Перилни препарати и омекотители – 60

  • 54 933
  • 775
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 200
Тук се коментира за добър савекс платинум, но....аз не бих се доверила но никой савекс.

# 121
  • Мнения: 28
Търся сапун, който няма мирис, или поне почти да няма, имате ли идеи къде да търся,
Обичайните, детски, в ДМ, в Зоя,... - няма, всички имат силна миризма

# 122
# 123
  • Мнения: 5 914
Тук се коментира за добър савекс платинум, но....аз не бих се доверила но никой савекс.

Купих платинум за бяло за експеримент. Доволна съм. Не отстъпва по качество на изпиране на реномираните. Но и по цена не отстъпва. Въпрос на избор и предпочитание. Аз например не харесах този на DM и не бих повторила.

# 124
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Не знам защо не си харесала праха на ДМ за бяло, но при мен днес той отново се доказа дори и на 40 градуса.

# 125
  • Мнения: 5 914
Какво значи доказа се?
Пере, естествено. Но има една неприятна химична миризма, прането ми сякаш сивееше. Определено не ми е в челната тройка.

# 126
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Казвам: доказа се, тъй като по принцип пера бялото пране на 60 градуса.
В случая го изпрах на 40 градуса и освен че прането е искрящо бяло, памучна бяла тениска, изцапана с фон дьо тен, се изпра перфектно без предварително третиране.
Аромата, за който споменаваш, се оправя с минимално количество омекотител. Simple Smile

# 127
  • Мнения: 516
Здравейте!Бихте ли споделили,как съхранявате праха от голям плик за пране 70-100 пранета?Благодаря!

# 128
  • Мнения: 24 331
Не купувам такива количества, но има кутии, ето такива
https://www.google.com/search?q=%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B8%D1%8F+% … =1360&bih=657

# 129
  • София
  • Мнения: 10 580
Имам две такива

Много ми е удобна!

# 130
  • София
  • Мнения: 3 845
Може да ползваш и по-голямо шише от минерална вода. Пресипваш праха вътре с фуния.

# 131
  • Мнения: 516
Благодаря,Г-жа Рамацоти!А някой случайно знае ши този баркод,показва ли в коя държава е прпизведен прахът?:
4 015400979920?

# 132
  • Русе
  • Мнения: 7 058
От голям пакет отрязвам с ножица в едното ъгълче и си отсипвам в пластмасова кофа. След това нагъвам отвора и с телбод запечатвам пакета. Нямала съм до сега проблем, като например да се овлажни.
Най-накрая видях и аз в наша Билла Персил 360 лавандула за 5 лв. Снощи прах с него и трябва да ви кажа, че на нищо не мирише прането днес, освен на изпрано.

# 133
  • Мнения: X
Какво да правя с овлажнен прах? В неговата си кутия е, но е голяма и явно не уплътнява добре...

# 134
  • Мнения: 11 621
Отвори го, леко да просъхне, поразбъркай го малко. Това обаче трябва да ти говори, че в помещенията е прекалено влажно, освен ако не си намокрила праха директно.

Общи условия

Активация на акаунт