Любители на кучета - 98

  • 15 937
  • 712
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 5 979
джуджанка, не си го слагай. По магистралата е пълно с пикаещи мъже. Дет вика една позната, аз с тези чести пътувания колко п...ки съм видяла... Те на кучетата взели да правят забележки.
Бубе, ще ви трябва нов диван:) Окъсял му е:)

# 676
  • Мнения: 2 903
Despicable за колко време ще отсъствате? Имам идея за хотел, който може са ползвате. Не е близо, но това е единственото място на което бих поверила Макс ако ми се наложи дълго отсъствие и няма кой да гледа магарето. Собственичката на кучешкия хотел е и много добър треньор на кучета. Ще намери подход и към Ерос. Ако искаш координати ми пиши на лични. 🤗
И по тоя повод, понеже и аз нямам вяра на никой освен на сестра ми да се грижи за Макс, по-точно разходките му, все повече ми се върти идеята да направим с още един човек (обучава служебни кучета и обича кучета) кучешки хотел. Единствено ме притеснява, че сме в най-бедния край на БГ и едва ли ще имаме клиенти освен нашите си кучета. 😂

MaNishma не ветеринаря, а посолството на Сърбия/Турция/Македония (зависи за къде пътувате извън ЕС) в БГ трябва да питаш. Ветеринаря не му е работа да знае изискванията на всяка държава при пътуване с куче. Писах, че при проверка и констатиране на нередност, най-малкото е че ще ви пропадне пътуването, защото кучето може да бъде конфискувано и сложено под карантина до изясняване на факти и обстоятелства.

# 677
  • Мнения: 1 106
Живея в Сърбия. Когато решихме да пътуваме с Гюро към Бг. тукашните ветеринари ми казаха паспорт, бяс минимум....20-30-40 дни по-рано, не помня точно и чип.
Две пътувания Бг-Сърбия, нито една проверка, дори единия път, първия...сами приложихме паспорта и не го искаха.

# 678
  • Мнения: 2 903
vige не си го показвала скоро твоя.. стана ли с размерите на малко магаре вече? 😜 Я метни една снимка да му се порадваме.
Иначе аз почти всяка година пътувам с кучето в различни дестинации. Проверка никъде не сме имали, нито в ЕС, нито в страни извън ЕС. Ама не бих разчитала на това и винаги всичко ми е изрядно в документите на кучето, защото не бих рискувала ако някога на някой му хрумне да ми го вземе и да му причиня такъв стрес на него, че и на мен. Представям си се как спя пред някакъв кучкарник докато не си ми го върнат. 🤣🤣🤣

# 679
  • Мнения: X
Мрън. Трудно ли е да се наеме квартира с две кучета? (Джина и Оскар?)

Гласувах за Еро.
Прочетох ви.
Щастие сте. Heart

# 680
  • Мнения: 1 865
Здравейте!Много ми се иска да се включа във вашата група.Имам две кучета - немска овчарка на 3 години и едно сладурче,което прибрахме от улицата на около 4-5 месеца е .

# 681
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Ааа, тук приемаме нови само със снимков материал. Stuck Out Tongue Winking Eye Blush

# 682
  • София
  • Мнения: 8 348
Духче, и да и не. Въпрос на късмет е. Ани, с Дивака е на квартира. Но и много собственци не дават. От друга страна, те поне не са бебета.

# 683
  • Мнения: 1 865
Представям ви Макс,а малкия след някой ден,че хич не обича да позира.

# 684
  • Мнения: X
Духче, и да и не. Въпрос на късмет е. Ани, с Дивака е на квартира. Но и много собственци не дават. От друга страна, те поне не са бебета.
Да, не са ама гаджето понякога е ахаха
Абе а защо Джина като я извда на разходка умира от кеф, ама си пика и ака в двора?!

# 685
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Страхотен младеж е Макс. Heart Eyes Добре дошли сте.

# 686
  • Мнения: 2 903
Духче по първия въпрос не мога да помогна, ама ще се включа с нуждите в двора. Пика и ака в двора, защото до сега се е учила че там е мястото. За научаване да се вършат нуждите извън двора ще си трябва подход като при малко бебе.
Peggy Bundy добре сте дошли с адаша. Чакаме и малчугана да видим като го снимаш 🤗
Ей сега отивам да гласувам и аз за Ерос. 😘

# 687
  • под тепетата
  • Мнения: 9 270
Аз, като безфейсбучна, не мога да гласувам, ама си го обичам!
 ТуиГ, предлагам квартира за Швепса, както и разходки. В къщи съм сама и осигурявам чесане, мачкане и силна ранЪ ! Плитки мога да правя (даже и рибена кост!), две моми съм изгледала  Mr. Green
Despi... минавали сме Румъния, Унгария, Австрия, Германия без проблеми по границите.

# 688
  • Мнения: X
Духче по първия въпрос не мога да помогна, ама ще се включа с нуждите в двора. Пика и ака в двора, защото до сега се е учила че там е мястото. За научаване да се вършат нуждите извън двора ще си трябва подход като при малко бебе.
Peggy Bundy добре сте дошли с адаша. Чакаме и малчугана да видим като го снимаш 🤗
Ей сега отивам да гласувам и аз за Ерос. 😘
Мене по принцип не ме бърка, аз дали ще събирам лайна из улицата или из двора - все тая. Тя си подпикава и на улицата, т.е. маркира. Просто сутрин примерно сяда пред вратата, слагам нашийника (с новия медальон), тя изтичва в двора, докато стигна се е изпикала и всъщност разходката е просто да си помирише и да се изкефи на живота. Което пак изобщо не ме бърка всъщност. Просто се почудих какъв келеш трябва да си, за да те разходят 30 минути, а ти да се изпикаеш след това в двора. Ама толкова я обожавам, че не ми пука особено.
Ииии днеска с новия медальон бях особено смела. Пред магазина казах "седнни", после "стой". Е, докато изляза беше вече на 4 крака, обаче аз смело пак казах "седни", "стой" и я оствих без повод за няколко секунди, докато го откача от оградата пред магазина - не мръдна. Ей, мед ми покапа на сърцето.
ПС.
Личи си, че много ми е писнало, нали (не от Джина де)

# 689
  • под тепетата
  • Мнения: 9 270
Ама и личи , че си Флюбена в нея! А и тя в теб  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт