ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 507

  • 25 175
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 392
Новата тема

https://www.bg-mamma.com/?topic=1169996.new#new

Хайде сега ако може да се разпишете в новата че да изтикаме старата надолу.

# 736
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ще ми липсва старата версия на форума.

Бел, Феми, от Туитър донесох това. Резултатите след вчерашната акция

Хаштага е #EfsanesiAFK9Yaşinda; 1,7 млн. туита за 30 мин. Поне така пишеше, на това по-горе много не му разбрах.

С малко закъснение да се включа в отбелязването на - тата годишнина от началото на АФК и гръмката поява на Ча на екрана. Nature Star2

А т.нар. Огледален свят по случайност започна по БТВ също на 14.01. Тогава се сблъсках с най-красиво поднесената сериална любов и възможно най-пълнокръвните образи с добрите и лошите черти от характера присъщи на всеки човек. В това може би е и чара на тази иначе добре позната стара и изтъркана история за любовта и препятствията, пред които са изправени ”принца” и бедното девойче.  
И съм напълно съгласна със Зиза, че при Ча усещането към въпросния обект се проявява в точния ефект (май не звучеше точно така, карай).  Но това се наблюдава от самото начало. Така се сработили с колежката, че успяха да изтикат на заден план първоначалната идея централни фигури да са  майката и дъщерята.
А привличането нататък само се засилваше. Странното е, че в Анадолски орли е като прохождащ актьор за пръв път озовал се на снимачната площадка, но пък в АФК се връща по-уверен и задобрял. Заради обекта на чувствата и желанията ще да е hahaha

Какво момченце е Heart Eyes






 Смешно е, знам, даже сега на мен ми е абсурдно, но го помислих за различен човек по едно време Mr. Green
Скрит текст:



Де да бяха само погледите им... Ами докосванията... На пръв поглед нещо незначително, а така въздействащо. Това ми е сред любимите


А тези за Феми, обича шаващи, в стари мнения ги открих
Скрит текст:





Пишат че са от сета на АФК, но на мен Ча някак повече ми прилича да е от мъпетово време Thinking
Това май са рибарски неща, влече го и това си е Laughing



Не знам от същия период ли е, може и да греша, но палтото ми се стори познато


ПП Отворила съм два раздела и по невнимание се разписах в старата тема. Ако съм в нарушение, моля за извинение.

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 21:19 от 'Маргарита

Общи условия

Активация на акаунт