Разбирателство и липса на секс!!

  • 5 313
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30 802
Пътуванията няма нужда да са супер скъпи - хващаш си раницата, автобуса и обикаляш. Да, готови пари се харчат, ама нали са за това- да се харчат смислено. Курс по език? Някаква квалификация, с която да вдигнеш нивото в чужбина? Има хиляда неща, които могат да се правят.

# 31
  • Мнения: 132
Съгласна съм с теб Desi1989  според мен не е нормално на тези възраст да се сме се затворили като пенсионери. Точно това съм му давала като пример, че има хора които са на по-голяма възраст и имат време и желание най вече за излизания, вечери, разходки,почивки.нали именно за това се изкарват тея пари, за да се харчат-в гроба няма как да си занесем. Като казваш да се забие "с 29-30г"  не мисля, че разликата ни е толкова голяма. Мисля, че ако бях с някой на моята възраст щеше да мисли само и единствено за секс, дискотеки и алкохол.

# 32
  • Мнения: 3 716
Съгласна съм с теб Desi1989  според мен не е нормално на тези възраст да се сме се затворили като пенсионери. Точно това съм му давала като пример, че има хора които са на по-голяма възраст и имат време и желание най вече за излизания, вечери, разходки,почивки.нали именно за това се изкарват тея пари, за да се харчат-в гроба няма как да си занесем. Като казваш да се забие "с 29-30г"  не мисля, че разликата ни е толкова голяма. Мисля, че ако бях с някой на моята възраст щеше да мисли само и единствено за секс, дискотеки и алкохол.
Нямах впредвид,че разликата ви е голяма,а че на 30 години този мъж не го интересува нищо,а само телефона и компютъра.До сега отдавна трябваше да е направил нещо в живота си или поне амбиции да има,а той нищо не прави,което никак не е добре.В утрешния ден ,ако се появи едно дете какво ще прави?Нали не мислиш,че ще се промени?И от техните няма да се махне щом от сега мърмори за пари.На него така си му е добре.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Little Hell (Paradise), дано не си от тези, зависими изцяло от мъжа жени, които приемат безропотно наложения им живот. Ти имаш ли някакви лични доходи, финанси, квалификации?Родителите му ли ви издържат? Ако той инициира раздялата ви, ще се справиш ли сама ?

# 34
  • Мнения: 132
Не разчитам на него, никога не бий позволила на мъжа до себе си да ме издържа. И двамата имаме доходи и се издържаме сами, не позволяваме на родителите му да ни издържат. Не знам дали би го направил според него вс е ок. Да, разбира се че ще се справя сама. Права, здрава съм, има къде да работя, доходите ми стигат.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Радвам се, че не си зависима. Може би ти е нужен личен анализ, как желаеш да се развива живота ти. Твоят живот, не на мъж, родители и т.н. В моя пародиен, личен опит със "зрели" мъже, извода е негативен. Някои са инфантили и на 40г., др. са изгубени  в хаоса на очакванията си или нереална, лична самооценка. Други още са във вихъра на купона. Не всички са зрели, мъдри и стабилни.Joy
Не игнорирай връстниците си, контактувай. Не е нужно да се обвързваш. Sunglasses

# 36
  • Мнения: X
Аз не мога да разбера - двама млади, свободно време, цяло лято, взимат нелоши пари, пък били и от борса...що не са се напътували, ей така с една раница и да гледат природа, вместо да висят на лаптоп или телефон.
на няколко пути говорихме да попътуваме но той все се отказва, готовите пари бързо се харчели. Ако ходим някъде е заедно с тяхните 😕
Ако правилно съм разбрала....
не работите в момента
живеете с родителите му
търкате дивана по цял ден, дремейки пред екранчето
не пътувате
ако го правите, пак сте със "старите"
И се чудиш защо НЕ правите секс?
Сериозно?

