КРУИЗИ /Тема 14/

  • 36 366
  • 756
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 62
stemas, дай линк моля те.
Аз вчера гледах за 210 евро на човек, 4 нощувки- Савона- Марсилия- Барселона през май с Коста.
В сайта на Коста го няма за нашата дата 14 май, пускам линк да видите самия круиз https://www.costacruises.eu/cruises/CIV07156/PA07200528.html. Аз го взех от моя близка, която има тур. агенция, мога да ви свържа, ако желаете.

# 256
  • Мнения: 1 054
Някой знае ли защо Коста Делициоза в момента стои на порта в Триест, Италия и защо ще  е там до 14.12, да не е станало нещо с него? Питам, защото на 15.12 имаме плаване с него от Венеция

# 257
  • Мнения: 4 734
Някой знае ли защо Коста Делициоза в момента стои на порта в Триест, Италия и защо ще  е там до 14.12, да не е станало нещо с него? Питам, защото на 15.12 имаме плаване с него от Венеция

На 15.12. в 9:00 ще е във Венеция. Може да е на планов преглед или ремонт... Дали е имал продаден круиз седмицата преди 15.12.?

# 258
  • Мнения: 564
И аз това виждам -до 14.12 е в Триест и на 15.12 -9.00 във Венеция .http://webcams.costa.it/infocruise/Ship.aspx?ship=DE
затова за тези дати 01 и 08.12 няма информация /цени/.
Дано имаме късмет на 15.12 да отплава от Венеция ,че последните 3 седмици е от Триест.

# 259
  • Мнения: 1 054
пише, че е на сух док, може би му предстои по-дълъг круиз след това. не съм гледал маршрута му след това

# 260
  • Мнения: 564
Да ,тръгва на околосветско над 100дни.
https://crusit.bg/kruizi?period=2020-01&duration=5&compa … =&routePoint=

# 261
  • Мнения: 266
пише, че е на сух док, може би му предстои по-дълъг круиз след това. не съм гледал маршрута му след това
Да ще го излъскат за околосветското...късметлии сте!

# 262
  • Русе
  • Мнения: 686
Моля за малко съвет - колебаем се между два круиза в началото на май месец  -
 Кораб: MSC Divina - Барселона, Ибиса, В открито море, Неапол, Ливорно , Генуа, Марсилия, Барселона  цена 425 евро

и Кораб: MSC Seaview -Рим , Кан, Палма де Майорка, Барселона, Корсика , Генуа, Ла Специя, Рим - цена 578 евро

Проблема на първия е високите цени на самолетните билети до Барселона /от София и от Букурещ/, а на втория -  краткия престой в Барселона -от 14часа до 21часа.

Основно интереса ни е насочен към Рим и Барселона и сме в огромна дилема кой да изберем.
Всяко мнение за двата кораба като плюсове и минуси ще ми е от огромна полза.
 Р.S. Утре до края на деня трябва да потвърдя един от двата.

# 263
  • Мнения: 943
Втория кораб е по нов и по хубав А в Рим не се ходи с круиз Има си самолети на смешни цени

# 264
  • Русе
  • Мнения: 686
Втория кораб е по нов и по хубав А в Рим не се ходи с круиз Има си самолети на смешни цени

Като начална точка на круиз можем да отделим 2 дни преди това за Рим, както и на Барселона по същия начин.
Благодаря все пак.

# 265
  • Мнения: 5 018
Ако най-основното би могло да бъде експедитивно видяно в Барселона за 1 ден между 14 до 21 часа, то в Рим нямате шанс да видите и 10% от нещата за един ден. По-добре ползвайте Рим за изходна точка.

# 266
  • Мнения: 943
Ако най-основното би могло да бъде експедитивно видяно в Барселона за 1 ден между 14 до 21 часа, то в Рим нямате шанс да видите и 10% от нещата за един ден. По-добре ползвайте Рим за изходна точка.
Нищо не можеш да видиш в Барселона за това време А слизането и качването?

# 267
  • Мнения: 4 734
То е ясно, че престоя в пристанищата е малко, все пак е круиз, а не екскурзия до там... Stuck Out Tongue Closed Eyes
Съобразете се с полетите, къде са по-евтини и удобни за достигане до града (трансфери), цени на хотел в съответния град, единия круиз е май по-дълъг (колко дни са двата круиза?) което значи повече време на кораба, гледат се и пристанищата - къде има по-интересни неща да се видят и т.н. Като за първи круиз бих избрала от Рим, но ще ви излезе по-скъп като цяло като знам цени на хотел, трансфери и т.н. Но пристанищата са някак по-интересни поне за мен... Ако цената не е определяща изберете втория круиз... Smiley

# 268
  • Мнения: 1 323
BOSS SAMURAI, това е нашият круиз - от Барселона. Ние тръгваме на 10 май. И аз следя цените на билетите и се надявам до тогава да паднат малко. За март, примерно, се намират и по 19 лв в посока. Но аз съм го купила така или иначе. Барселона ние ще я разгледаме преди да се качим на кораба и последния ден, след като слезем, ще оставим някъде багажа и за основните забележителности ще имаме малко време. Полетът е късен. Ти къде го намираш на тази цена? Онзи ден гледах мястото, от което резервирах и цените започват от 899 Е на човек.

# 269
  • Русе
  • Мнения: 686
BOSS SAMURAI, това е нашият круиз - от Барселона. Ние тръгваме на 10 май. И аз следя цените на билетите и се надявам до тогава да паднат малко. За март, примерно, се намират и по 19 лв в посока. Но аз съм го купила така или иначе. Барселона ние ще я разгледаме преди да се качим на кораба и последния ден, след като слезем, ще оставим някъде багажа и за основните забележителности ще имаме малко време. Полетът е късен. Ти къде го намираш на тази цена? Онзи ден гледах мястото, от което резервирах и цените започват от 899 Е на човек.
Аз запазих на черния петък с 5 % отстъпка и се оказа, че имаме допълнителна отстъпка от MSC тъй като сме пътували един път вече.
  Цената е много важна за нас тъй като сми четирима възрастни и сумата нараства бързо.
Решихме, че Рим ще го видим отделно на спокойствие по време на екскурзия.
  Благодаря на всички за менията, избрахме DIVINA от Барселона, като се надяваме цените на самолетните билети да паднат.
 

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 14:32 от BOSS SAMORAI

Общи условия

Активация на акаунт