Къде в Бургас? (56)

  • 45 156
  • 787
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Детето иска да е навън, в заведение.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 11:40 от Горгона

# 376
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Момичета, дъщеря ми иска да си празнува рождения ден с приятелчета на заведения/пицария/кафе. Ще става на 12г. иска да са някъде без родители (разбираемо). Но все пак на мен ми се иска да сме наоколо, хем и ние да се почерпим семейно. Пада се през седмицата, което означава, че трябва да е след часовете (след 18:30ч.), като най-удобно ще е да е в центъра (учи в математическата). Моля да ми предложите някое заведение за около 10деца и още около 6-7възрастни. Единственото, което ми идва на ум е кафето в Трията на третия етаж, а ние евентуално да сме на кафето на първия или в Ромата.
Моята дъщеря празнува и 12г и 13г в Инканто на баба Ганка.
Родители не се събираме, тя категорично отказва да сме наблизо. А за мен това е добре дошло.
Тази година, за 14-тия рожден ден, иска пак там.
За мен е удобно, на нея й харесва и затова и пиша, че го препоръчвам.
Да вметна, че тези нейни последни 2 рождени дни са ми излизали най-евтино: за около 10тина деца: под 100 лв и то при условие, че не съм й поставяла лимит за консумация. Не избираме меню, оставям ги кой каквото иска да поръчва. Децата не пият алкохол, поръчват си 2-3 пици за всички и са предоволни. Те искат да са заедно и да си говорят техните си неща необезпокоявани.
Преди това в разни детски кътове, за партита с торти и прочие ми излизаше над 400 лв.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 15:43 от LaDiDa

# 377
  • Мнения: 218
Здравейте, някой знае ли от къде мога да купя сос Уорчестър?

# 378
  • Бургас
  • Мнения: 877
От всяка по-голяма верига и на Метро и Била и на Лидъл съм виждала, само в Кауфланд не съм се заглеждала...

# 379
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
От къде да си купя качествен глинен гювеч? Благодаря!

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
И гювечите ги има във всеки голям магазин, дори вчера и в Хоум-макс видях, но не погледнах цените. А за качество....не разбирам. Аз ги деля на "здрави" и "счупени".

# 381
  • Мнения: 218
DolliGi, намерих! Благодаря:grinning:

# 382
  • Мнения: 322
Някой ползвал ли е "АМКО" за рожден ден да даде мнение? Как са като забавления и цени?

# 383
  • Мнения: 8 759
ПО-назад бяха писали мнения за него .....

# 384
  • Мнения: 47
Някой ползвал ли е "АМКО" за рожден ден да даде мнение? Как са като забавления и цени?



Здравей! Моята дъщеря си празнува рождения ден там. Остана много доволна. Да вметна, че празнувахме 13г. Собственичката е много отзивчива и любезна, спокойно обясняваше на децата какво и как се прави и те се забавляваха, приготвяйки си сами почерпката. Продуктите бяха много добре подбрани и пресни. Беше топло, уютно, светло и приятно. Откъм почерпка за родителите - предлагат само вода и кафе, но можете да си внесете ако искате алкохол, сокчета и нещо за хапване. Цената е 15 лв на дете, ако са 10 и повече, иначе е 20 лв. на дете. Надявам се да съм била полезна. Децата си изкараха много весело.

# 385
  • Мнения: 1 684
Момичета, търся майстор или фирма, за ремонт на перални. Да препоръчате някой, от когото сте доволни?

# 386
  • у нас
  • Мнения: 5 714
Елица, писах ти на лични.

# 387
  • Мнения: 322
Благодаря, Виктория, Simple Smile моят е на 6, харесва му готвенето, но май ще изчакам, повече ме притесняват приятелчетата,  които са по- буйнички. Хубав ден на всички !

# 388
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте,  магазин за обувки на фирма Габина има ли в Бургас ? Преди време имаше на Фердинандова, но там е затворен.

# 389
  • Мнения: 3 975
Габина, има в уличката в центъра точно до пицария романс където е кафе фреш

Общи условия

Активация на акаунт