имам нужда от малко помощ...пак количка ;(

  • 2 706
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 399
За толкова голямо дете като твоето, бъгито е по-доброто решение. А следващото ще го мислиш като дойде. Иначе аз имам Хартан Racer и съм изключително доволна. Не знам какво не ви е харесало и на какъв терен ще я караш, но тази количка е изключително устойчива, стабилна и издържлива. Спейсъра който си показала е само с 2 предни колела и се съмнявам че е толкова устойчива и маневрена колкото Racer.

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
За толкова голямо дете като твоето, бъгито е по-доброто решение. А следващото ще го мислиш като дойде. Иначе аз имам Хартан Racer и съм изключително доволна. Не знам какво не ви е харесало и на какъв терен ще я караш, но тази количка е изключително устойчива, стабилна и издържлива. Спейсъра който си показала е само с 2 предни колела и се съмнявам че е толкова устойчива и маневрена колкото Racer.

не ми хареа, 3ащото е с метална рамка и доста тежи, в сравнение сьс спейсьра ( не пишеше с каква рамка е и бях останала с впечатлението, че е алуминиева )...а и в сгьнато сьстояние е доста по - обемиста ( мисля и 3а пренасяне в кола и самолет )...иначе отидохме да видим специално рейсьра, него го бях харесала пьрво....

# 17
  • Мнения: 4 399
За толкова голямо дете като твоето, бъгито е по-доброто решение. А следващото ще го мислиш като дойде. Иначе аз имам Хартан Racer и съм изключително доволна. Не знам какво не ви е харесало и на какъв терен ще я караш, но тази количка е изключително устойчива, стабилна и издържлива. Спейсъра който си показала е само с 2 предни колела и се съмнявам че е толкова устойчива и маневрена колкото Racer.

не ми хареа, 3ащото е с метална рамка и доста тежи, в сравнение сьс спейсьра ( не пишеше с каква рамка е и бях останала с впечатлението, че е алуминиева )...а и в сгьнато сьстояние е доста по - обемиста ( мисля и 3а пренасяне в кола и самолет )...иначе отидохме да видим специално рейсьра, него го бях харесала пьрво....

В кола влиза, за самолет не знам. Може и да е тежък, но няма начин да е стабилен ако не е тежък. Всичко зависи от нуждите ти. Аз карам по лоши терени, минавам през полета посипани с шишарки, дупки и какви ли не още диви места. От друга страна не ми се налага да вдигам количката и затова не ме смущава колко е тежка. Всъщност дори не знам колко е тежка.  Grinning Но ако ти караш само по нормални човешки улици, може другия модел да е по-добър за тебе.

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Аз пак да се набутам между шамарите Wink Хартан-а се хваща в кола; колелата като свалиш и сгънеш пести доста място, ние така пътувахме - отзад в количката беше набутан багажа, кошницата - на задната седалка и служеше за легло през нощта, защото не исках да оставям малчо в столчето през цялото време. А за по-сигурно и избягване на евентуални пререкания със сръбски полицаи, самата кошница я бях вкарала в коланите на колата.
Това май не стана много ясно описано, но иде реч, че имах известна сигурност, т.е. бебето не можеше да изхвърчи при удар.

# 19
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пробвахме ги и двете в колата...стават, хартанската 3аема маалко повече място, но не е това проблемьт....

В кола влиза, за самолет не знам. Може и да е тежък, но няма начин да е стабилен ако не е тежък. Всичко зависи от нуждите ти. Аз карам по лоши терени, минавам през полета посипани с шишарки, дупки и какви ли не още диви места. От друга страна не ми се налага да вдигам количката и затова не ме смущава колко е тежка. Всъщност дори не знам колко е тежка.  Grinning Но ако ти караш само по нормални човешки улици, може другия модел да е по-добър за тебе.

тежестта ми е проблем, 3ащото непрекьснато я качвам по влакчета и автобуси....почти винаги има кой да ми помогне, но се случват и дни, когатоняма желаещи....та едно е да вдигна 6,9 кг. ( с малкото + 12 кг. = 19.00 Wink ), друго 11.8 + 12 =24 почти...и това е само тежестта на бьгито, бе3 коша....иначе пьтищата са доста добри....та те3и ми бяха доводите, като си говорихме с половинката....

