Отписване от Университет?

  • 2 846
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте! Някой има ли опит с отписване от Университет, преди да са започнали занятията? Интересува ме по-конкретно УНСС - сем. такса възстановява ли се???

# 1
  • Мнения: 29 276
Едва ли.  Peace Обади се в канцеларията и питай!

# 2
  • Мнения: 46 492
На мен във варненския икономически ми върнаха всичко. Много се притеснявах и си мислех, че ще ме гледат лошо, но само ме сложиха на един фотьойл и който трябва да подписва търчеше на крака при мен. Подозирам, че свободните места след започването на учебната година могат да си ги запълват с когото пожелаят, затова им е добре дошло.

Това обаче беше пред мнооого, много години, края на 90-те. Звънни и питай, спокойно, няма страшно Hands Plus1

# 3
  • Мнения: 50
Звънях, казаха да погледна правилника. В правилника няма информация.... пише единствено "Чл. 20. Студент се отписва от УНСС при:

1. успешно завършване на курса на обучение;

2.  прехвърляне в друго висше училище;

3. напускане по собствено желание;

4. смърт на студента."

Няма конкретна информация за възстановяване на таксата.

# 4
  • Мнения: 7 561
УНСС пари не връща. Никога и при никакви обстоятелства. Играх го този филм с тях, но беше веднага след първо класиране, след скандал ми върнаха парите. Но да ти ги върнат сега, като е почнала вече учебната година - никакъв шанс.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли представа дали мога да се отпиша от университета си и след месец да си пусна документите за друг университет. Защото в сайта пише че се прекъсва за една учебна година какво ще рече това? И мига ли просто да спра да отивам и докато съм записана в друг университет да си пусна документите да кандидатсктвам в друг?

Общи условия

Активация на акаунт