Може ли да се забременее на 8-я ден от цикъла?

  • 22 909
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 407
Да, разбира се, че може.

# 16
  • Мнения: 241
Аз забременях 3 дена след цикъла ми. Всъщност затова е не съм могла да забременея дълго време, понеже овулацията ми е не е като по учебник  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 978
Може разбира се. Аз забременях на другият ден след цикъла.


А колкото до Постинора, пила съм и нямах никакви странични реакции. Това си е до организъм Peace

# 18
  • Мнения: 99
И аз така, на 7-я  ден след цикъла ThinkingНаправо се същистихаме в къщи, ама факт,

# 19
  • Варна
  • Мнения: 478
И етърва ми забременя един ден след цикъла така, че за седмия ден е супер възможно.

# 20
  • Мнения: 657
Напълно е възможно

# 21
  • Мнения: 487
да, възможно е

аз бях так - 6-ти ден

# 22
  • Мнения: 2 274
   За страничните ефекти на Постинор-а не се притеснявай! 3 пъти до сега ми се е случвало да го пия и не е имало никакъв страничен ефект! По-добре пий Постинор отколкото после Недай си Боже - аборт!

# 23
  • Мнения: 1 428
Да-може!Нищо не е сигурно на този свят.Моя приятелка е забременяла два дни след като и свършило.Така твърди,защото не е имала други контакти през този месец.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Може със сигурност! Naughty

# 25
  • Мнения: 826
Моя приятелка забременя на първия ден от цикъла,така 4е вси4ко е възможно! Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 35 952
Моя приятелка забременя на първия ден от цикъла,така 4е вси4ко е възможно! Confused
Чак пък на първия? newsm78
Как става това? Хем менструалната кръв изтича надолу - хем сперматозоидите 'плуват през нея нагоре' Това е абсурд.Да не говорим, че те нямат подходяща среда за предвижване и преживяване.

На 6 ден от МЦ е малко вероятно, но все пак е възможно.
Фоликулът започва да расте с началото на МЦ, расте средно с 2 мм на ден. За да е годна за оплождане яйцеклетката трябва да е достигнал размер 18-19мм. Пука се на 22-24 /при някои и на 28 мм/

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Възможно е, най-малкото, защото сперматозоидите живеят поне 2-3 дена (а понякога 4-5) във влагалището и могат да оплодят по-късно, дори в момента на секса да не е в овулация жената.

# 28
  • Мнения: 3 069
Възможно е. Ако е станало преди по-малко от 72ч и не искаш бебе, тичай за постинор.


Вярно е Peace

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Моя приятелка забременя на първия ден от цикъла,така 4е вси4ко е възможно! Confused
Чак пък на първия? newsm78
Как става това? Хем менструалната кръв изтича надолу - хем сперматозоидите 'плуват през нея нагоре' Това е абсурд.Да не говорим, че те нямат подходяща среда за предвижване и преживяване.
Не съм спец, ама менструалната "кръв", дето тече надолу, не е река, а пък сперматозоидите биват изстреляни с определена, немалка скорост, която, допускам, че противодейства на скоростта на течението  Mr. Green  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт