Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 847
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 4 260
  • Мнения: X
А на мен ми направи впечатление, че Валката сто пъти каза "стаичка", описвайки спалнята, в която са спали. Сякаш са ги сложили в килера под стълбите.
Търсих инфо, не намерих нищо, явно цените са за заинтересованите.
Но пък Вал не пропусна да ни демонстрира г@за си.
Мислено-недообмислено.

ПП: Басейнът не ми хареса, скучен е и малък.

# 4 261
  • Някъде там
  • Мнения: 16 224
А на мен ми направи впечатление, че Валката сто пъти каза "стаичка", описвайки спалнята, в която са спали. Сякаш са ги сложили в килера под стълбите.
Търсих инфо, не намерих нищо, явно цените са за заинтересованите.
Но пък Вал не пропусна да ни демонстрира г@за си.
Мислено-недообмислено.

ПП: Басейнът не ми хареса, скучен е и малък.
Само ако се обадиш на телефона ще ти кажат цена. 😀 Под видеото и, една жена беше писала, че е 4000 лв на нощ наема на вилата.

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 10:36 от daviz

# 4 262
  • Мнения: 1 463
Честит празник на будителите!
Интересно ми нашите момичета, обсъждани тук, дали се чувстват нещо като наставници, учители. Нали думата инфлуенсър, ако не се лъжа е с подобен превод Wink

# 4 263
  • Мнения: 6 930
А на мен ми направи впечатление, че Валката сто пъти каза "стаичка", описвайки спалнята, в която са спали. Сякаш са ги сложили в килера под стълбите.
Търсих инфо, не намерих нищо, явно цените са за заинтересованите.
Но пък Вал не пропусна да ни демонстрира г@за си.
Мислено-недообмислено.

ПП: Басейнът не ми хареса, скучен е и малък.

То пък един г@з. Малко няма никой там...

# 4 264
  • Мнения: 6 909
Честит празник на будителите!
Интересно ми нашите момичета, обсъждани тук, дали се чувстват нещо като наставници, учители. Нали думата инфлуенсър, ако не се лъжа е с подобен превод Wink
По-добре да не се чувстват.
Честит празник!

# 4 265
  • Мнения: 6 930
Какъв респект, какви пет стотинки, като се обличаш така магистрално?!

# 4 266
  • Мнения: 1 463
о, не! защо си го причинявате това?
Тази коя е?

# 4 267
  • Мнения: 9 488
Гледам сторито на Пепка - все по-често пристъства чашката в кадрите...

На снимката на децата първата ми мисъл беше Филяка що така си е хвърлил анцуга на дивана 😂
Може и нещо друго да е, но както са снимките една след друга това ми се наби в очите.

# 4 268
  • Мнения: 56
Според мен когато се прави реклама на вила,хотел ,ресторант не трябва да бъде по този начин.За мен е важно и полезно да има информация:на колко километра от София е,какви са предимствата на този хотел,вила.Да се разкаже за удобствата които се предлагат там,по-подробно за спа центъра ако има такъв.

Е, ти пък сега, кое не разбра от влога на Валериана? Нали ти каза, че има МОЛ наблизо! И мебелите ти показа. Има кухня и басейн. Какво повече желаеш!? Joy
Мола е много важен,но не каза дали има Сефора.Ххаха

# 4 269
  • Мнения: 2 052
Малко кадри от поп ъп инстаграм музея в Кьолн, да има къде да се щракат ентусиастите.

https://youtu.be/ekCzY0yiMHI

Напоследък нашите звезди хем с малко прояви, хем безидейни. Жечев ми е 50/50 - за всяко успешно и оригинално видео има по едно мързеливо. Но за разлика от много други става за гледане.

# 4 270
  • Мнения: 1 463
Гледам сторито на Пепка - все по-често пристъства чашката в кадрите...

На снимката на децата първата ми мисъл беше Филяка що така си е хвърлил анцуга на дивана 😂
Може и нещо друго да е, но както са снимките една след друга това ми се наби в очите.
Ох, това за чашката...Сега вече ми стана мъчно за Антоанета. Очевидно го преживява тежко, което ще рече, че може би тя не е инициатор на раздялата.
Колкото и да не я понасям, дано се съвземе емоционално по-бързо.

# 4 271
  • Мнения: 771
Не знам що се възхищавате на видеото на ВалериЕ, като дрон кадрите както и половината хубави кадри не са нейни, пише си го в описанието. Нейно си е дупето в Жакузито Joy

То едно дупеее.. Confounded

# 4 272
  • Мнения: 3 023
Полина мисли за нас, които не можем да се доберем до невероятната й козметика - подарявам цял един комплект от нея https://www.youtube.com/watch?v=_qKXpFsxtXY  Shocked

# 4 273
  • Мнения: 189
Валериана упорито се мъчи да бие Гергина Сикрета по тъпи кликбейт заглавия. Не разбирам, отишла си да правиш реклама на няква луксозна вила и накрая хайлайта, което вадиш като заглавие е, "хванах Мартин в крачка". Естествено, нищо подобно няма във видеото. Със същия успех можеше да го кръсти "Отидохме на Марс". Всеки път си пускам травъл влоговете ѝ с надежда да чуя и видя нещо интересно от някое място, но не.... Аутфитчетата и лоботомични разговори. Чудя се тия двамата какво ли си говорят и какви теми имат изобщо. Във влоговете е едно и също ВСЕКИ ПЪТ:
-Банята е невероятна, йеееее.
- И сегааа, ще обядвамеееее.
-А сегааа, ще търсим къде да пием кафенцеееее
- (мрънмрън носов глас) Мдааа.
Tired Face
Като цяло ми се вижда супер малоумно да хванеш Валериана да ти рекламира луксозната къща. Първо, прави го неадекватно, второ, последователите ѝ са  12-13годишни на 90%.

Точно това си мислих!
Бях спряла да гледам видеата на Валери, но реших да видя кава е тази вила, тъй като съм била в Созополис, а и редовно почиваме в селище в близост.

Окей, подарили са им нощувка, обаче каква ти е ползата после?
Кой ще намери инфо за тази вила?
Голяма работа, че куп тийнейджъри ще се информират, те не са ти таргет.

Можеха да споменат идеи за готини дестинации наблизо, нищо такова: мола и Сани, естествено. А, и Афитос било приятно.

Въобще всеки път тук обсъждаме едни и същи неща, но в крайна сметка нищо се случва.

Ако търсих инфлуенсър за подобна реклама, никога нямаше да се спра на този. No Mouth

# 4 274
  • Мнения: 9 488
Скрит текст:
Гледам сторито на Пепка - все по-често пристъства чашката в кадрите...

На снимката на децата първата ми мисъл беше Филяка що така си е хвърлил анцуга на дивана 😂
Може и нещо друго да е, но както са снимките една след друга това ми се наби в очите.
Ох, това за чашката...Сега вече ми стана мъчно за Антоанета. Очевидно го преживява тежко, което ще рече, че може би тя не е инициатор на раздялата.
Колкото и да не я понасям, дано се съвземе емоционално по-бързо.

Аз още в първия момент, когато усетихме раздялата (някъде през Май) съм на мнение, че Филип е инициатор и продължавам да мисля така.
Нищо в поведението и на Антоанета, и на Филип и като цяло всички обстоятелства, които знаем и предполагаме не ми говори, че раздялата е по нейно/взаимно съгласие.

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 11:55 от Вαнилия*

Общи условия

Активация на акаунт