Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 673
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 4 275
  • Мнения: 189
Честит празник на всички!

Специално за инфлуенсърите, които създават неизброимо съдържание онлайн под всякаква форма, и четат тук, споделям тази толкова необходима препоръка.

Само 150 странички, лесно четима, може да направи чудеса!



* Това не е реклама 😉 А лична препоръка.

# 4 276
  • Мнения: X
Някой гледал ли е тази чуждестранна влогърка? Симпатична и полезна е, но ми прилича на златотърсачка. https://youtu.be/RN_Q2izktzA

# 4 277
  • Мнения: 118
Тя инициатор може да не е, но съм убедена че е много трудна за ежедневно съжителство. В началото Фицата си беше хлътнал по нея доста според мене, но този хаос да ти е нон стоп на главата всеки ще избяга в един момент. И с това желание да е винаги и безусловно права, което си пролича в последния лайв 😬

# 4 278
  • Мнения: X
Аз пък точно на Валври бих се спряла - ще направи видео, ще пусне кадрите с дрона за малко пари. После като Вила Чинка - Галена, Женя , Алисия, Никоолетка и тн ще постват единични снимки - скъпо ещ ми излезе да правят клипчета или влогове Simple Smile

А на вилата - ако в тези пари се включва човек, който да готви и сервира ще е ок. Тя е с 3 или 4 спални? С приятели бяхме наели подобна вила в Бали и беше доста добро преживяване.

# 4 279
  • Мнения: X
Валката да не би да взима пример от кака си Ивана, и тя си сложила за thumbnail (така ли се казва снимката на клипа, ама че съм лаик) задника на преден план, само дето МрънМартин* не я е награбил, ама следващото лято може това да видим.

*Не помня коя дама го каза това МрънМартин, но да се се чувства поздравена, много ме изкефи 😂

# 4 280
  • Мнения: 1 463
Не бях гледала Полина. Но покрай шампоаните, коити коментирате...
Гледах видео "43 факта за мен" . Как ги заключи до числото 43 ми е много смешно.
Направила си била канал "за собствена разкрепостеност", каквото и да значи това Simple Smile
Апропо, коя майка с бебе има време да се мота в банята, както е в нейната реклама, за шомпоаните.
Също ми прави впечатление, че всички български влогърки си правят сетчте зад тях, в което винаги присъстват: вазичка с изкуствени цветя, книжки една върху друга, свещичка и чаша за кафе. Пълен смях!

# 4 281
  • Мнения: 2 664
Ооо и лампички, тип коледни, които присъстват целогодишно за фон!😬

# 4 282
  • Мнения: 1 463
Ооо и лампички, тип коледни, които присъстват целогодишно за фон!😬
Да, пропуснала съм го Satisfied

# 4 283
  • Мнения: 286
За раздялата на Пепе и Филип и двамата са виновни,но според мен тя си е трудна за съжителство. Филип може да обича домашния уют ,който тя като съпруга и майка така и не му създаде. Не говоря да си стои вкъщи и само и единствено да му чисти и готви,ами дребни неща с които самия мъж да се почувства значим. Тя точно обратното създаваше му хаос и го мъкнеше като кукла заедно с децата. Той човека може да си е домошар и ако е такъв тя не се и постарала да го опознае. Филип от негова страна си има други грешки. Абе прекалено много са избързали. Това са си мой разсъждения,не казвам,че е така.
Полина напоследък ми харесва,че поне се старае да бъде информативна и полезна,а бебето е такъв сладур.
Пуснах си Мими Георгиева,за първи път я гледам. Видеото беше "Покупки за новородено" понеже съм на тази вълна,беше се постарала,но нещо не можах да я изгледам докрай.

# 4 284
  • Мнения: X
Като гледам на Филип сторитата от Дания хич не ми изглежда домошар.  И аз мисля, че Филип е причината да се разделят. Не казвам, че Пепе няма никаква вина, но Филип ме е оставил с впечетлението, че уж иска семейство, дом и така нататък ама и в същото време така му се иска да се наживее и пак да си е ерген. Което и се случи де.

# 4 285
  • Мнения: 1 463
На Антоанета вината е, че толкова бързо се е хвърлила на датчанина, барем изпуснала чуждоземеца, а също и че си показваше "розовият живот" навсякъде.
Сега ще си сърба попарата, ще преглъща обиди, защото едни разумен човек не си осребрява личният живот, защото както виждаме, всичко се случва. Тя не знам защо си е мислела, че е застрахована от раздяла. Сигурно, защото по принцип си е тъпа, което винаги съм мислила за нея.

