма вече отношения с тях.

И една клюка - гаджето на Лъчо от Скандау е бременна, тя също беше влогър, но от година не е качвала нищо.
Също така Николчето участва в Килерът по вбокс и от там я знаят децата.

# 2 944
  • Мнения: 6 930
Много симпатична дама открих!
https://instagram.com/sugarfoxy?igshid=8nx1h39j9802

# 2 945
  • Мнения: 2 990
Не излгедах целия клип на Гергана, тъй като ми се стори доста скучен. Разбира се, нищо ново - поредната украсена история. Даже нищо чудно и да е измислена

Никол.... Не знам какво да кажа за нея. Да, кифлее яко, но не това и е големия проблем, а това, че не е нищо по-различно от останалите посредствени влогърки, които вече са страшно много. Все едно и също. Дори и начинът им на говорене е еднакъв

# 2 946
  • Мнения: 4 212
Днес всички инфлуенццърки :Д ги черпят с торти от Неделя.Аз ще ви черпя с нещо Оригиналноо от Джулката и мъжа и. Simple Smile Simple Smile Simple Smile https://www.youtube.com/watch?v=NaJkFCR5pzQ. Довършиха го Ричко!

# 2 947
  • UK
  • Мнения: 203
Аз да попитам, Йоана Петрова и фолк певеца Галин какви са? Доста често са заедно по сторита, а и на едно от последните се прегръщат. Може и аз нещо да съм изтървала, но ми стана любопитно.

# 2 948
  • София
  • Мнения: 1 101
Добре че Полина е пуснала Пр пратка към Коцана, че да си измие косата най-накрая...

# 2 949
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Аз да попитам, Йоана Петрова и фолк певеца Галин какви са? Доста често са заедно по сторита, а и на едно от последните се прегръщат. Може и аз нещо да съм изтървала, но ми стана любопитно.

Този не плуваше ли на "другия бряг"?

# 2 950
  • Мнения: 2 721
Добре, че Полина е пратила от шампоана си и на Константина, че да вземе да я измие тая коса най сетне..

Редактирам се- Сега виждам, че и преди мен са го написали.😂

# 2 951
  • Мнения: X
Аз да попитам, Йоана Петрова и фолк певеца Галин какви са? Доста често са заедно по сторита, а и на едно от последните се прегръщат. Може и аз нещо да съм изтървала, но ми стана любопитно.

Розовото Йони и сестра ѝ , участват в уеб сериала на Галин “Viral”, затова имат “близост” с него.

# 2 952
  • Мнения: 402


признайте си коя от Вас е в коментарите а Филяка.

# 2 953
  • Мнения: 1 757
Ми на Валери оня льохман  за какво е - само да мрънка носово ли ?Много ми е чудно и Елица и Валери как сами мъкнат торби с покупки ?Тия техните мъже за украса ли ги държат ?

# 2 954
  • Мнения: X
Ееее моя коментар що не го снимахте??мммм

Общи условия

Активация на акаунт