Fatih Harbiye~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу~Vuslat~Sefirin Kizi ~ тема 121

  • 43 318
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 486
Боби Hug Joy Joy Joy аз още не съм стигнала до Вуслат Laughing

Маргаритка Hug

Едно колажче в черно бяло.



И много хубаво фенско колажче Heart Eyes

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 11:43 от savovas

# 31
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Няма да избяга , Васе.
Хубава е серията. Пак хубави неща каза и Салих баба.
Особено късно вечер като си ги пуснеш и още повече се засилва тайнственото : )))
Гледам има много испански фенове сериала и английско говорящи.  Имат си публика.

# 32
  • София
  • Мнения: 13 574
Привет момичета  Heart Eyes
Васе  Боби  Маргаритка и всички, които днес ще посетят темата  Hug bouquet
Да ви споделя, утре заминавам на екскурзия до красивата Кападокия  newsm10
Няма да ме има една седмица и може да пропусна старта на ДП. Надявам се да пуснат промото вече. Дано, когато се прибера да има дългоочакваните новини  smile3503

# 33
  • Мнения: 9 520
Линде Hug приятно изкарване . Аз много искам да отида , даже миналата година се канехме с две приятелки да ходим , но ни пропадна организацията Flushed , мъжо на море ходи в Турция , но на екскурзия - никога Fearful
Там е много интересно , а и времето е подходящо , не е горещина сега .

# 34
  • София
  • Мнения: 13 574
Фили надявам се да изкараме добре. Ще разказвам, когато се прибера  Heart Eyes
----------------
Неслиханче си е купила списание с Кадир на обложката  newsm62
Не й стига да си го гледа на живо   smile3534

# 35
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Привет  на всички 🤗,
 
Фили, приятна екскурзия. Очакваме репортаж от мястото 📸.

Воби, и аз като теб посред нощите изглеждам епизодите. Но удържам. Казвам си, я да видя и тази сцена и лягам, ама не става. Аз продължавам да си го следя с огромен интерес. Поглеждам и други сериали, но тях ги удостоявам с преглед с мишката😯. Само за Вуслат не ми трябва 😉.

Според мен Фериде/Деврим изглежда много по-добре през този сезон. И Умит без опашка ми харесва повече, изглеждами ми отслабнал. Кадир е неотразим, ама малко да му вземат брадата. Баран/Фърат ми се струва, че се е разхубавил.

А за развитието, продължават както преди, една загадка се разплете, изкача друга. Абдулах продължава да дърпа конците на ръкава си, все още без голям успех 😂, и да разнася кутии с недотам ясно съдържание. Тахсин Коркмазер има нов преследвач, представител на закона. Докато Ялчън си изпълняваше съвестно работата, то сега Ямрум има и лична цел, което е много по-стимулиращо. Интересно какво е намислил Фърат и ще успеели да се измъкне от Тахсин.

# 36
  • Мнения: 10 486
Линде, да си прекараш много хубаво и после да разказваш. Може и някои снимчици да донесеш.

Фили Hug Габи Hug


Нови от Кадир Heart Eyes





Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 16:23 от savovas

# 37
  • Мнения: 9 520
Габи Hug за съжаление Линдето отива в Кападокия , аз за сега съм само с мераците Joy
Наистина Деврим и особено Умит изглеждат по - добре сега .И аз съм ЗА , Кадир да понамали брадата Grinning

# 38
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Габи - радвам се , че и ти пишеш впечатления Hands Plus1
Последната серия на няколко пъти се смях на глас : )))
И на мен ми харесва Керем така, Кадир определено може да намали брадата - какъв е тоя зор да прилича на сектант значи не мога да разбера. Там където се шегуваше и се правеше на ударен при Алтан  си го познах - ей такъв ми харесва. Деврим така е много миловидна. Иначе малко мязаше на лелка : )))

Вярно е за загадките, но някак на мен по-са ми ясни и не се губя така из историята като преди.
Сега и Фърат излезе да се бори. Изобщо - всеки си има някаква борба за нещо си : )))
А Тахсин е от повредените механизми.
Но всички са в кюпа от "старото" поколение - от Тахсин ,Чакала, Салих до Хасибе и Гюлтен.

Линде - благородно ти завидях! Лек път и приятно изкарване!

# 39
  • Мнения: 21 907
Здравейте, дружки Hug

Линде, ти наскоро не се ли завърна отнякъде, душко Joy Аййй и ад ти давиждам, да знаеш Kissing Heart

Боби, Габи, от вас чакам анализи подробни, за да съм в час със случващото се. Иначе нямам нерви да гледам.
Аз съм бързак и нервак, такива протяжни действия ме вадят от обувките Smiling Imp
Не е моят сериал и това е! Но ми е много интересно като разказва Боби Kissing Heart
На Габи коментарите ме разсмиват...
Благодаря, момичета Flowers Rose

# 40
  • София
  • Мнения: 13 574
Момичета благодаря ви за пожеланията. Ще ви споделя впечатленията, когато се прибера, а и снимков материал ще кача. 
Еви бях лятото в Мармарис. От там с корабче плавахме по река Далян, където се очаква да се развива действието на ДП. Препоръчвам ви да го посетите.
Миналата година Несли и Кадир бяха качили снимка от там, явно са минали през Мармарис  Heart Eyes



 

# 41
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Еви Hug аз гледам да не издавам много, че доста хора по-късно гледат и да не им разкривам.
Те сега малко вдигнаха темпото, не е чак така охлювско : ))))) или поне на мен така ми се струва.


Линде аз съм ги посещавала тия места по р. Далян , но преди вече има над 10 години. Имам много, много хубави спомени : )

# 42
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Фили, извинявам се за грешката. Но... и на теб ти пожелавам скоро да посетиш това магнетично място Кападокия. И на себе си също.

Линде, да си изкараш чудесно.
Боби, Васе, Еви 🤗

Ооо, Мармарис и близките места са ми е много любима дестинация. Не само на мен, но на цялото ни семейство. Ако снимат там бъдещия проект на Несли, иска ми се по- дълго да продължат със снимките.

Еви, съгласна съм с коментара на Боби, някак по-леко върви втори сезон. Бях приятно изненадана от първата излъчена серия след лятната пауза.

# 43
  • Мнения: 234
Ей, много хубаво да си изкараш в Кападокия. И аз искам, ама все гледам да не пътуваме дълго време. Някой гледа ли сериала тази вечер. Аз дебна в youtube да го качат. Simple Smile

# 44
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Аз гледам Ябълката по това време ,че там мога нещо да отбера без превод. Тука после ги гледам като излезе превода. Както писах и преди - там мога с едно око да поглеждам, а тука ми трябва и третото да отворя JoyJoyJoy иначе няма  да го разбера. Wink

Ето откъса за 25 серия. Тия са примерни деца, не като Ябълката - гадюхи нищо не ни дават.

с руски суб.
https://vk.com/video-132999259_456244390



25-та серия ще я дават на 21.10 - то си пише и в откъса. На 14-ти нещо друго ще има.

Ооо това е много добра сцена - каква игра на Кадир и Деврим Hands ClapHands ClapHands Clap Обикаля я като лисица кисело грозде Joy
https://vk.com/video-132999259_456244389

Последна редакция: вт, 08 окт 2019, 07:50 от BVAR

Общи условия

Активация на акаунт