Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 474
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 2 970
  • Мнения: 4 212
Мартин е бил на работа явно.Тя каза,че била на маникюр след това минала да напазарува в Лидъл.Но имало страшно много хубави неща и не се сдържала беше взела и сокоизстисквачка и още 5или 6 торби имаше(абе била е натоварена като магаре),било и страшно тежко едва се прибрала и затова решила да се притегли.Покупките и били 20 кг.Каза: знаете ,че не съм шофьор,затова пазарувам ,често и по-малко.Сама си каза,че този път много е прекаалила и няма да го прави повече.

# 2 971
  • Мнения: 151
Стан и Стефка пак са на билборд. Рекламират фууд панда, разбира се.

# 2 972
  • Мнения: 1 467
Ми да се метне на едно такси за 5 лв, Валерката.
Моля някоя таксиметрова компания веднага да се свърже с кралицата на пътуванията !

# 2 973
  • Мнения: 771
Нещата, които обикновената жена, която работи по 8 часа на ден,  прави в ежедневието си - да готви, пазарува, чисти, сменя чаршафи и тн. са представени като постижение за деня на един инфлуенсър.   

# 2 974
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:
Нещата, които обикновената жена, която работи по 8 часа на ден,  прави в ежедневието си - да готви, пазарува, чисти, сменя чаршафи и тн. са представени като постижение за деня на един инфлуенсър.
   

Това е, защото не разбираш нищо от новите професии, мусакаджийка такава! Trollface

Троленето настрана, последните дни разсъждавах по сторитата на Пепон cъс съжаление /то пък постоянно да споделяш сторита на ухилената си и нещо като съблазнителна муцуна - е голямото постижение мухахах/ Да не говорим, че Пепон без грим е като всяко средностатистическо девойче, да не кажа и '"грозновата" на някои...

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 18:15 от Yogurina

# 2 975
  • Мнения: X
Мусакаджийка 🤣🤣🤣🤣🤣
Гответе си мусаките и не завиждайте.

# 2 976
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:

Ако има български канали с добри травъл влогове , би ли ги споделила?

аз гледам на Мики, защото едитва много готино, пък и винаги споделя яки неща за ядене Smiley
особено от Мадрид такива вкусотии имашеее!

P.S. Охо, сега виждам, че целите ти два поста възхваляват въпросната Мики, за един приятел питам и отговор не търся - дали самата Мики не пише тук?

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJvPjbfUP_6fSBd7wuSptt17HDudw4RlI

Нищо лично, но се лигави прекалено много, според мен.
Иначе, става за гледане и съм сигурна, че се справя далеч по-добре от новия тръвъл влогър, бивш семеен такъв, познавач на датските бит и душевност, майка, влогър и млогър - Антоанет Пепон.

И все пак, не ми се нрави много - в двете си публикации да възхваляваш въпросната никому неизвестна досега влогърка.

И други се опитаха да си направят самореклама по подобен начин тук и нямаха особен успех. Просто бъди себе си и забрави лигавенето. Wink Имаш потенциал, според мен.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 18:22 от Yogurina

# 2 977
  • Мнения: 9 865
Вчера направих феноменална мусака.
Днес изгледах видеото на Ивана с библиотеката... няма усет, ама не за книгите по цвят, ами цялостно, не постига ефекта, който, струва ми се, търси.

# 2 978
  • София
  • Мнения: 17 775
Ефектът не идва ли, след като ги изчетеш Joy

# 2 979
  • Мнения: 9 485
Приятелките на Пепита се включват с интересни коментари...

# 2 980
  • Мнения: 4 212
Нещата, които обикновената жена, която работи по 8 часа на ден,  прави в ежедневието си - да готви, пазарува, чисти, сменя чаршафи и тн. са представени като постижение за деня на един инфлуенсър.   
Ако визирате мен с този си коментар относно Валката.Аз не я възхвалявам,затова,че е напазарувала,готвенето и чистенето и дори не съм го коментирала.Адмирирам това,че се е навила да се натовари като магаре.Аз лично не бих,ако нямам кола или някой с мен, който да ми помогне.Колкото и хубави неща да има,ще си разделя покупките за два дни или ще изскачам мъжа ми да се прибере и да вземем останалото.Или както някой спомена,ще си викна такси,но останах с впечатлението,че тя ги е носила.Даже предпочитам два пъти да отида до магазина отколкото наведнъж всичко.
В случая аз без да съм инфлуенЦърка,съм по-голямата лигла от нея.И затова казах,че е за похвала.Поне за мен.

# 2 981
  • София
  • Мнения: 17 775
Ах тия селски клетви и ах тая хладнокръвна съдба : joy:

Изпуснах ви няколко дни, гледам, че още има матрял по драмата Пепе

# 2 982
  • Мнения: 6 876

Защо Пенелопе си е сложила маска за електрожен, а не виждам да заварява нещо?

# 2 983
  • Мнения: 4 402
Мусакаджийка 🤣🤣🤣🤣🤣
Гответе си мусаките и не завиждайте.
Малко спам.
Откакто следя темата, като се чудя какво да готвя, врътвам една мусака. Grinning

А докато излезе на Пепе видеото... ще отгледате по няколко деца.
Скрит текст:

# 2 984
  • Мнения: X

Николчето най-сетне си показа истинското аз.Един клоун просещ харесвания.А това ухо толкова е смешно.

Общи условия

Активация на акаунт