Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 245 040
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 4 155
  • софия
  • Мнения: 845
Ивана във всеки влог обясняваше колко зле й бил компютъра, та сега виждам са я спонсорирали с един Grinning

# 4 156
  • Мнения: 56
Да и аз това видях.4000 за нощувка във вилата която показа Валери не бих дала аз

# 4 157
  • Мнения: 1 771
Ивана във всеки влог обясняваше колко зле й бил компютъра, та сега виждам са я спонсорирали с един Grinning
Нали с това си изкарват парите  - с видеа , защо чакат да им подарят нещо????

# 4 158
  • Мнения: 9 491
Понеже нямам ИГ, благодаря за снимката на Зорка. 😂
Наистина не е добре тази жена.
Това , че и в мръсно петно търси определена форма сигурно е някаква диагноза.

Ефектът Павлова. 👻

# 4 159
  • Мнения: 1 132
Гледахте ли новото видео на Златена, в което отваря Коледен календар на Essence? Според мен календарът е абсурден,  марката е известна най-вече с грим продуктите си, то календара почти гримове нямаше :// Чиста подигравка си беше това, явно се опитват да си пробутат по-рядко купуваните продукти. Много подобно на ситуацията със Zoella ми се вижда, цената на календара на Essence не знам, но ако е повече от 15-20 лева ще си е обир и половина.

Тя каза в началото - 55лв. е. Заради смотаните продукти, които слагат в тези календари, се въздържам от покупка на такъв. По-скоро някой с кремове бих пробвала или поне с по-малко продукти за грим.

Пепа наистина се забави с влоговете. То може и да не й се занимава де, ама все пак. Голяма въздухарка ми е, за да я гледам. А тук наистина доста се изписа за нея. От всяка страна я разнищихте и просто няма какво да се добави вече. Grinning
Клипчето за Хелоуин на двете Йоани беше забавно. Изглеждаха като стари приятелки и как коментираха какво се пише за тях тук. Поне го приеха привидно с усмивка. Grinning

# 4 160
  • Мнения: 6 930
Здравейте. Чета темата напоследък и се забавлявам с вашите коментари.
Не сте обсъждали Денина Мартин. А точно днес пусна 1 разкошна рокля. Чудя се дали някой си е купувал нещо от нея и  наистина ли са така ефектни дрехите?

Напротив, обсъждали сме я. Че е симпатична и се облича добре, но като съдържание е тотална скука и е общо взето 100 % реклами. А да, и че цените на дрехите ѝ са различни за българския и чуждия пазар, което е лееееко не ок, а чрез някава вратичка в законите е направено да не е съвсем незаконно (щото иначе е). Роклята иначе и на мен ми харесва. Като бизнес идея е в пъти по-добре от сортиране и преподаване на китайски боклуци.

# 4 161
  • Мнения: 3 079
Аз Денина не я харесвам. Много ми е скучна. Дори не я възприемам като блогър, а просто като рекламно лице на Bulgaria Mall.

# 4 162
  • Мнения: X
Хора, вие изкуствена мишка-играчка не сте ли виждали ? Моята котка има три.

И моята, но тази май не е. Прилича си на истинска мишка, а не като играчка за котка.

П.п. гледам Сиена е с Пепе на работа отново, горкото дете с тия олигофрени...

Напротив,мишката си е истинска.Бях втрещена и реших да питам Ели ,тя ми отговори ,че е истинска мишката и че това било природа.Извинявайте малко,но това е жена на 30+явно е загуба разсъдъка си и не разсъждава,че има малки фенове.Те това са го видели,окей да си е природа ,но е гнусно и глупаво .Все едно всеки да хване и да снима на стори мъртво животно или как неговия домашен любимец си играе с мъртви животни.За мен това е недопустимо ,само едно детенце би го направило .

# 4 163
  • Мнения: 1 463
Хора, вие изкуствена мишка-играчка не сте ли виждали ? Моята котка има три.

И моята, но тази май не е. Прилича си на истинска мишка, а не като играчка за котка.

П.п. гледам Сиена е с Пепе на работа отново, горкото дете с тия олигофрени...

Напротив,мишката си е истинска.Бях втрещена и реших да питам Ели ,тя ми отговори ,че е истинска мишката и че това било природа.Извинявайте малко,но това е жена на 30+явно е загуба разсъдъка си и не разсъждава,че има малки фенове.Те това са го видели,окей да си е природа ,но е гнусно и глупаво .Все едно всеки да хване и да снима на стори мъртво животно или как неговия домашен любимец си играе с мъртви животни.За мен това е недопустимо ,само едно детенце би го направило .
E, все пак е Елито. На нея тук всички й прощават.
Малко е сгафила, ама какво от това. Нали е мила и добра, мяу, мяу.
Всички превземки рано или къно се дънят. Както казах, да не изляза лош прорк, но и и редът на Елица ще дойде.

# 4 164
  • Някъде там
  • Мнения: 16 349
Котка да си играе с мишка е съвсем естествено, това никой не отрича.
Но не е инстаграмърско или както там се нарича, да снимаш специално и да го качиш в стори, според мен. Не, че е кой знае какво, виждали сме много по-гнусни неща, но е неприятно и най-вече лишено от смисъл.

Зорка си е уникален случай, втора като нея няма.😄 То не са ефекти, сърца, къдрици, шишенца, бутилчици...
Да направим една анкета,коя ще е следващата мания на Зорка?😀
Ако я следите отдавна, тя имаше и мании за направа на кефир, на комбуча също.
Заливаше ни със седмици със сторита на тези теми.

# 4 165
  • София
  • Мнения: 17 971
Много се надявам да е иронична, но едва ли. Харесвах я, вече ми е откровено малоумна, съжалявам.


И колко трябва да си извратен, че да го снимаш?! И да се кефил, криейки се зад "те, котките ловят мишки". Е и? Аз на моята котка й правя забележка, ако тръгне да лови мухи и пеперуди, щото е гадно, а тая снимала мъртво животно и друго да го въргаля. Не е добре. И да, моето е правилно. Нейното е откровено гадно.

# 4 166
  • Мнения: 65
А този паЛун какво си е причинил, младо момиче с толкова нови корекции... 😥 Не ми се мисли след 20годони на какво ще прилича

# 4 167
  • Мнения: X
КРР може ли линк към канала ти.

# 4 168
  • Мнения: 2 990
Иначе нямаше много пискане и фръцкане, по-обрана беше, но... накрая този нелеп суитчър на Мини 🙄 въобще не се вписва с концепцията на видеото.

Тя добре, че не е с ушичките на Мини Satisfied

Не съм гледала клипа

# 4 169
  • Мнения: 1 673
Забравила си калиграфията. Едно от заниманията на мама Зорка. Май й мина манията по очните линии. Без това не може да си я слага както трябва. Laughing Май продължава с кетото и гууд бокс-а.
Нали на последния клип в рандъм канала е писала, че е време за нови предизвикателства, ще видим какви ги е накъдрила. Smile

Общи условия

Активация на акаунт