Перилни препарати и омекотители – 60

  • 54 970
  • 775
  •   1
Отговори
# 750
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 757
Не знам дали темата е подходяща, но как мога да махна петно от машинно масло от ски панталон? Confused
Дъщеря ми успя да изцапа новия си панталон още на първото обуване - много съм ядосана. Дано да има начин...

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 16:43 от Лита

# 751
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Мацки .този продукт за черни дрехи добър ли е
https://www.dm.de/denkmit-feinwaschmittel-black-sensation-p4010355296221.html
и въобще на тази фирма от ДМ -denkmit-Как е препаратът им за бяло?
Бях чела във форума ,че препоръчвате за черни дрехи Корал.
Сравнение с -denkmit?
Корал или denkmit?

# 752
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Писала съм и преди, че за бяло ползвам прах на ДМ. Течните не съм пробвала до момента.

# 753
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
didka ,Бял перилен препарат а Дм по -добър ли е според теб от Ариел например?

# 754
  • София
  • Мнения: 3 846
Мацки .този продукт за черни дрехи добър ли е
https://www.dm.de/denkmit-feinwaschmittel-black-sensation-p4010355296221.html
и въобще на тази фирма от ДМ -denkmit-Как е препаратът им за бяло?
Бях чела във форума ,че препоръчвате за черни дрехи Корал.
Сравнение с -denkmit?
Корал или denkmit?

Много пъти е дискутирано във форума, че препаратите за черни дрехи са маркетингов трик, за да купувате повече и различни шишенца и тубички.
Всъщност прах за цветно ще ви свърши същата работа. Не си давайте напразно парите!

# 755
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
РРР ,
за бели дрехи кой препарат препоръчваш?

# 756
  • Мнения: 669
Някой полвал ли е тези капсули? На промоция са и ми се иска да ги пробвам.

 По принцип предпочитам прах, но тези ме изкушават...

# 757
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
didka ,Бял перилен препарат а Дм по -добър ли е според теб от Ариел например?

Аз и преди съм споделяла, че за мен Ариел беше фаворитът ми. В един момент не ми хареса как изпира, а също и аромата му и го замених с праха на ДМ. Честно казано много отдавна не съм пробвала прах Ариел. Може би е време да проверя дали няма да ми хареса сега. Simple Smile
sesksta, в крайна сметка отговор не получи - пробвай и двата и сама прецени кой прах е твоят.

# 758
  • Мнения: 5 923
Най-добре проба. Аз купих веднаж ДМ за бяло, не ми хареса и приключих с употребата му. Не, че е лош, но Ариел, Персил и ОМО ми харесват повече.

# 759
  • Мнения: 2 165
Този почистващ препарат дали става?  Пускам обикновено празна пералня с прах за бяло на 90 градуса, но го гледах в Била за 2,99.

# 760
  • София
  • Мнения: 3 846
РРР ,
за бели дрехи кой препарат препоръчваш?
Персил, Ариел, Омо. Само прах, течните не влизат изобщо в класациите.
Тук много се хвали Денкмит прах за бяло пране, но при мен праховете на тази марка правят вкаменелости под чекмеджето, затова не ги ползвам.
Може да пробваш прах Савекс Платинум, много добро постижение за бг пазара.

# 761
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Момичета с какъв препарат мога да изпера шуба с гъши пух,цвят бордо.Веднъж я прах с препарата за спортни дрехи на Денкмит,но не съм доволна откъм изпиране на яката.която е висока ,покрива врата и шията и съответно се цапа от крема ми за лице.Имам Савекс премиум прах за цветно,мога ли да натъркам с веро за съдове предварително.Притесняваме да не прецакам пълнежа.

# 762
  • Мнения: 2 133
Аз пера червена полушуба с гъши пух с прахообразен Ариел за цветно пране. Омекотител не слагам заради перата - въобразила съм си, че ги слепва. Пера на 40С.

# 763
  • Мнения: 1 200
Имам яке с гъши пух от години и винаги съм го прала с персил прах.

# 764
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Мацки .този продукт за черни дрехи добър ли е
https://www.dm.de/denkmit-feinwaschmittel-black-sensation-p4010355296221.html
и въобще на тази фирма от ДМ -denkmit-Как е препаратът им за бяло?
Бях чела във форума ,че препоръчвате за черни дрехи Корал.
Сравнение с -denkmit?
Корал или denkmit?


В момента пера с него, не мога да кажа нищо лошо, и нищо добро. Не харесвам течен перилен препарат за черни дрехи, винаги ми оставя един неприятен мирис по прането, на тиня, на вмирисано преседяло мокро пране.
Много харесвах Maxima прах за черно, вчера благодарение на една потребителка разбрах, че отново е на пазара и ще купя него.
След то спряха Maxima-та от продажба, перях с прах за цветно черните дрехи, по изключение взех да пробвам този течен на DM.

Общи условия

Активация на акаунт