Пада ми тапата

  • 2 013
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 930
Леко раждане   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 671
Родих ден след като ми падна тапата. Не е задължително да ти изтекат водите, моя мехур го спукаха и двата пъти, когато ми започнаха контракциите.

Леко раждане и да разкажеш после  bouquet

# 17
след толкова изчетени бумаги аз също за първи път чувам за тази тапа. задължително ли пада тя преди раждането?аз чакам вече всеки момент. от 4 месец съм с контракции.от сигурно месец насам са неприятни и напъващи.от 10-тина дни съм едва ли не постоянно в контракция.не мога да спя,нищо не мога да правя.съсипах се психически и физически.изморих се вече да ме боли,а осъзнавам,че дори още не е започнало да ме боли.молех се да го износя поне до 8 м.,а сега е забил нокти и зъби и не ще да излиза,само ме мъчи. какво ли ме чака до края?! newsm45

# 18
  • Мнения: 2 116
след толкова изчетени бумаги аз също за първи път чувам за тази тапа. задължително ли пада тя преди раждането?аз чакам вече всеки момент. от 4 месец съм с контракции.от сигурно месец насам са неприятни и напъващи.от 10-тина дни съм едва ли не постоянно в контракция.не мога да спя,нищо не мога да правя.съсипах се психически и физически.изморих се вече да ме боли,а осъзнавам,че дори още не е започнало да ме боли.молех се да го износя поне до 8 м.,а сега е забил нокти и зъби и не ще да излиза,само ме мъчи. какво ли ме чака до края?! newsm45
Успех и на теб мила!   bouquet Не се шашкай толкоз! Каквото и да е , ще мине!  Hug

# 19
  • Мнения: 380
При някои бременни пада наведнъж. При мен обаче падаше малко по малко в продължение на 10-тина дни и имаше розов цвят, а накрая имаше и няколко кървави нишки. Това не е знак, че ще ти изтекат водите. Означава, че можеш да родиш след няколко часа или след няколко дни. Успех! Hug

# 20
  • Мнения: 240
Аз родих точно една седмица след като ми падна тапата. Не съм седяла в болница през това време. След като ме прегледаха ми казаха ,че може да родя и след 10дни и ме пуснаха да си ходя. Падането на тапата не значи, че непременно раждаш, но ако имаш и контракции по добре отивай

И аз бях така , контракциите ми бяха слаби въпреки че последните дни понякога бяха и на 3 минути. Party

# 21
  • Мнения: 416
       Първия път родих 1 седмица след падането на тапата, втория път - на втория ден след падането. То си е различно. Аз мисля че за болницата трябва да се тръгва ако имаш контракции или са ти изтекли водите, иначе може да си поседиш излишно в болницата..(поне аз гледах да си съкратя максимално престоя там)

# 22
  • Мнения: 1 428
Леко раждане,ако вече не си го направила. Wink

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Леко раждане! Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 35 972
Леко раждане мила  bouquet

# 25
  • Мнения: 826
 Ще 4акаме да се похвалиш. Grinning

# 26
  • Мнения: 3 069
Обади се на гинеколога си!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 272
Родих ден след като ми падна тапата. Не е задължително да ти изтекат водите, моя мехур го спукаха и двата пъти, когато ми започнаха контракциите.

Леко раждане и да разкажеш после  bouquet
Peace
Peace
Няма какво да добавя

# 28
  • Мнения: 1 425
Леко раждане  Laughing Моята тапа така и не я усетих кога падна  Mr. Green Но като ми изтекоха водите усетих, родих 4 часа след това.

# 29
  • Мнения: 182
Ще си имаме още едно бебе тук Simple Smile))))))))))))))))))))) Успех , миличка , леко раждане !
За протокола , моята тапа падна 10 дни преди да ми предизвикат раждането Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт