Парфюмни размисли и страсти - 231

  • 58 946
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 686
А аз да питам някой познава ли нещо на Panah London?  Най-вече Pink champagne truffle и Strawberry delight ме интересуват.
Имам Pink champagne truffle . Отвори кутия с бонбони "Пияна вишна", затвори очи, наведи се към тях и вдишай дълбоко. Шоколадът е черен, прясно настърганo какао с високо швейцарско качество, нежен вишнево-малинов ликьор гали сетивата, много траен и чувствен аромат, но само за почитателите на гурме ароматите. Това е Pink champagne truffle. Бутилчето от 30 мл е много симпатично Wink
Karie благодаря!
А според теб прилича ли на Back to black на By Kilian? Аз там също доста тъмен шоколад с вишни усещам.
За мен няма общо. Back to Black е повече като ароматна пура.

# 676
  • Мнения: 548
Моята бакара си има вече сестричка:



Забелязала съм,  че ако не го ползвам около седмица, после го усещам много. Тръгна ли всеки ден да фъскам,  едвам го регистрирам после.
То май с всички парфюми е така.
Денси,  четох ревюто ти за валентино ноир муск есенс. После имах възможността да го пръсна  на кожа. И да, оказа се доста разнолик. Първо усетих нещо сладко, после рязко се включи силен мъжки акорд и после утихна до нещо много секси. Мисля го, но хич не съм сигурна. Може би трябват още проби да се реша. Определено е многолик и разказващ някаква история.

# 677
  • Мнения: 5 832
Момичета, може ли помощ, в ужас съм просто! Mon Guerlain какъв тип парфюм е? Искам го за майка ми, но нямам идея как мирише. Силен ли е, цветен,  сладък, траен ли е? Тя по принцип не е претенциозна, но не искам да има онази остра нотка в него. Тя харесва много мъжкия JOOP, онзи червения. Харесва и Versace Crystal Noir, Dior Poison. Много ще съм благодарна ако ме насочите малко. Загледала съм също и La Vie Est Belle Florale.

# 678
  • Мнения: 31 425
Много, много хубав парфюм е. Heart Eyes

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Майка ми харесва, каквото и твоята, поне с тези два парфюма се припокриват.
Ползва още Черния Опиум в блестящата бутилка, Златната серия на Дюпон - Роял Амбър и Роял Едишън най-често, в този ред, както и Извънземното на Мюглер.

Като й подариха Мон Герлен, го връчи на мен, който пък ми легна жестоко и ми стана любимец от раз.

# 680
  • Мнения: 5 832
Много, много хубав парфюм е. Heart Eyes
А този как е? Elizabeth Arden - 5Th Avenue.
Брат ми лети за Мадрид и ме кара да му резервирам парфюмите онлайн и да избера нещо за майка ми, а аз нямам понятие какво, понеже ползвам само два. Тоест по картинки малко  се ориентирам. Сякаш имам бегли спомени и от Olympea, че не беше лош, но съм тотално объркана наистина.

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 10:41 от tanch

# 681
  • Мнения: 31 425
Много, много хубав парфюм е. Heart Eyes
А този как е? Elizabeth Arden - 5Th Avenue.
Не ми харесва въобще на мен.

# 682
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Момичета, може ли помощ, в ужас съм просто! Mon Guerlain какъв тип парфюм е? Искам го за майка ми, но нямам идея как мирише. Силен ли е, цветен,  сладък, траен ли е? Тя по принцип не е претенциозна, но не искам да има онази остра нотка в него. Тя харесва много мъжкия JOOP, онзи червения. Харесва и Versace Crystal Noir, Dior Poison. Много ще съм благодарна ако ме насочите малко. Загледала съм също и La Vie Est Belle Florale.
мисля, че флоралната версия на Мон ще и допадне повече
може би и Отровното момиче EDP Dior , Черният опиум , Hypnotic Poison Eau Secrete или Олимпеа

# 683
  • Мнения: 5 832
Много благодаря, че ми помагате, момичета! Според вас Olympea, или Mon Guerlain се доближава повече до харесваните от нея? Тя харесва да са сладки, женствени, трайни, ако може диря да прави след себе  си.

# 684
  • Мнения: 31 425
Подари и ваучер сама да си избере.

# 685
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Много благодаря, че ми помагате, момичета! Според вас Olympea, или Mon Guerlain се доближава повече до харесваните от нея? Тя харесва да са сладки, женствени, трайни, ако може диря да прави след себе  си.
според мен и двата са от този тип парфюми, но пак казвам че говоря за Olympea EDP и Mon Guerlain Florale

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Мон за мен не е сладък парфюм,да има сладост,но тя при мен е само в началните акорди и се чудя на хората,които го определят като сладък и им идвал твърде сладък.Много добре се усеща жасминът тук,който е много барнат така да се каже,както и ирисите придаващи пудреност,изключително добър бленд!Лавандулата върху мен е само загатната без да е водеща нота.За мен Мон е предизвикателен,силно сексуален,класен и вечен парфюм,никой не го е изместил от сърцето ми,парфюм подходящ за подарък и за всяка възраст СПОРЕД МЕН разбира се,Герленско великолепие!Един глас и за Мон Флорал,не му отстъпва и при мен тези два парфюма са много различни.Olympea също е хубав и женствен парфюм,но твърде различен от Мон,аз съм твърдо за Мон.

# 687
  • Мнения: 5 832
Много благодаря, че ми помагате, момичета! Според вас Olympea, или Mon Guerlain се доближава повече до харесваните от нея? Тя харесва да са сладки, женствени, трайни, ако може диря да прави след себе  си.
според мен и двата са от този тип парфюми, но пак казвам че говоря за Olympea EDP и Mon Guerlain Florale
Florale ми идва много скъп, 95 евро е срещу 65 за класическия - 100 мл. ЕДТ. Olympea е в сет от 80 мл. ЕДП + 20 мл. мини за 68 евро. Даже не знам цените добре ли са, толкова съм боса.

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Мон е определение за женствен парфюм, пристрастна съм. Глас от мен за оригиналната версия, никоя друга версия не ми допадна.
Олимпея познавам в Интенз версията - летен парфюм, леко сладък.

Ако харесва сладки парфюми, вземете й Олимпея Леджънд - тя е сладка къртачка, предвид, че харесва тоя кошмар (за мен) Кристал Ноар.

Другото предложение е на Долче и Габана - The Only One. Simple Smile)

# 689
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Много, много хубав парфюм е. Heart Eyes
А този как е? Elizabeth Arden - 5Th Avenue.
Брат ми лети за Мадрид и ме кара да му резервирам парфюмите онлайн и да избера нещо за майка ми, а аз нямам понятие какво, понеже ползвам само два. Тоест по картинки малко  се ориентирам. Сякаш имам бегли спомени и от Olympea, че не беше лош, но съм тотално объркана наистина.
Да потърси някой от махазините на Primor, там има доста атрактивни цени.

Общи условия

Активация на акаунт