Азиатска козметика и грим 13

  • 27 566
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 370
Пишете на Мира, че и аз влизам в кюпа, и за мен да има бройки. Grinning
Кой е линка, където маската излиза по-изгодно от тестерчета? Този от $49?

# 91
  • Мнения: 429
blixa, каква част от врата покрива?
Чудих се как да опиша и накрая изрових това. Грубо казано, някъде до към 7-ма точка ми стигна (даже май към 8 отиде, трудно ми е да определя).

 Не знам що за ориентир е това, все пак всички сме с различни пропорции. Частта за шията може и да се отреже и лепне където му трябва на човек.
Още я има на скритата разпродажба в Джолсе https://m.jolse.com/product/hidden-neogen-dermalogy-white-truffl … y/1379/display/1/

Как ми се иска и аз да се включа в щурма на Sum37 маската, обаче тренирам въздържание. Ама е трудно, като ми е в количката, на два клика разстояние Joy

# 92
  • Мнения: 13 242
И аз тренирам въздържание

# 93
  • София
  • Мнения: 20 045
Reina, след мъничко ще ти пиша на ЛС с подробности. Напълно възможно е от 8боба да се получи реакция, но според мен с времето ще отшуми.
Виола, много благодаря и тук за отделено време и ценната информация!  bouquet
Днес зачервяването го няма, така че ще го пробвам тази или утре вечер отново, та ако пак има реакция, да отшуми до понеделник.  Simple Smile

# 94
  • Бостън
  • Мнения: 13 469
И аз тренирах въздържание и дори се въздържах от маската, но къшънът ме срази с красива кутия, прилични ревюта и с факта, че си има синьо калъфче (а аз си имам нова синя чанта и по асоциация похарчих пари, които не мислех и нямах нужда да похарча Grinning Пак ще си наложа виртуален фаст и диета май!)

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 15:50 от Agent Provocateur

# 95
  • Мнения: 11 307
Привет и от мен!
Досега не съм писала в темата, защото съм пълен новак.
Ползвала съм като продукти само маските на Pretty & Fresh
Тепърва ще чета кои са хубавите марки и кое за какво става.
Ако някоя от вас има желание да ми препоръча нещо, ще съм много благодарна - имам ужасно чувствителна, суха, много светла кожа с доста бръчици около очите.

# 96
  • София
  • Мнения: 913
Ами... и аз не се сдържах Grinning

Току-що пуснах поръчка от YesStyle - innisfree - No Sebum Mineral Powder, innisfree - No-Sebum Toner 200ml и Dr. Jart+ - Dermask Ultra Jet Porecting Solution 28g x 5pcs...
Имаше ли някакви особености при пускане на поръчката от гледна точка на минаване през митница? Thinking

Къшъните, които показвате, са невероятни! Аз преди 3 дни разбрах какво е къшън, но имам силно подозрение, че такъв ще фигурира в следващата поръчка Grinning

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз откакто разбрах за къшъните, се сдържах много, защото имам достатъчно кит за 5 години напред....

Е, сдържах се де, вече имам 4-5 къшъна..... Joy

Агентът е грабнала единствения къшън, много красив, честит да ти е. Flowers Hibiscus

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 16:13 от sunattraction

# 98
  • Мнения: 1 795
Да са ви честити придобивките Simple Smile Прекрасно е, че в темата все по-често се появяват ревюта за продукти от луксозните брандове, както и декоративна козметика, тъй като там винаги е по-сложно с избора. Супер ще е, при наличие на време и възможност,  ако се постват и суочове с цветовете на разните кушъни (като цяло  важи за декоративната козметика) плюс кратко инфо какъв тип е продуктът, за каква кожа, с какъв подтон, харесва ли ви или не, сравнение като тон с някоя европейска марка . Така си правим една много полезна база данни с информация, която няма как да се намери лесно в нета.
За мен лично подбора на декоративна козметика е най-труден и с малки изключения незадоволителен до момента. ОКР-то не ми позволява да дам 40-50долара само за хубава опаковка без да ме удовлетворява съдържанието и за сега само въздишам по вашите постове с красоти и си набелязвам неща за проучване.
Във връзка със сполучливи/ несполучливи кушъни- аз продължавам да съм супер доволна от Hera вариант Ultra Moisture и, когато съм с нея, получавам комплименти за кожата си. Не мога да кажа, че е супер дълготрайна, но аз и нямам такива изисквания към кушъна при положение, че имам подновяване на SPF периодично. На моята суха, фина кожа дава прекрасно леко покритие с деликатен glow ефект. Ползвам без база върху по-силиконов слънцезащитен. По препоръка от темата , минавам отгоре с влажен бюти-блендър и направо не си личи, че имам продукт и дори няма нужда да минавам с пудра. Единствено може би бих взела следващия път цвят 27, защото 25 ми е светъл лятото.

# 99
  • Бостън
  • Мнения: 13 469
Аз откакто разбрах за къшъните, се сдържах много, защото имам достатъчно кит за 5 години напред....
Е, сдържах се де, вече имам 4-5 къшъна..... Joy
Агентът е грабнала единствения къшън, много красив, честит да ти е. Flowers Hibiscus
И аз от твоя отбор с ФДТ-та за целия китайски народ, даже някои от тях си ги декантвам в кутии за къшъни Wink

Има още всъщност, аз изневерих на Мира, Агентката е дърт опортюнист!
(взех си №2 като цвят и това е единственото нещо, което много ме изнервя. доста съм матова (light medium към баш medium) с неутрален подтон, та ще видим, стискайте ми палци, ако не - ще му модифицирам цвета с пигменти)
https://www.ebay.com/itm/SUM37-sum37-Water-full-CC-Cushion-Perfe … 85497.m4902.l9144

Привет и от мен!
Ако някоя от вас има желание да ми препоръча нещо, ще съм много благодарна - имам ужасно чувствителна, суха, много светла кожа с доста бръчици около очите.
Добре си ни дошла, Веч! Hug

Моята препоръка е да почнеш бавно, с много четене, че се харчи страшно. Въвеждай бавно, купувай си тестери първо, преди да взимаш пълноразмерни продукти. Аз лично много харесвам и си купувам и травъл китове на дадени марки, не само за из път, но истина е, че НЕ всички продукти на една марка, дори и най-префърцунената и скъпата са еднакво хубави. Но пък за да си създадеш навик и да се научиш да ги разбираш консистенциите стават. Бих ти препоръчала за начало олио или балм за 1-вата стъпка на почистването, продукт за 2-та стъпка - да помагат девойките с такива подходящи за суха кожа и някакъв травъл сет, например:

https://www.ebay.com/itm/MISSHA-Misa-Geum-Sul-4-item-Samples-5pc … 524.c100667.m2042

или
https://www.ebay.com/itm/Sulwhasoo-Timetreasure-Renovating-KIT-5 … sc:USPSFirstClass!02474!US!-1
или
https://www.ebay.com/itm/MISA-Chogongjin-Miniature-4-item-Travel … :UlUAAOSwCU1Y1Se2
или
https://www.ebay.com/itm/SU-M37-Secret-Repair-Special-Gift-Set-5 … 675.c100009.m1982

Това са само примери за подходящи за теб серии - винаги си гледай и цените и условията на доставка и рейтинга на продавача.

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 19:10 от Agent Provocateur

# 100
  • Мнения: 429
Agent Provocateur, ха честито Champagne
Айде със здраве да си го ползваш и с фасон да си го вадиш от новата чанта! Същия ми седи в йесстайлската кошница от известно време и не ми дава мира.

Буболеса, особеното е, че като им покажеш касовата бележка, от сайта ти възстановяват сумата под формата на кредит. Обаче как точно се харчи тоя кредит, още не мога да разбера. Пуснах поръчка през приложението и никъде не видях опция да го използвам. Може би трябва да опитам пълната версия на компютъра...

Вечерница, привет и добре дошла Simple Smile
Аз само ще добавя, че в ютуб е пълно с полезни напътствия, ревюта и идеи, както и куп глупости разбира се. Ние ще ти помогнем да отсееш зърното от плявата.

# 101
  • Мнения: X
Скрит текст:
И аз тренирам въздържание
ОМММММММ

# 102
  • Бостън
  • Мнения: 13 469
Веч, и ще се наложи да си спомниш и руския Wink
https://beauty-granny.com/2019/10/11/%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d0%bf%d … %b5%d0%b7-%d1%81/

https://beauty-granny.com/2019/09/22/%d1%85%d1%8c%d1%8e%d1%81%d1 … 1%80%d0%be%d1%81/

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 18:42 от Agent Provocateur

# 103
  • Мнения: 11 307
Няма нужда да си припомням, щото не съм го забравяла. Имам много клиенти от руските немци.
Благодаря за линковете. Сядам да чета и да се уча.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 792
blixa, благодаря ти, за мен е чудесен ориентир и като се има предвид, че съм висока метър и половина, може и до деколтето да ми стигне. На мен остаряването ми е по-видимо точно по шията, може би защото така и не успях да свикна с третиноина там. Та сега търся варианти за забавяне на пораженията и в тоя ред на мисли, вече мога да кажа, че харесвам серума с ретинол на cos de baha, ползвам през вечер защото в две поредни вечери ми се зачерви кожата и остана така няколко часа. Когато е през вечер го понасям много добре, няма парене, зачервяване изобщо никакво раздразнение. Също и не е изсущаващ твърде много, на лицето даже не усещам засушаване, а на шията и деколтето мнооого леко. След като нанеса останалите продукти всички си идва на мястото. Ретинолът е някъде по средата на списъка със съставките и може би затова серума е по-нежен, но при мен като преход към трета е много добре.

Общи условия

Активация на акаунт