# 4 286
  • Мнения: 286
Като гледам на Филип сторитата от Дания хич не ми изглежда домошар.  И аз мисля, че Филип е причината да се разделят. Не казвам, че Пепе няма никаква вина, но Филип ме е оставил с впечетлението, че уж иска семейство, дом и така нататък ама и в същото време така му се иска да се наживее и пак да си е ерген. Което и се случи де.

Възможно е и това. Тя и Антоанета като я гледам напоследък иска да е отново на 17 и хич не може да преживее наближаването на 30. Точно като пубертет се държи. Къде правят деца като не са се наживяли?

# 4 287
  • Мнения: 3 743
Тъй като Полина е предоставила едноминутен клип за завършек на целия този къртовски труд, който е положила ще го разкостя подобаващо, най-вероятно правейки си погрешни заключения, но за съжаление по-подробна информация нямам. Първо това реклама по телевизията ли би трябвало да е, или лично послание и обръщение към скъпата ѝ публика? Второ, със същия успех можеше да напише, че рекламира бебешки стоки, тъй като по-голямо внимание беше отделено на малкия сладурко отколкото на нейната коса. Трето, изхождайки от етикета и мненията на някои съфорумки тази серия е за ежедневна грижа, on the go. При едно забързано ежедневие, камо ли включващо бебе, кой за Бога има време да се шампонисва (има ли такава дума?) два пъти и да нанася маска, на която ѝ трябват 5 минути да подейства ефективно. Този "бърз" душ излиза минимум 15 минути, което за истински бързащ човек, не такъв който ще седне да пие чай на дивана след това, е абсурдно. Други малки детайли: събуди се с мазна коса и се предполага, че това е ежедневната ѝ грижа, която е ползвала пак предния ден. Не стига, че прахосва голямо количество скъп продукт (загреба солидно от маската + 2 пъти шампоан), ами и той очевидно не държи повече от ден добрия си вид. Ежедневите шампоани би трябвало да са леки и с едно бързо отмиване да вършат работата, не да търкам два пъти, като с такъв за дълбоко почистване, от който поне очаквам някаква издръжливост. Със същия успех ще си използвам втория един път, ще си спестя пари и продукт и най-вероятно ще ми държи по-дълго чиста косата. Та тъй за Полина, следващия път ѝ пожелавам да вложи и малко мисъл в продуктите си и тяхното позициониране, а да не разчита на едната любов и мирис на розАво. 😉

П. П. Честит празник!

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 12:43 от Emi_55

# 4 288
  • Някъде там
  • Мнения: 16 167
За мен причината е в двамата, но инициатор за раздялата е Фичо.
Прибързаните им действия и съвместнен живот на бързи обороти, който си спретнаха, оказа влияние за бързата раздяла. Запознават се и веднага заживяват заедно, което е абсурдно, преди поне малко да го познаваш, забременява на третия месец, заминават за България, Фичо работи в Дания и пътува често.
Когато е тук, са постоянно по снимки, телевизии и събития тримата.
Забременява повторно, но губи бебето, него пак го няма. Забременява за трети път.Тя е бременна, бушуват хормони. Той пътува често до Дания. Тя е заета да снима постоянно и да мъкне всички по събития.
Всичко това се случва в рамките на 4 години и то пред погледите на хората. През тези четири години те не са имали времето да се опознаят и да се напаснат начина на живот. Сигурна съм че нито Филип познава така добре Антоанет, нито тя него, за да могат да се обединят и дадът шанс на любовта си да се развива и на семейството си да е пълноценно и истинско такова.
Хапваш, готвиш, спиш, къпеш се, забавляваш се, всичко това за да го покажеш на хората...
Взимането на прибързани решения и това, че живеят на скорост пред погледите на хората е генералната причина за раздялата им според мен, но определено Фичо е този който си е тръгнал.
Така виждам аз нещата.

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 12:48 от daviz

# 4 289
  • Мнения: 1 695
Повечето кадри на кухалери са и’ предоставени, както е писала, така че да се е постарала - не бих казала. Постарала се е да се прави, че и’ е адски забавно. На 01:10 искам да видите какъв сигнал получава. В първият момент реших, че се прозява, ама не. Връщах го няколко пъти и става все по-смешно.

Общи условия

Активация на акаунт