Перилни препарати и омекотители – 60

  • 54 981
  • 775
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 846
Аз слагам 1-2 с.л. сода в праха,също има много добър ефект.Избелва и омекотява✔
Напълно ненужно. Прахът съдържа сода.

# 706
  • Мнения: 1 106
Здравейте! Ползвате ли бял дестилиран оцет при прането? Ако да, бихте ли споделили откъде го купувате? Благодаря.

# 707
  • Мнения: 5 207
Не, не виждам причина да слагам оцет в прането. Нито сода. Нито аспирин.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 1 376
Здравейте! Ползвате ли бял дестилиран оцет при прането? Ако да, бихте ли споделили откъде го купувате? Благодаря.

При прането не ползвам бял оцет,но за други цели-да.Купувам го от италиански магазин,ако Ви интересува пишете ми на ЛС.

# 709
  • Мнения: 350
Здравейте, моля да ми припомните - остана ли прах за цветно, който да съдържа съставките против пренос на багрила? За Персил знам, че вече няма. Но за Омо имам спомен, че преди имаше? Сега как стоят нещата, и него ли го промениха? От години не съм го ползвала.
Да, и аз  се присъединявам към молбата за информация!

# 710
  • Мнения: X
Момичета, извинете, че нахълтвам с един тъп въпрос. Забелязах, че прозрачните опаковки са пълни до гърлото, а при непрозрачните все има 2 пръста, че и повече празно между нивото на препарата и гърлото. И това при всякакви препарати, не само перилни и омекотители.
Аз ли съм луда, практика за пълнене на производител ли е, или някой просто си отлива? Не искам да проверявам 10 бутилки да видя докъде е течността, безумно ми е, а пък тези в прозрачна опаковка не ми вдъхват доверие само с вида си.

# 711
  • София
  • Мнения: 10 586
Течен Персил прозрачна опаковка, за 80 пранета май, не беше пълен до горе.

# 712
  • Мнения: X
Ей сега идвам от една препаратница и си има луфтове. В кауфлад съм забелязала, че здраво отливат, затова се насочих към препаратницата, но не очаквах и там луфтове, та викам да проверя тук какви са ви наблюденията. Тия 2 пръста са ми видимо поне 2 перални, ако препаратът е за 20, малко тъпо става.

# 713
  • Мнения: 70
Ей сега идвам от една препаратница и си има луфтове. В кауфлад съм забелязала, че здраво отливат, затова се насочих към препаратницата, но не очаквах и там луфтове, та викам да проверя тук какви са ви наблюденията. Тия 2 пръста са ми видимо поне 2 перални, ако препаратът е за 20, малко тъпо става.
Аз също съм забелязала празното пространство в бутилките, но да повярвам, че във верига с контрол, като на Кауфланд, отливат от препаратите просто не мога. Не смятам, че на някой служител ще му се разреши да си отлее от всеки препарат по едно пръстче, и да ощети клиентите на веригата.

# 714
  • Мнения: 746
Обяснението е, че се използва една и съща опаковка за различни разфасовки според броя пранета на даден препарат. Поне така ми обясниха хора, които се занимават с производство и търговия.

# 715
  • Мнения: 68 671
Обяснението е, че се използва една и съща опаковка за различни разфасовки според броя пранета на даден препарат. Поне така ми обясниха хора, които се занимават с производство и търговия.

Така е. И тук сме го коментирали.

# 716
  • София
  • Мнения: 690
Мнения за този прах. За бебешки дрехи искам да го ползвам основно, но може и за нашите. ОК ли ще е и за цветни такива?

# 717
  • Мнения: 5 932
Не съм виждала този прах. Не го знам какъв е, но тази долнопробна опаковка не би употребила нито една уважаваща себе си фирма. Може да греша, разбира се.

# 718
  • Мнения: 21 279
Прилича на екологична.
Аз свих една доза Персил течен от баща ми, добре изпра петна от фдт .

# 719
  • София
  • Мнения: 690
Да, екологичен е. Уж. Цената му е като, че е е със златни добавки Simple Smile 850гр. към 15 лв., ако помня добре.

Общи условия

Активация на акаунт