Перилни препарати и омекотители – 60

  • 54 918
  • 775
  •   1
Отговори
# 60
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Трудно ми е на мен да определя на какво мирише. Сякаш ми мирише на сапун, който съм ползвала за пране преди много години. Омекотителят е със същия аромат. Може би не остава аромат след изсъхване на прането, тъй като е хипоалергенен продукт.

# 61
  • Мнения: 68 644
Пратиха ви мостри ли? Wink

Някой търсеше Ариел видях го в брошурата на Кауфланд за следващата седмица. 60 пранета прах, и някакъв течен пак голям.

И аз там гледах но прах не видях.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 159
Пратиха ви мостри ли? Wink

Някой търсеше Ариел видях го в брошурата на Кауфланд за следващата седмица. 60 пранета прах, и някакъв течен пак голям.

И аз там гледах но прах не видях.
Това имам предвид, от четвъртък е.

# 63
  • Мнения: 68 644
Даааа....и къде е прахът?

# 64
  • София
  • Мнения: 12 006
Няма прах, само гел и капсули е, в метро я има същата промоция, не помня цена.

# 65
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
teta75, нали знаеш, че обичам да експериментирам. Simple Smile.

# 66
  • Мнения: 1 147
Кое омо е по-добро?

# 67
  • София
  • Мнения: 12 006
Те са за различни неща. Eдното е за цветно, другото е универсално (т.е. избелва цветното в повечето случаи) и е с аромат на омекотител.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 159
Няма прах, само гел и капсули е, в метро я има същата промоция, не помня цена.
Редактирах се, жалко че са само такива видове. Бях го набелязала.

# 69
  • Мнения: 1 147
Те са за различни неща. Eдното е за цветно, другото е универсално (т.е. избелва цветното в повечето случаи) и е с аромат на омекотител.
Значи по-добре първото, което е за цветно ли?

# 70
  • София
  • Мнения: 12 006
Те са за различни неща. Eдното е за цветно, другото е универсално (т.е. избелва цветното в повечето случаи) и е с аромат на омекотител.
Значи по-добре първото, което е за цветно ли?
Ами мен ако питаш нито едното Satisfied , аз омо не харесвам и не съм доволна от него по принцип. Само ти уточних, че от показните едното е за цветно другото не.

# 71
  • Мнения: 1 147
Те са за различни неща. Eдното е за цветно, другото е универсално (т.е. избелва цветното в повечето случаи) и е с аромат на омекотител.
Значи по-добре първото, което е за цветно ли?
Ами мен ако питаш нито едното Satisfied , аз омо не харесвам и не съм доволна от него по принцип. Само ти уточних, че от показните едното е за цветно другото не.
А какво не ти харесва? Аз никога не съм взимала Омо.

# 72
  • София
  • Мнения: 12 006
Качеството на изпиране, т.е. немахането на петна, а аромата (не на това показаното, а преди време съм взимала не помня какво точно) мирише адски силно след пране и миризмата на мен лично ми е отвратителна (въпрос на вкус).

# 73
  • Мнения: 94
И аз с малко тъп въпрос...
Пера бялото с ариел за бяло на 60°,цветното с прах за цветно
Може ли да си пера и бялото с прах за цветно, като се има в предвид че съвестно разделям по цветове, и силно замърсени нямаме

# 74
  • Мнения: 68 644
Прахът за цветно няма избелители..които правят бялото бяло.

Общи условия

Активация на акаунт