Гола на терасата

  • 20 616
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Редовно простирам по бикини и някоя къса блузка отгоре. Кво ми дреме, че някой ми бил видял гащите  Crazy

И аз така . В тия жеги си стоя в къщи по тениска и бикини ( или прашки) И така си излизам на терасата. Последната ми изцепка е от вчера. Пак така си излизам да си прибера компотите, които варихме предната вечер и са още в казана на терасата. Навеждам се, взимам си бурканчетата, слагам си ги в торбичката. Пак се навеждам.. и се усещам ,че всъщност задните ми части са на показ . Оглеждам се- е , слава богу никой нямаше наоколо. То кой ли да има като всички са на работа де. LaughingАма не ми пука изобщо. Така си ми е удобно да ходя.

# 16
  • Мнения: 5 297
Редовно простирам по бикини и някоя къса блузка отгоре.

И аз така Laughing!

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
Точно тази сутрин излязох на балкона да си взема тениска само по прашки. Голям праз, редовно го правя, съседите сигурно вече са свикнали  Laughing.

# 18
  • Мнения: 899
Мъжо ме бъзика, че си имам фен-клуб от съседи и не само  Crazy
Редовно си мятам голеничка хавлията на терасата да съхне, че и се олеждам, само дето и не помахвам на някой съсед..А сме на 10 етаж, но пак всичко се види. Вече в спалнята на светната лампа и дръната завеса си се мандахерцам по гърди...изобщо голям съм заплес. А веднъж се бях развихрила, чистех, само по бикини и се звъни на вратата. Отварям аз, а касиерката се оцъкли и каза, че ще мине по-късно. Викам й: Ама аз имам пари, ей сега ще ти дам. А тя: Не, не, аз като свършиш ще мина..
И чак като си тръгва се усещам, че съм я посрещнала по цици  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 877
Умбра, ти си радост за моето читателско сърце!  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 899
Анда, чувствата са взаимни  Heart Eyes

Идиотизмът ми може да успокои всеки, че е наред...имах един приятел, който га бях на 15 ми викаше, че някой ден ще се оправя. Сега...тотално се е отказал от мен, а казва, че и по-трагично ставало  Laughing

# 21
  • Мнения: 46 518
 Joy Имам един познат, който заради такива като теб си взе бинокъл  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Божке, аз си мислех, че само аз съм заплеса, дето излиза на терасата по гащи...

По гащи не се брои, хеле па и с тениска NaughtyАз бях по цици и маргаритка бе hahahaДобре поне, че скоро ходих на кола, та триъгълника ми има естетичен вид smile3532

# 23
  • Мнения: 46 518
... по цици и маргаритка бе ...

# 24
  • Мнения: 5 877
И аз съм така. Едно чувство на свободааааа....
скоро не ме е обземало, но ако сме само двамата вкъщи...

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Joy Имам един познат, който заради такива като теб си взе бинокъл  Mr. Green
Ба, да гледа като иска, нищо не съм откраднала Mr. Green

През лятото цялата рода е на плаж на моята тераса, за какво я направих иначе. На последен етаж съм, но видимост има отвсякъде, и самолетите минават много ниско, заходът за кацане им се пада точно над квартала.
Хич не се впечатлявам вече, в къщи съм си. Мятам от приличие един чаршаф на перилата, когато скъпия реши да се пече дибидюс и това е.

# 26
  • Мнения: 514
Редовно простирам по бикини и някоя къса блузка отгоре. Кво ми дреме, че някой ми бил видял гащите  Crazy
Иначе редовно ми се случва да проверявам какво е времето, облечена само по прашки Embarassed А блокове наоколо има достатъчно Embarassed Но едно, че не се сещам да се преобличам за 1-2 мин показване и второ, че не ме вълнува особено дали някой ще ме види, цяло лято вкъщи така се разкарвам.

Де по прашки, де без тях, все ми е тая..............по-важно е на мен да ми е удобно  Mr. Green
А и ако не им харесва на съседите, да не надничат в чуждите къщи  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 3 394
зависи на кой етаж си!

# 28
  • Мнения: 3 394
дотук излезе,че всички са резкрепостени жени....но я да видим ако мъжете ви зяпат голото маце от съседния близък блок Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 473
Чак как` майка ме е родила не съм се разхождала на показ, но по прашки най-редовно Grinning. Това обаче остана в историята в момента, в който си купихме камера - слагахме я на статив (живеем на последен етаж), включвахме я в ТВ-то и воайорството ни викаше "мама и тати" Mr. Green Blush. Даже се нервих, че телевизора ми не е видео стена и правех чупки в двете посоки като си мислех, че ще видя още нещо Laughing Laughing. Какво ли не сме виждали Crazy

Общи условия

Активация на акаунт