А кое е идеалното място за живеене във Варна?

  • 9 694
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
Варна Не - около Варна Да!
Ужасно се пренасели тоя град, блокове, блокове, кооперациийки....ъъъъ, ужас! Сивота, стена до стена, простор няма!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Трошево-много спокоен район, но пък няма една денонощна аптека /района около изтрезвителното/
 Морската, но там доколкото знам е голяма аларма, та в крайна сметка май съм на мнението на  AFRODDITA Crazy

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тъй като не съм голяма претенция, харесах си едни блокчета зад подлеза на Дубровник - спокойно е, детските площадки ме впечатлиха.  Simple Smile Чистичко, поддържано.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Тъй като не съм голяма претенция, харесах си едни блокчета зад подлеза на Дубровник - спокойно е, детските площадки ме впечатлиха.  Simple Smile Чистичко, поддържано.

??? Къде т'ва?
Иначе аз ако мръдна от Левски, ще да е към извън града.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тъй като не съм голяма претенция, харесах си едни блокчета зад подлеза на Дубровник - спокойно е, детските площадки ме впечатлиха.  Simple Smile Чистичко, поддържано.

??? Къде т'ва?
Иначе аз ако мръдна от Левски, ще да е към извън града.

Като излезеш от подлеза на Дубровник тръгваш надолу, посока Чаталджа, има 3-4 блока групирани.... не знам точно улиците как се казват, май са кръстени на някакви малки български градове.  newsm78

# 20
  • Мнения: 6 039
Най-хубавото място е където живея аз. В центъра, със страхотна гледка. Когато погледна от терасата си надолу, не виждам улицата, защото огромни кестени са се разлистили.
Живяла съм 20 години в Чайка и последните 10г квартала никак не ми се нрави, заприличал е на безразборен битак.
Гръцката махала е с хубави кооперации, но там винаги ти трябва компас за да се ориентираш, толкова са тесни и криви уличките, много е малък шанса да имаш гледка и ако имаш виждаш пристанището.



# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Малена, някъде срещу Общината си май?  Thinking

# 22
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Чайка, Левски а защо не и Почивка?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Район, от който можеш пеш да слезеш до центъра и Морската.  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 153
 Rolling Eyesа защо Чайка е скъп?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Rolling Eyesа защо Чайка е скъп?

Щото квартала се води за един от най-престижните и един вид хората там са по-богати.  Laughing Поне зеленчуците, плодовете си спомням че бяха по-скъпи от другите пазари - говоря обаче за преди 5 години.  Tired

# 26
  • Мнения: 1 153
Аха моята братовчедка живее в Чайка и там бяхме отседнали,пък незам защо се води престижен ,но явно сме оцелили място  Crazy

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз си харесвам до Литното кино и до MC Drive. Хем е на 20 мин от центъра пеша, хем близо да пазара, има у4илища, детски градини, детска кухня и много деца  Peace

# 28
  • Мнения: 1 629
24 години съм живяла на самият център, срещу Историческият музей. Не, мерси! Шумът, мръсотията, пиянските викове на закъснели купонджии и прочее екстри на живътът в центъра на събитията не ме кефят. Харесвам района зад Общината в карето Цар Освободител-Ген Колев-Сливница-Осми Приморски полк. Тихо и прекрасно, но ужасно скъпо.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 478
Живея до студентските общежития в нова кооперация и много си харесвам квартала защото всичко е на една ръка разстояние-детска градина, училище,Окръжна болница,Пикадили,Чаталджа и центъра.

Общи условия

Активация на акаунт