Fatih Harbiye~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу~Vuslat~Sefirin Kizi ~ тема 121

  • 43 411
  • 739
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 530
Да, онзи е жив , но се очакваше .

# 721
  • Мнения: 10 486

Не разбрах - коя гад е жива? Дето Наре го намушка ли?
Боби, да. То Акън се оказа, този дето баща й го прибрал и й се считал като брат. Мръсникът я насилвал, както й предположих като видях Наре с окървавени ръце във фрага. Ама хич не очаквах, че ще е той.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Благодаря Фили,Васе.
Аз понеже гледах едновременно с Ябълката : )))) от един момент нататък и поизтървах.
Хмммм ... много неприятни преживявания . ..

Майката на Санджар голяма селянка : ))))

# 723
  • Мнения: 9 530
Струва ми се ,че Акън изнудва с нещо ( или държи с нещо )посланика .Нали е богат наследник ,а посланикът е комарджия .Само да не стане много черна драма , а и прекалените комични моменти са ми противни .Гледам жената на брата много  проста са я направили , но мисля ще е от добрите .
Май цялото обкържение на Санджар са селяни с малки изключения .

# 724
  • София
  • Мнения: 13 625
Определено много по-различно ще е когато го изгледаме със суб. Защото много от силата на сериала е в репликите. Губят ми се някои неща, например, защо Санджар изгони Наре от колибата, след като преспа с нея  newsm78

# 725
  • Мнения: 9 530
Определено много по-различно ще е когато го изгледаме със суб. Защото много от силата на сериала е в репликите. Губят ми се някои неща, например, защо Санджар изгони Наре от колибата, след като преспа с нея  newsm78
Защото не е девствена , балканец от преди 100 години Rage , даже не изслуша момичето ,че онзи я е изнасилил

# 726
  • Мнения: 10 486
Определено много по-различно ще е когато го изгледаме със суб. Защото много от силата на сериала е в репликите. Губят ми се някои неща, например, защо Санджар изгони Наре от колибата, след като преспа с нея  newsm78
Защото не е девствена и той помисли, че му изневерява. Толкова години били заедно, пък тя....това по памет го казвам. Когато му каза, той пак не й повярва...Защо не му била казала веднага. А тя...страхувала се, че ще стане убиец.

# 727
# 728
  • София
  • Мнения: 13 625
Определено много по-различно ще е когато го изгледаме със суб. Защото много от силата на сериала е в репликите. Губят ми се някои неща, например, защо Санджар изгони Наре от колибата, след като преспа с нея  newsm78
Защото не е девствена и той помисли, че му изневерява. Толкова години били заедно, пък тя....това по памет го казвам. Когато му каза, той пак не й повярва...Защо не му била казала веднага. А тя...страхувала се, че ще стане убиец.
Васе  Heart Eyes newsm51
Друго си е с превод

# 729
  • Мнения: 10 486
Струва ми се ,че Акън изнудва с нещо ( или държи с нещо )посланика .Нали е богат наследник ,а посланикът е комарджия .Само да не стане много черна драма , а и прекалените комични моменти са ми противни .Гледам жената на брата много  проста са я направили , но мисля ще е от добрите .
Май цялото обкържение на Санджар са селяни с малки изключения .
Ами и в описанието имаше, че Акън си мисли, че заради богатството му го е взел под крилото си...родителите му са починали.

Жената на Яхя нали Халисе я нарича "селяндурката" Laughing

Като гледам описанията са си точни.

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 23:07 от savovas

# 730
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Не само - той не й повярва ,че е било насила и я обвини , че зад гърба му прави неща ... много грозно . . .

# 731
  • Мнения: 10 486
Боби, нали това казваме...че не й повярва, а и не само той, а и баща й не й е вярвал/ на него му е казвала/, докато не видя записа. Или пък е знаел и си е затварял очите. От комарджия всичко очаквам. Затова Наре казва, че като не са повярвали в невиността й, са я убили. Останала е жива и е изчезнала, заради дъщеря си. На записа дават, че тя знае, че е бременна и то от Санджар. Сега му предава дъщеря им и се готви да скочи от скалата.

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 23:44 от savovas

# 732
  • Мнения: 22 039
Мнение от туитър
Аплодирам неговия избор #EnginAkyürek
@neslihanatagul  е перфектна като #Наре -  фина, деликатна, красива, талантлива и силна, подходяща за съвременна жена - такава, каквато е #SefirinKizi#SefirinKiziailesi❤🇬🇧

https://ok.ru/video/1355767220932

# 733
  • Мнения: 10 486
Еве Flowers Rose А, той всъщност планът е на баща й. Рускинята като превеждаше мислех, че Акън го каза.

# 734
  • София
  • Мнения: 13 625
Мнение от туитър
Аплодирам неговия избор #EnginAkyürek
@neslihanatagul  е перфектна като #Наре -  фина, деликатна, красива, талантлива и силна, подходяща за съвременна жена - такава, каквато е #SefirinKizi#SefirinKiziailesi❤🇬🇧

https://ok.ru/video/1355767220932


Олелеее драмата продължава  ooooh!
Сега пък детето отвлича този посланик. Как ще се пребори с баща си Наре?  newsm78 Той е може би по-голямото зло за нея. Дано Санджар бързо влезе в крак и да е зад нея. Защото не ми се мисли какво може да стане с Наре. Тя без детето си няма как да живее  smile3518

Общи условия

Активация на акаунт