Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 245 039
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 4 170
  • Мнения: 2 650
А вие Animal Planet не гледате ли? Или други подобни канали? Доста брутални  кадри има там, обаче никой не драматизира.

И верно ли правите забележка на котката да не лови пеперуди? Ми то това е извратено.

# 4 171
  • Някъде там
  • Мнения: 16 349
А вие Animal Planet не гледате ли? Или други подобни канали? Доста брутални  кадри има там, обаче никой не драматизира.

И верно ли правите забележка на котката да не лови пеперуди? Ми то това е извратено.
Специализиран канал с такава насоченост е едно, друго е да снимаш в собствения си иг  гнусната умряла мишка, без абсолютно никаква реална цел и полза от клипчето, освен на някой като мен, който изпитва ужас само при споменаването на мишка, да му се догади. Елица е човек който се старае да се показва в добра светлина, да е приятна  и интересна за гледане и изведнъж някаква гнусотия. Не е повод за голяма драма естествено, но е глупаво.

# 4 172
  • Мнения: 48
И аз мисля, че малко драматизирате.
Моят домашен тигър е много брав(или мързелив) дори и мухи не се опитва да лови, а на една позната писаната даже и мъртви змийчета и носи вкъщи. А мишките- живи или мъртви - ежедневие!
Аз наистина не виждам сторито за чааккк толкова голям скандал.
Всъщност го намирам за нещо много нормално. Така е на село!
Аз самата изобщо не обичам мишки, плъхове, гущери...., но като сме на хости в родната къща на ММ виждам какво ли не.
Бърза история- Мия си зъбите и Минки(котката) почуква на прозореца.
Дърпам пердето, а тя седи с мишка в устата и чака да я пусна вътре. 🤢
Мии стана ми опаково.... Ама все пак си е нормално(не я пуснах вътре) .

# 4 173
  • Мнения: 1 463
Котка да си играе с мишка е съвсем естествено, това никой не отрича.
Но не е инстаграмърско или както там се нарича, да снимаш специално и да го качиш в стори, според мен. Не, че е кой знае какво, виждали сме много по-гнусни неща, но е неприятно и най-вече лишено от смисъл.

Зорка си е уникален случай, втора като нея няма.😄 То не са ефекти, сърца, къдрици, шишенца, бутилчици...
Да направим една анкета,коя ще е следващата мания на Зорка?😀
Ако я следите отдавна, тя имаше и мании за направа на кефир, на комбуча също.
Заливаше ни със седмици със сторита на тези теми.
Забравяш домашните й дезодаранти против изпотяване, био, еко балсами за устни, които продаваше, но нещо и това премина. Калиграфията, която вече я споменаха. Стотиците тестове на спирали, как пък не си избра! Все някакви алергии има, към всичко. Все нещо не й понася. Скалпът на главата и бил еди какъв си, очите и не понасят не знам какво си, не си слага крем за лице, при това е над 30, защото пак нещо не й понася, не си боядисва косата.
Сега кетото ще й изпие тотално ненакъдрената глава.
Това ми се вижда при нея като обсесия.

# 4 174
  • Мнения: 6 928
Нормално е за котето, но не ми се вижда подходящо съдържание за канала между гримовете и изпипаните ястия.
На мен ми се вижда пресилено да не даваш на котка да лови пеперуди и мухи, ама всеки си знае.

# 4 175
  • Мнения: 179
В последното видео косата на Зорница изглежда доста добре . Подредена и с еднакви по форма вълни, дали не е имало намеса на допълнителни средства за къдрене? Може и да е от грижите, които полага, но аз като притежателка на чуплива коса не си спомням без сешоар и четка косата ми да е изглеждала така .

# 4 176
  • Мнения: 9 491
Иначе нямаше много пискане и фръцкане, по-обрана беше, но... накрая този нелеп суитчър на Мини 🙄 въобще не се вписва с концепцията на видеото.

Тя добре, че не е с ушичките на Мини Satisfied

Не съм гледала клипа

точно с тях 😂

Последна редакция: чт, 31 окт 2019, 19:56 от Вαнилия*

# 4 177
  • Мнения: 1 463
В последното видео косата на Зорница изглежда доста добре . Подредена и с еднакви по форма вълни, дали не е имало намеса на допълнителни средства за къдрене? Може и да е от грижите, които полага, но аз като притежателка на чуплива коса не си спомням без сешоар и четка косата ми да е изглеждала така .
Току що гледах Зорка с Good box. Определено е играла маша или четка и сешоар.
Явно се е отказала от обсесията, че е къдрава. Но се съмнявам. Има малко поведение тип Круела Девил.

# 4 178
  • София
  • Мнения: 17 969
А вие Animal Planet не гледате ли? Или други подобни канали? Доста брутални  кадри има там, обаче никой не драматизира.

И верно ли правите забележка на котката да не лови пеперуди? Ми то това е извратено.
Каналите са образователни. Снимани с цел. Не за кеф.
И не, не е извратено, котката няма да се нахрани с една пеперуда, защо е нужно да я джвака?

Може би различията идват от там, че тя е откровено селска девойка. Не го казвам с лошо. Просто хората на село са свикнали на такива неща.

# 4 179
  • Мнения: 2 650
The Catcher in the Rye, това са инстинкти, колкото и да не ни се иска, котките не са плюшени играчки. Изобщо няма значение дали ще се нахрани с една пеперуда/муха.


Аз не догледах клипчето, де. Хиксчето горе, и си спестих гледката.

# 4 180
  • Мнения: X
Здравейте. Чета темата напоследък и се забавлявам с вашите коментари.
Не сте обсъждали Денина Мартин. А точно днес пусна 1 разкошна рокля. Чудя се дали някой си е купувал нещо от нея и  наистина ли са така ефектни дрехите?

Аз имам 2 шала на Денина, доста съм доволна от съотношение цена:качество. Много се чудих на едно лимитирано палто, точно се реших и се разпродаде, сега пак е налично и пак го мисля Simple Smile На мен ми харесва, в началото тя беше блогърката, която бе само реклами, сега всички са така и ми става симпатична. Плюс това имаше няколко блог статии за обзавеждане и леки ремонти, от които взаимствах идеи за апартамента, който правихме тогава.

Иначе за мен сторито на Елица е абсолютно ок, според мен само хора, които не са виждали как котка гони мишка/нещо летящо са така изненадани.

# 4 181
  • Мнения: 6 030
Откакто котките са домашни любимци, не може ли също да претърпят еволюция и да няма нужда да се хранят с мишки? То в древни времена е било и инстинкт за човека да ловува по цял ден, но днес го нямаме този инстинкт.

# 4 182
  • Мнения: 46
А този паЛун какво си е причинил, младо момиче с толкова нови корекции... 😥 Не ми се мисли след 20годони на какво ще прилича

Туй Гущеровица ли е? Докарала се е 1:1 на Мона Валериева Grinning

# 4 183
  • Мнения: 6 030
Стоматологът на Палуна и Джизъса май е един и същ.

# 4 184
  • Мнения: 48
Откакто котките са домашни любимци, не може ли също да претърпят еволюция и да няма нужда да се хранят с мишки? То в древни времена е било и инстинкт за човека да ловува по цял ден, но днес го нямаме този инстинкт.


Ти сериозно ли???🙄
Ама наистина се изумявам понякога!!!

Общи условия

Активация на акаунт