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Аз пак да се набутам между шамарите Wink Хартан-а се хваща в кола; колелата като свалиш и сгънеш пести доста място, ние така пътувахме - отзад в количката беше набутан багажа, кошницата - на задната седалка и служеше за легло през нощта, защото не исках да оставям малчо в столчето през цялото време. А за по-сигурно и избягване на евентуални пререкания със сръбски полицаи, самата кошница я бях вкарала в коланите на колата.
Това май не стана много ясно описано, но иде реч, че имах известна сигурност, т.е. бебето не можеше да изхвърчи при удар.

Стьклена Пантофке, имаме друга  ooooh! количка, която е специално 3а малко бебе в кола....Алекс сега седи само в столчето, може да го свалям до почти легнало положение, когато 3аспи....

# 21
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
май от3ивите 3а бьгито са повече....хартанската количка ще трябва да почака...
БЛАГОДАРЯ на всички ви, момичета, 3а сьветите  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 11 315
Amei, аз и в другата тема писах, че съм много доволна от бъгито на Пег Перегото. Особено моделите дето лягат до долу и са с гюрук - http://cgi.ebay.de/Peg-Perego-Pliko-P3-MT-NEU-OVP_W0QQitemZ28000 … dZ1QQcmdZViewItem
Леки са, много лесно маневрени, прилично стабилни (т.е. не се обръщат ако на дръжките си наредила багаж) и издържливи.
Не знам дали има при вас.
Успех в избора!

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
трудничко се намират пер перего, но ги има....като отидем в понеделник до мага3ина ще ги тествам и тях...до сега не сьм пробвала тяхна количка.....

# 24
  • Мнения: 3 394
как ги трошите тези колички,бе newsm78
А newsm78з си имам един макларън и държи желязно вече повече от година!
да не говорим,че е подмятан из самолетите на българия и Испания (до сега 4 пъти в двете посоки)

# 25
  • Мнения: 664
Гореспоменатите немски марки не са ми познати, обаче Пег Перего са много добри, нашата не мръдна, а и са много леки и маневрени!
За по-голямо дете твърдо съм за Макларън, може би най-леката количка, сгъната не заема почти никаво място и е много издръжлива!

# 26
  • Мнения: 3 423
Мами, нали и аз ви питах преди време за количка... Та ето че купихме
въпросната Пег Перего. Изпробвахме я и из гората до нас, бебокът спа и
явно и на него му се понрави. Мислим да я вземем до БГ, дано удържи
на дупките. Впрочем количките като ръчен багаж ли минават? Споделете опит.


# 27
  • Мнения: 11 315
Впрочем количките като ръчен багаж ли минават? Споделете опит.



Водят се Sperrgepaeck. На малките летища могат предварително да се предадат на специалното за целта гише или чак в самолета. Дават ти лепенка за нея. Не се таксуват изобщо. При кацане пристигат с общия багаж. но.... най-накрая.
На Франкфурт например си имат отделно място за получаване  Crazy, точно щото се водят такъв багаж

# 28
  • Мнения: 1 465
как ги трошите тези колички,бе newsm78
А newsm78з си имам един макларън и държи желязно вече повече от година!
да не говорим,че е подмятан из самолетите на българия и Испания (до сега 4 пъти в двете посоки)



И аз смятам, че Макларъна са най-добри, макар че нямам. Сестрата на мъж ми имаше и беше много доволна, ама май са много скъпи.

# 29
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
сега пьк макларьн ooooh!...сьвсем ме хвьрлихте в джунглата, мацки Grinning...
количката на малкото я предавах директно на стюардесата в самолета и на пристигане ми я даваха веднага....чекираха ми я и си я в3ех с мен....само по-големи колички не се по3волява да се качат в самолета, та И 3а това ми е чуденка....3начи утре трябва да пробвам и макларьна и перегото....направо с те3и колички ooooh! Crazy и3крей3их.....много ми помагате, благодаря ви   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт