Какво ще купите на близките си за Коледа?

  • 39 252
  • 245
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 884
Здравейте,търся идеи за подарък за 13 год.,който се интересува само от комп.игри и телефони...бюджетът е огранчен  до 100лв.А конструктор Скуби Ду Ван на мистериите никъде не мога да намеря:cry:

Слушалки, бърза мишка, калъф за телефон със инициали или картинка на игра.

# 91
  • Мнения: 408
Здравейте, много хубава тема с разкошни идеи!
Тази година смятам докрая на месеца да съм купила подаръци на всички. Обичам да купувам практични подаръци, като под практични разбирам това, което иска конкретният човек в момента и от което има нужда.
Ще купя билети за концерт, за кино, хубаво бельо, хубава дамска чанта, инструмент за майсторене, топли чорапки с чехли, хубаво скъпо кафе и шоколад и такива работи Simple Smile

# 92
  • Мнения: 2 418
Аз вече започнах с покупките,че хич не обичам да ходя на пазар в блъсканиците.За малкият ми син избрах писта в куфар,линейка и книжка за оцветяване,за дъщеря ми куфарчето от лидъл за рисуване и ще добавя стойка за листа или дъска(не съм сигурна,че са точните названия).За баткото още умувам,почти на 12г.е и техниката отпада като вариант.Той ще е най проблемен.

# 93
  • до морето
  • Мнения: 2 288
След дълго чудене избрах за сина ми, който е на 13  и запален по компютрите , тази игра.
https://www.google.com/search?ei=rVfWXdKONraHk74Pv7KsqAo&q=r … 0i131.-ijIsU-2hkk

Не исках да продължавам да забивам в тази посока. Ще играем всички на нея, а ще му дам и пари.

# 94
  • Мнения: X
Страхотна идея с тази игра!
Аз също трябва да избера подарък за 13-годишно момче, но тъй като не го познавам лично(за благотворителност е) ми е доста трудно! Ще взема дрехи, лакомства и други базови неща, но искам и нещо специално, което да го зарадва.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 12
Здравейте,търся идеи за подарък за 13 год.,който се интересува само от комп.игри и телефони...бюджетът е огранчен  до 100лв.
Игри е много специфично -харесват се различни, а и бързо омръзват. Можете да вземете тонколонка - от тези преносимите.

# 96
  • Мнения: X
Аз бих питала какво иска. Щом бюджетът е 100лв, кажете му да си избере нещо до тази сума. Да разгледа из интернет, да си помисли и да каже детето. За да не се разочарова от подаръка, който близките са преценили, че ще му хареса.
Ако има хубав парк до вас може скейтборд, кънки/ ролери. Децата понякога не знаят, че биха харесали нещо докато не опитат.
Мой близък химик опита да запали дъщеря си към химията и за една Коледа и́ купи голям детски комплект за опити, микроскоп имаше вътре, разни епруветки и не знам още какво. Явно стана работата, защото девойката я приеха в химическия техникум.
Просто идея...
Иначе аз още се чудя какво да купя на моя 5 годишен сладкиш. Това дето го иска го има в няколко варианта, а сега мрънка и за мишка с дистанционно, за да играе с котката с нея. Не ща да дам 25лв за тая простотия, но ще видим...

# 97
  • Мнения: X
Само на децата. На едното айфон /ако се държи зле няма да му го подаря, ще му взема от модерните часовници Касио Г-шок/, на другото няколко тефтера, които си е харесало - тефтер с възглавница, тефтер с намсикво и една красива енциклопедия.

За 13-годишен - колонка или слушалки! Слушалките много се котират и са си на практика консуматив! Музика слуша ли - може диск на желана група, това също е хит. Или аксесоар, синко скоро си купи тениска на групата за 30 кинта, във възхита е. Някаква комбинация от горните. Зависи колко е презадоволено детето де.

Сега прочетох - за благотворителност слушалки наистина, щом не го познаваш.

# 98
  • SF
  • Мнения: 21 230
Само на децата. На едното айфон /ако се държи зле няма да му го подаря, ще му взема от модерните часовници Касио Г-шок/, на другото няколко тефтера, които си е харесало - тефтер с възглавница, тефтер с намсикво и една красива енциклопедия.

За 13-годишен - колонка или слушалки! Слушалките много се котират и са си на практика консуматив!

Накара ме да се засмея. Simple Smile Ако детето ти не се държи добре, за наказание ще получи само един нищо и никакъв G-Shock?????  Simple Smile А другото тефтери?

# 99
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
На никого нищо тази година. Децата са презадоволени от техника( лаптопи, таблети, телефони, PS3 и 4 и всякаквите аксесоари към тях). Нито имат нужда от нещо, нито ще продължавам да купувам заради самото купуване. Пари ще им дадем, събират си, имат си цели някакви. Само на двегодишния си племенник ще купя играчки( не, че той играе с играчки, ама все пак).
С възрастните няма да си разменяме подаръци.

# 100
  • SF
  • Мнения: 21 230
Аз ще купувам подаръци за Коледа. Независимо, че всеки има всичо, което му е необходимо, а ако го няма, може да си го купи сам, ние сме свикнали да си подаряваме подаръци. Точно затова темата ми е интересна - искам да намеря идеи за подаръци за хора, които си имат всичко, което искат да имат.

# 101
  • Мнения: 35 113
Тъй като вече е станало нарицателно да се подаряват чорапи за Коледа си мисля дали да не поръчам от тези с лик на тях. Т.е на братовчедка ми и племенниците да подарим такива + някое лакомство, примерно. Обичам да подарявам спомени.
За майка ще е комбиниран уред - гофретник+ сандвич преса и грил
А за татко се замислям дали да не е алманах-а на фермата

# 102
  • Мнения: 1 471
Алманаха е супер подарък. Надявам се някой да се сети да ни го подари и на нас, ако не сами ще се зарадваме с него 😃 Ние сме го замислили за брат ми, който е и рожденник през декември.

# 103
  • Мнения: 211
Алманаха е супер подарък. Надявам се някой да се сети да ни го подари и на нас, ако не сами ще се зарадваме с него 😃 Ние сме го замислили за брат ми, който е и рожденник през декември.
Ние се сдобихме с него на намаленията. Много го искахме и чакахме, но честно казано сме леко разочаровани. Това издание не е същото, с което се подготвят участниците Confused

# 104
  • Мнения: 1 471
Скрит текст:
Алманаха е супер подарък. Надявам се някой да се сети да ни го подари и на нас, ако не сами ще се зарадваме с него 😃 Ние сме го замислили за брат ми, който е и рожденник през декември.
Ние се сдобихме с него на намаленията. Много го искахме и чакахме, но честно казано сме леко разочаровани. Това издание не е същото, с което се подготвят участниците Confused
Дали?! Бети като го разлистваше и се прехласваше по твърдите корици, ми се стори същия 🤔

Общи условия

Активация на акаунт