Въпрос за киселото мляко

  • 1 343
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А нашият лекар каза, че за деца по-добро е млякото с по-малък процент масленост - около 2 %.
Колкото хора - толкова и мнения....

# 16
  • Мнения: 5 140
И ние започнахме с нискомаслено и постепенно преминахме на високомаслено и накрая домашно заквасено.

# 17
  • Мнения: 4 621
Винаги съм купувала готово кисело мляко. Започнахме с нискомаслено - 2%, сега сме на 3,6%

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, за предпочитане е мляко с по- висока масленост за децата.

А аз да попитам- биволско мляко да сте давали? Знам, че е с по- високо съдържание на фосфор, калий и вит. Ц. Правили са се сравнения между краве, козе и овче, ама за биволско някой някъде да е споменал нещо?


Аз давам от тези на Пършевица

# 19
  • Мнения: 3 042
Пършевица 3.6%, щото и аз това предпочитам  Mr. Green

  Peace И аз давам такова, когато давам кисело мляко. Wink

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз много се чудя защо не се продават пресни биволско, козе и овче мляко на пазара.........

# 21
  • София
  • Мнения: 1 457
А нашият лекар каза, че за деца по-добро е млякото с по-малък процент масленост - около 2 %.
Колкото хора - толкова и мнения....
Хмм. странно, че и нашата док. каза същото, а аз четох друго в интернет. Та сега и аз си блъскам главата какво мляко да давам newsm78 smile3538

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А нашият лекар каза, че за деца по-добро е млякото с по-малък процент масленост - около 2 %.
Колкото хора - толкова и мнения....
Хмм. странно, че и нашата док. каза същото, а аз четох друго в интернет. Та сега и аз си блъскам главата какво мляко да давам newsm78 smile3538


С висока масленост, защото спомага развитието на мозъка, точно за деца се препоръчва висока масленност, мани ги тези изкукали педиатри  Stop, дето не виждат по-далече от носа си и практикуват стара медицина и с нищо не си обогатяват знанията  Whistling

А по темата аз давам Родопея 3.6%

# 23
  • Мнения: 1 800
Аз сега давам Верея 2,9%.

# 24
  • Мнения: 509
Аз запо4нах с 2%,защото й давах кисело мляко още на 7 месеца,а след годинката продължих с 3,6%.

Общи условия

Активация на акаунт