Перилни препарати и омекотители – 60

  • 54 925
  • 775
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 890
Благодаря ви момичета, че споделите. Ще поръчам синия и розовия

# 406
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте!
Днес купих нов комплект спално бельо - 100% памук в цвят горчица към жълто. Пуснах го на 40 градуса, както беше посочено на етикета, с Персил Сензитив(за леглото на детето е).След това в сушилнята за 25 минути на програма"лесно гладене". Цветът на калъфката и чаршафа е ок, но на плика сякаш е избледнял.
На какво може да се дължи?
На некачествени бои. А 40гр. са малко за спално бельо, според моите разбирания. Пускам си на 60гр. програма памук /само цветни чаршафи имам/ с препарат за цветно. После в сушилнята на програма памук или памук за гардероб.
За 25 мин на програма за гладене, не виждам какъв е смисъла и после да досушаваш в стаята???

# 407
  • Мнения: X
Здравейте!
Днес купих нов комплект спално бельо - 100% памук в цвят горчица към жълто. Пуснах го на 40 градуса, както беше посочено на етикета, с Персил Сензитив(за леглото на детето е).След това в сушилнята за 25 минути на програма"лесно гладене". Цветът на калъфката и чаршафа е ок, но на плика сякаш е избледнял.
На какво може да се дължи?
На некачествени бои. А 40гр. са малко за спално бельо, според моите разбирания. Пускам си на 60гр. програма памук /само цветни чаршафи имам/ с препарат за цветно. После в сушилнята на програма памук или памук за гардероб.
За 25 мин на програма за гладене, не виждам какъв е смисъла и после да досушаваш в стаята???
[/quote
И яз като теб пера, само този път заради етикета направих така...и...

# 408
  • София
  • Мнения: 12 006
На повечето етикети така пише, заради боите. Принципно избягвам да купувам такива, ама пусти му шарки и дизайн надвиват над здравия разум и купувам и от тях Joy Пускам си ги на 60гр. и колкото изкарат.

# 409
  • Мнения: X
Какво ще рече такива- с етикет за 40градуса ли?

# 410
  • София
  • Мнения: 12 006
Какво ще рече такива- с етикет за 40градуса ли?
Да. В интерес на истината водещото ми е да е плътен плата, че има едни са почти като марля рехави, и да ми харесат на цвят. Ако са за 40гр., трябва много да ми е харесала шарката и да са плътни иначе не.

# 411
  • Мнения: 3 488
Аз купувам чаршафи от Икеа, пера на 60 градуса, суша машинно и не мърдат цветове.

# 412
  • Мнения: 21 275
Успях изцяло да избеля чекмеджето на пералнята с търкане след всяко пране.
После го изсушавам.

# 413
  • София
  • Мнения: 3 159
Аз купувам чаршафи от Икеа, пера на 60 градуса, суша машинно и не мърдат цветове.
Чудни са, особено лиосела. И имат плик 240/220 което много рядко се намира в готови комплекти. ММ не иска вече чаршафи от другаде. Аз харесвам и ранфорс комплекти от пазара в Ихтиман 😂, защото ми ги шият по размер, но в ИКЕА е много по-лесно и бързо.

# 414
  • Мнения: 3 488
Единственият проблем на чаршафите им е по-голямото неразнообразие на десени, но пък са здрави, удобни и не мърдат при пране и сушене Simple Smile.

# 415
  • Мнения: 1 429
Единственият проблем на чаршафите им е по-голямото неразнообразие на десени, но пък са здрави, удобни и не мърдат при пране и сушене Simple Smile.
Може ли да се купят някъде онлайн? Ако може, моля дайтге линк! Simple Smile

# 416
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Единственият проблем на чаршафите им е по-голямото неразнообразие на десени, но пък са здрави, удобни и не мърдат при пране и сушене Simple Smile.
Може ли да се купят някъде онлайн? Ако може, моля дайтге линк! Simple Smile

Ето икейското спално бельо

# 417
  • Мнения: 1 429
Благодаря! Flowers Hibiscus

# 418
  • София
  • Мнения: 3 843
Ох, от седмици в нашето Фантастико има един Персил Сензитив от старите опаковки, все го слагат най-отпред и никой не го купува. Произведен е декември'2018. Имам още 2 неизползвани опаковки от същия и затова се удържам да купувам. Обаче сега пак е на 6,99 лв... 😟

# 419
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
РРР, дръж фронта и не се поддавай на ниски цени. Smirk
Все пак доста често му намаляват цената, така че не бих се презапасявала. В момента в Била е намален на 7.99 лв. и е възможно да е по-скоро произведен.

Общи условия

Активация на акаунт