Откраднат живот: Кръвни връзки 🎬 тема 89

  • 28 352
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 926
Марио и Нора ми изглеждат като баща и дъщеря. То и годините на актьорите са такива. Кога Нора завърши медицина, кога взе специалност. Трябва да е към 30 години, а Башева е към 23.Не знам точните години, но сметнах горе-долу по разни статии.Павлов е 45.

# 676
  • София
  • Мнения: 9 558
W, не си далеч от истината. Любомира Башева е на 22 Simple Smile

# 677
  • Мнения: 5 478
Поне е успяла актьорското да го завърши Grinning То 4 години ли е като другите специалности, идея нямам?

# 678
  • Мнения: 1 560
Аз към края на сезона (в добрия случай) виждам:
Нора и Борис (както каза Malko_Slance) - той вижда в нея силната жена, от която има нужда, а тя мъж, който се интересува от нея. След Ина може би тя ми става един от любимите женски персонажи.
Табаков ще отгледа Диана.
Зорница и Марио може би ще си дадат шанс.
Жени ще е поредното чудо на медицината.
За Катя не знам..Цонев дали ще се върне? Владо Пенев не дава признаци да снима.
Кайчето ще си върти огньовете Grinning Стига да не дават печалната и физиономия твърде много там историята ми е все тая.
Галя ще се възстанови.
За Поли нямам идея, вероятно ще осинови друго дете.
Та това са моите предположения или по-точно как би ми се искало да свърши сезона.

# 679
  • Мнения: 611
Само да не вземе Банков да се върне, че Зорница директно при него ще отиде ... той й е тръпката.

# 680
  • Мнения: 39 320
и на нас също Joy

# 681
  • Мнения: 12 406
Аз имам известни съмнения дали понеже Табаков нещо рязко се разнежи и почна да гушка Диана,  изведнъж няма да каже - не, кариерата е всичко, няма да я отгледам. Grinning
Нещо прекалено рано изглежда като да се разплете историята.

Банков нали половин седми сезон стоя при Зорница, и двамата свободни и не обвързани, защо още тогава не се взеха?

# 682
  • Мнения: X
Само да не вземе Банков да се върне, че Зорница директно при него ще отиде ... той й е тръпката.

АХахахахха, айде, другото - призракът на Банков, който броди из коридорите на болницата и от когото Ковачев и Табаков трябва денонощно да се страхуват.

След официалното довиждане, което Вергов си взе със сериала, героя си и публиката, ще стане за смях, ако отново се върне.

# 683
  • Мнения: 9 374
Нещо прекалено рано изглежда като да се разплете историята.
Ами може да му измислят разни премеждия докато си я вземе, знае ли човек. Пък ако я вземе безпроблемно ще гледаме бащините неволи на Табаков. Сигурно ще е забавно. Grinning

# 684
  • Мнения: 5 478
Карамазов официално ще го връщат май...

# 685
  • София
  • Мнения: 9 558
Москита, според мен в седващите 2-3 епизода ще се разплете историята с бебето. Така освобождават време за Калин и Алекс, а и Табаков има да лекува Паркинсон с телца на Леви, да провежда експериментално лечение, да бърника в мозъка на Жени и т.н. Все пак само един лекува с кихане, на Деян ще му се наложи и да поработи, за да излекува Жени Simple Smile

Арабеск - официално ли потвърдиха за Карамазов?

# 686
  • Мнения: 5 478
Съдя по негов пост в групата във Вайбър. Питаше дали да се връщал в сериала, разбира се вотът беше положителен и после пак нещо в този дух написа, така че не вярвам да се майтапи само Grinning

# 687
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Този дори не може да се откаже както трябва от един сериал.

# 688
  • Мнения: 2 123
Не мога да се сетя - Тасев знае ли, че Нора и Марио са двойка?

# 689
  • Мнения: 12 406
Не мога да се сетя - Тасев знае ли, че Нора и Марио са двойка?
Не. Говориха си на тази тема, Тасев го пита, но Марио не му каза.

Общи условия

Активация на акаунт