# 37
  • Мнения: 132
Аз не мога да разбера - двама млади, свободно време, цяло лято, взимат нелоши пари, пък били и от борса...що не са се напътували, ей така с една раница и да гледат природа, вместо да висят на лаптоп или телефон.
на няколко пути говорихме да попътуваме но той все се отказва, готовите пари бързо се харчели. Ако ходим някъде е заедно с тяхните 😕
Ако правилно съм разбрала....
не работите в момента
живеете с родителите му
търкате дивана по цял ден, дремейки пред екранчето
не пътувате
ако го правите, пак сте със "старите"
И се чудиш защо НЕ правите секс?
Сериозно?
Явно да. Мисля, че след като публикувах темата и се замислих в някой от отговорите разбирам каква е причината за това

# 38
  • Мнения: 3 703
Ми какво да кажа, съсипахте я тая държава. Млади, здрави, прави, лежат на социал и на старите в имота, и даже за секс ги мързи.
значи ние сме на борса, защото всеки има право и защото едно е да взимаш 7лв на ден борса от БГ едно е да взимаш 75лв на ден от чужбина. Всеки има нужда от почивка. Не сме излезнали на борса защото така ни е скимнало или ни марзи. Както споменах горе обмисляме заминаване - това за вас мързел ли е. А сме на старите в имота - временно също го споменах. Няма смисъл за 4месеца да се излиза на квартира, като след това няма да ни има... Но както и да е това не е по темата
Няма смисъл да се работи за малко пари, няма смисъл квартира да се търси за 4 месеца... То и от секс няма смисъл, щом не планирате бебе.
Мързелът не е константа,  развива се, надгражда се, докато останат сили само за дивана и игрите онлайн. Раздвижете се, все нещо трябва да ви се вижда смислено?

# 39
  • Мнения: 2 749
Стига бе! 4 месеца без секс са си много според мен, а съм на 40+. За младежи хич не е добре. Ама то не е добре и да висят само в къщи, да не работят, да не излизат... Много неща не са добре и не знам дали сексът е основния проблем.

# 40
  • Мнения: 132
Стига бе! 4 месеца без секс са си много според мен, а съм на 40+. За младежи хич не е добре. Ама то не е добре и да висят само в къщи, да не работят, да не излизат... Много неща не са добре и не знам дали сексът е основния проблем.
  да много са 4месеца.Ние сме си в къщи защото извършваме ремонти дейности у тях. Горе споменах че обмисляме заминаване, стига да приключим с задачите тук, не че нямаме желание за работа или нямаме работа. Просто решихме да се възползваме от това, докато свършим с задачите тук. Какво не е добре според вас?

# 41
  • Мнения: 2 749
Сериозно ли не виждаш кое не е добре? За мен не е чак такъв проблем, че живеете с техните, но това, че излизате само с тях - да. Следите си само в къщи - също. Лаптоп или телефон постоянно. Ако на 20 години не се забавлявате, предсави си на 40 как ще сте.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 129
Колко време продължава тази "почивка"? Не секса, а неходенето на работа?

# 43
  • Мнения: X
Съгласна съм с теб Desi1989  според мен не е нормално на тези възраст да се сме се затворили като пенсионери. Точно това съм му давала като пример, че има хора които са на по-голяма възраст и имат време и желание най вече за излизания, вечери, разходки,почивки.нали именно за това се изкарват тея пари, за да се харчат-в гроба няма как да си занесем. Като казваш да се забие "с 29-30г"  не мисля, че разликата ни е толкова голяма. Мисля, че ако бях с някой на моята възраст щеше да мисли само и единствено за секс, дискотеки и алкохол.

Ами на 20 по - добре да си с някой за секс и дискотеки, отколкото да висите като пенсии у вас.

# 44
  • Мнения: 3 865
А защо извършвате ремонт в къщата на родителите му - там ли смятате да живеете в бъдеще?

Общи условия

Активация на акаунт