кога започнахте с покупките за бебо

  • 1 925
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 117
Като влязох в девети месец. Имах достатъчно време да се подготвя със всичко.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 155
Месец преди да се роди  Rolling Eyes

# 17
  • Марс
  • Мнения: 439
Ох, аз още се чудя кога да започна термина ми е 28.08 и наближава, но ме е страх и детското креватче да купя дори. С тия бабешки деветини дето ги слушам около мен само все повече се травматизирам, но като ви слушам ще тръгна на пазар и аз Grinning

# 18
  • Мнения: 1 284
аз започнах през 6месец исках да си подготва всичко и аз да си ги избера

# 19
  • Мнения: 111
благодаря  ви много,  Laughing
още утре тръгвам на пазар!До сега се притеснявах да купувам каквото и да е,именно заради тези "бабешки девитини".

# 20
  • Мнения: 7 474
От 5 мес. започнах да купувам  Peace

# 21
  • Мнения: 2 019
от 7 месец

# 22
  • Мнения: 826
От 5 месец тръгнах на пазар.

# 23
  • Мнения: 418
Аз започнах в 7-мия месец с дрешки,а наскоро купихме леглото и матрачето.Сега започвам с списъка за бебо и необходимите неща при постъпването в болницата.Още не сме си избрали количка,защото не мога да си харесам.До една седмица ще гледам да купим всичко необходимо.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз бях влязла в 8мес.когато започнах да пазарувам.вече съм готова с всичко и само чакам бебчо да се появи.
не слушай "бабини деветини",а започни от сега.после ще стане още по-топло,а и ти ще понаедрееш и няма да ти е комфортно да обикаляш много,много.а повярвай ми невероятно приятно е да пазариш за бебенцето.Лека  бременност до края и леко раждане  bouquet

# 25
  • Мнения: 431
В началото на 9 месец.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Като влязох в 9-ия месец.

# 27
  • Мнения: 658
Започнах с покупките през 7-ия месец, като пазарувах постепенно - днес едно, след два-три дена друго, за да се насладя максимално. А багажа за болницата го стегнах преди няколко дни - в края на 8-ия месец съм.

# 28
  • Мнения: 1 800
В шестия месец купихме количката, в осмия поръчахме кошарата и скрина, а дребните неща в деветия.

# 29
  • Мнения: 2 614
Ние си напазарувахме в началото на 9месец,а багажа ми за болницата беше готов в 7 м.  Peace

и ние, само дето багажа си приготвих към средата на 8-ия!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт