Перилни препарати и омекотители – 60

  • 55 059
  • 775
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 68 892
Търсих сутринта в лидл течния за вълна...ми нямаше. Явно от ДМ ще вземам...ама ми е далечко.

С прах Омо за бяло пера в момента....смърдят си доволно на прах сухите дрехи. Сега пререждах на детето долнищата..миришат без да ги доближавам до сетивния си орган 😆

# 271
  • Pazardjik
  • Мнения: 451
Здравейте! Днес открих темата и бързам да си задам въпроса. Доволни ли сте от Первол-гел? От скоро пера сама, колкото и да е смешно, още се нагаждам и ориентирам към добрите практики. Използвам за омекотител Коколино. Прането така и не ухае приятно след пране. Пералнята ни е нова на 2 месеца. Пера на 40 градуса. След изпиране, дрехите миришат леко и не за дълго. Моля за съвет какъв препарат да използвам. Виждам, че повече ползвате прах за пране, а не гел за пране.
Ще съм благодарна, ако някой се отзове.
Вие силен аромат ли търсите?

# 272
  • Русе
  • Мнения: 7 067
Търсих сутринта в лидл течния за вълна...ми нямаше....
Че аз там от една година се оглеждам за препарат за вълнени и няма. Има само в черна и синя туба. Хич и не съм го гледала втория за какво е.

# 273
  • Мнения: 68 892
За деликатни. Но е с ензими...гледах изрично. Черния -за черни дрехи. И той с ензими.
И за спортни има трета туба.

# 274
  • Мнения: 1 881
Cocolino sensitive как e? Има го на промоция в ДМ

# 275
  • Мнения: 2 495
Привет!
Включвам се в темата с един бърз въпрос-сутринта пусках една пералня с наши,по-тъмни дрехи, и с на детето униформата,която е светлозелена и едни кафеви микрофибърни кърпи.Сложих и цветоулавяща кърпичка.После бързах и бутнах всичко в сушилнята.Друг път вадя униформата и я слагам на закачалка,че ме е страх,да не се свие,махам и кърпичката.След като свърши сушилнята,униформата беше тъмнозелена и се е свила с 1 см,което не е проблем.Сравнявах цвета с другата униформа и направо се пищисах...това защото забравих цветоулавящата кърпичка в сушилнята ли?Нещо може ли да се направи?Да я пусна с прах за бяло,какво ще кажете?

# 276
  • Мнения: 3 027
Здравейте! Днес открих темата и бързам да си задам въпроса. Доволни ли сте от Первол-гел? От скоро пера сама, колкото и да е смешно, още се нагаждам и ориентирам към добрите практики. Използвам за омекотител Коколино. Прането така и не ухае приятно след пране. Пералнята ни е нова на 2 месеца. Пера на 40 градуса. След изпиране, дрехите миришат леко и не за дълго. Моля за съвет какъв препарат да използвам. Виждам, че повече ползвате прах за пране, а не гел за пране.
Ще съм благодарна, ако някой се отзове.
Пускай пералнята на 50 градуса. Веднъж месечно празна на 90. И аз бях така, каквито и препарати да съм слагала е било излишно.

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
От години не бях ползвала Ариел color, нещо не ми переше добре и миризмата му ми беше странна. Вчера взех за проба кутия от Елитис. Вътре има и мерителна чашка. Доволна съм как изпра днес, минавам на него, за сега. Миризмата му е променена. Омо и Персил ми омръзнаха.

# 278
  • Мнения: 5 950
Привет!
Включвам се в темата с един бърз въпрос-сутринта пусках една пералня с наши,по-тъмни дрехи, и с на детето униформата,която е светлозелена и едни кафеви микрофибърни кърпи.Сложих и цветоулавяща кърпичка.После бързах и бутнах всичко в сушилнята.Друг път вадя униформата и я слагам на закачалка,че ме е страх,да не се свие,махам и кърпичката.След като свърши сушилнята,униформата беше тъмнозелена и се е свила с 1 см,което не е проблем.Сравнявах цвета с другата униформа и направо се пищисах...това защото забравих цветоулавящата кърпичка в сушилнята ли?Нещо може ли да се направи?Да я пусна с прах за бяло,какво ще кажете?

Имах подобен инцидент. Пусни униформата сама, с прах за цветно, но сложи кърпичка. Тя би трябвало да улови оцветяването. Това е целта, да се отнеме оцветяването, не да се избели. Дано стане.

# 279
  • Мнения: 1 686
Търсих сутринта в лидл течния за вълна...ми нямаше. Явно от ДМ ще вземам...ама ми е далечко.

С прах Омо за бяло пера в момента....смърдят си доволно на прах сухите дрехи. Сега пререждах на детето долнищата..миришат без да ги доближавам до сетивния си орган 😆

А качествен прах Омо от къде мога да закупя,понеже това в Лидл е с ниско качество?

# 280
# 281
  • Мнения: 13 580
В Кауфланд също, там тази седмица е на акция 80пранета за 17.99лв..

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
believe_,тази седмица в Кауфланд прах Омо е на промоция 80пранета за 17,99лв.

# 283
  • вкъщи
  • Мнения: 2 459
Пак ли само за бяло има в Кауфланд?

# 284
  • Мнения: 13 580
Пак ли само за бяло има в Кауфланд?
Пише универсален или лавандула.

Общи условия

Активация на акаунт