Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 245 013
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 930
Според мен Коца чисто и просто подготвя почвата за следващия спонсориран пост (от Самсунг). След една седмица ще кже, че всички много са й го препоръчала и тя е МНОГО доволна Joy ( insert ad here)
Иначе бих ѝ препоръчала Гугълския Пиксел 4, който излиза тоя месец, ама едва ли ще е ѝ го подарят Joy

# 76
  • Мнения: 7 776
Отворям форума, а, няма нови отговори в темата😲 а то имало нова 😜

Аз вчера докато тренирах изгледах на Пепе влога - освен voice over-a друго не ме подразни. На Петканова спрях по средата, не й издържах глупостите.
Пробвах да гледам на Ивана. Е хора, 20 минути за тая котана, сериозно? И аз имам домашни любимци, ама 20 минути не бих занимавала никой с приказки за тях. После превъртях да видя прословутата мивка - ами не е това мивка за кухня, в която ще се готви.
Накрая ми тръгнаха някакви видеа на Златена, не е лошо момичето. Първо впечатление - не е зле. Само да излезе от тъпите тематики, но тестовете на разни китайски продукти ми харесаха. Много се смях с някакъв уред за плитки, горката се оскуба 50 пъти с тая простотия.

# 77
  • Мнения: 1 547
Антоанет Пепе е затворила коментарите на всичките си видеа в YouTube. Сигурно е в криза.
Горкото момиче. Дано се оправи, започне наново и намери посоката. Много ми е тъжно като видях това, наистина. Не е ирония. Тъжно ми е. Не е лесно да си публична личност.

# 78
  • Мнения: 4 891
Не ги е затворила тя, а са деактивирани от Ютуб, защото показва децата си.

# 79
  • Мнения: 151
Според мен Коца чисто и просто подготвя почвата за следващия спонсориран пост (от Самсунг). След една седмица ще кже, че всички много са й го препоръчала и тя е МНОГО доволна Joy ( insert ad here)
Иначе бих ѝ препоръчала Гугълския Пиксел 4, който излиза тоя месец, ама едва ли ще е ѝ го подарят Joy
Тогава няма да има от какво да се оплаче 😂 Неограничено пространство за снимки 😂😂😂

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 115
А. Пепе да беше наела интериорен дизайнер, а не половин година да се чуди какъв гранитогрес и паркет да избере,след като си няма доверие за избора. Явно няма нюх и усещане за съчетаване на цветове и прочие. За нашия апартамент избрахме всички настилки за 1 посещение в 1 магазин. Ако толкова време избира една настилка, какво остава за другото?

# 81
  • Мнения: 9 490
Да наеме дизайнер, ама той едва ли работи срещу някое постче в инстаграм.. 😆

На мен това с коментарите ми е доста странно, от колко време вече са деактивирани и уж беше временно, пък си остана за постоянно...
чак пък толкова ли е нерешим този проблем? 
На много други семейни канали коментарите не са спряни.
Не съм наясно как работи платформата, но ме съмнява няколко месеца вече да не могат да й активират коментарите...

# 82
  • Мнения: 179
Галя ми става все по-абсурдна. Никакъв речник няма тая жена, ми вземи прочети някаква книга, вестник дори егати излагацията.
Видеото за Арена на красотата е мега смотано, значи тези от фирмите дават на хората брошурки, листчета разни боклуци, а Галя щото е много веща в Корейската козметика ще я затрупат с продукти, та тя дори не може да ги ползва правилно.
От целия влог видяхме само сладурската й рокличка с 3/4 ръкав.
И как само се радваше, че нямоло много хора, ми ти за теб ся го отворили тоя панаир.

# 83
  • Мнения: 6 930
А. Пепе да беше наела интериорен дизайнер, а не половин година да се чуди какъв гранитогрес и паркет да избере,след като си няма доверие за избора. Явно няма нюх и усещане за съчетаване на цветове и прочие. За нашия апартамент избрахме всички настилки за 1 посещение в 1 магазин. Ако толкова време избира една настилка, какво остава за другото?

Жената е близнаци, сигурно и с дизайнер щеше да е същото чудене Joy И преди се е оправдавала със зодията си, макар, според мен, в този случай да е друга причината - убиваме влог време, пари, липса на достатъчно помощ от някой адекватен около нея...

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 14:07 от tuali

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Чета темата от много време, ама си стоях кротко на балкона 🤭
Гледах и двата клипа на КРР - за претенциите, които изразява, са доста посредствени. Микрофончето, което държи с два пръста, цялостната визия, която предлага, слабата обработка - все неща, на които може да обърне внимание.

# 85
  • Мнения: 9 865
За мивката на Ивана, и аз сложих такава в един малък апартамент, просто нямаше никакво място, а имаше изискване за миялна машина, така че абсолютно същия компромис. Няма кой знае какъв проблем с готвенето и поддръжката, е, освен ако не се налага да се разфасова дивеч Simple Smile.

# 86
  • Мнения: 4 891
На KPP самите видеа нямат съдържание. Да преглътнем факта, че има нелепа визия, като нощна труженичка. Ами само разни кадри. Поне интервюта да беше взела.  Тип репортерите на Папараци или някакъв гаф да беше заснела.

Не е злобеене. Просто знам, че се стреми да пробие. Но с такива посредствени неща.. няма как да се случи. Погледнах Инстаграма ѝ там по-биват нещата. На снимки изглежда доста по-добре, фотогенична е Simple Smile Има какво да се желае и там, за да е имстаграмбъл, но определено е по-добре от видеата и блога.

# 87
  • Мнения: 179
Стига де змийчета, на мен пък ми беше интересна визията  на КПП, някак различно от другите влогъри.
Не съм много запозната с арт, изкуства и т.н. но пък ми допадна, може по-нататък да е по-изпипано, все пак  е начинаеща.
Гледам сега и Сладкиша/наваксам, че нямах интернет на тв/, много ми е смешна тая жена, не обичала мъже които глудат футбол....Що така бе Миме???

# 88
  • Мнения: 1 918
Само да ви кажа, че Галя Симеонова ме е хванала в кадър в последното си видео от Арена на красотата, така че ако обичате се отнасяйте с мен като с истинска принцеса, доближила се към инфлуенцърския лайфстайл.
Едит: Нищо, че брънча ми се състоеше от хамбургер с майонеза, вместо авокадо тост със киноа, все пак се брои, нали ??

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 13:43 от Gerrch

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 115
О, за коментаритр на видеата на А. Пепе съм абсолютно убедена, че сама ги е забранила, че представете си какви неща щяха да се пишат отдолу...

Общи условия

Активация на акаунт