Любители на Котки - Тема 138

  • 29 414
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 343
Ася, как е днес котенцето?
Добре е. Теста е отрицателен, нищо му няма. Изписаха му пробиотици и специална храна. А малкия вече се научи да се катери по леглото. Heart Smile

# 76
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 298
Слава Богу! Тест за какво му направиха?

# 77
  • Мнения: 1 472
Лека нощ, приячели!

# 78
  • Мнения: 343
Слава Богу! Тест за какво му направиха?
Беше троен тест. Попитах за какви болести, но запомних само парвовироза (панлевкопения). Ветеринарят ги каза толкова бързо, че другите две не ги разбрах. 😁

# 79
  • София
  • Мнения: 6 202
Трябваше ми малко време да намеря на Марсел кое му е отпред, кое отзад. Joy

Аз като ви казвам, че върху мен се спи най- добре... Репортаж от последния половин час:

Скрит текст:










# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Много хубава камарка сънливци Simple Smile

# 81
  • Мнения: 9 916
Показвам един Ади. Голям е дивак и, за жалост, всичко му е простено.

# 82
  • Мнения: 5 300
Здравейте, във вторник ще водя Панта за кастриране. Досега не съм кастрирала коте, има ли нещо по-съществено, което трябва да знам. Благодаря ви предварително! Heart
И един малък Батман за фон. 😂

# 83
  • София
  • Мнения: 4 714
Хайде лека нощ и от нас:         
 

vermilion21, не трябва 2 часа да е пил вода и около 8 ч. да не е ял
Късмет, стискаме палци и лапи.

# 84
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 804
Поздрав и от нас с Васко в новата тема на всички. Продължаваме да се борим с дрискането, д-р Стоянов се зае да го лекува сериозно, даде хапове и някакви побиотици, засега почти няма ефект, но продължаваме. Направиха му снимка в ЦВК, д-р Стоянов я разчете, според него няма никакви допълнителни проблеми. Крачето му е чупено като малко коте, и сега виси странно, мислех че може да му нарани вътрешно нещо, но според вета, това няма как да се случи. Ето една актуална снимка в новото легълце, за точки от Зооплюс, оказа се доста мекичко и удобно за него, и нисичко, за да може да си влиза без проблем.


Говорихме с една възрастна жена, както писах, храня едно котенце на улицата, тя също го храни, а и майката на котенцето, и още куп други котанчовци, в един съседен блок. Живее на първи етаж, и те и се качват по балкона. Тя има котка, а е и пенсионерка, и каза че доста пари й отиват за тях. Предожих да ги кастрираме, тя да ги лови, а аз да проверя за места за кастрация, по възможност безплатни. Четири лапи са в ремонти и дават като възможност адрес ул. „Люба Величкова” № 48, на Хладилника, което е удобно, не е много далече, ще проверя как става.
Ще видя и клиниката на д-р Антов, дали няма да предложат нещо. Някой ако има опит с безплатни кастрации, и специално в тази клиника в Хладилника, моля да сподели.

Накрая, да споделя, купих си една много сладка книжка, „За котката”, мъничка, подаръчно издание, вътре двайсетина странички с мъдри мисли за котките, и снимки на красиви котанки. Пускам няколко снимки, да видите за какво става дума, мисля, че на всеки ще е приятно да почете и да се посмее на мъдростите за тези малки хитруши, някои са от известни автори. Струва 10 лв.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 85
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 298
Клиника "Д-р Антов" работеше по едно време с талони за безплатно кастриране на бездомни котенца.

Целувки по рижавото коремче на Вася.

# 86
  • Мнения: 7 856
Мъри не е атрактивна на снимките, но все пак и моя данък.

# 87
  • Мнения: 15 449
Прекрасна е! Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 4 011
Момичета днес се прибрах от болницата с бебето,но котката никак не го прие добре,като втрещена е,понеже доста реве бебето,тя постоянно фучи и вие все едно ще го напада,нз дали ще го приеме...

# 89
  • Мнения: 15 449
Честито бебче, Likeawind! Живичко, здравичко и палавко да ти е. Flowers Four Leaf Clover
Пп Дано не съм объркала нещо. Ти си една от мамите в темата чакащи бебче, нали. Или нещо бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт