Къде в Бургас? (56)

  • 45 274
  • 787
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 184
Момичета ,от ЖП гарата до училището по Механо ,горе  долу едно такси колко ще ми вземе? Не е опция автобус,че късно вечерта ще пристигна

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Скоро не съм ползвала, но около 4 -5лв. максимум предполагам.Последно някъде там платих,  но по обиколен маршрут, така, че ако е нормално такси от фирма, и тарифите не са вдигнати може и по-малко да е.

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 6 893
Зависи от фирмата между 4 и 8лв. Най-евтини са Еко такси. Ако се качиш на Green такси ще те одрусат яко.

# 693
  • Мнения: 6 184
Благодаря ви Heart

# 694
  • Мнения: 5 998
Аз ползвам Орион такси, цените им са добри - +359899800800.

# 695
  • Мнения: 4 808
Аз рядко ползвам такси, но когато ми се наложи, ползвах Еко такси, но последните два–три пъти буквално ми отказаха, нямали свободни коли, ползвах Бургас такси и съм доволна, цените им също са много добри.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Къде мога да намеря сладкарска боя? Предпочитам някъде из центъра.

# 697
  • Мнения: 6 108
Здравейте! Половината ни столове се продъниха и разклатиха. Къде в града могат да ни направят нови седалки и да ги поставят на столовете, и да затегнат тези, които са се разклатили?

# 698
  • Мнения: 2 901
Момичета, искам на перваза на терасата да сложим камък, да се получи нещо такова https://dekoriko.ru/images/article/orig/2017/04/podokonnik-na-balkone-13.jpg, бихте ли ме насочили към фирма или майстор от който сте доволни.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Къде мога да намеря сладкарска боя? Предпочитам някъде из центъра.
Сладкарска боя съм купувала от Кауфланд. Вярно, че не е в центъра, но....ако няма в Центъра и , това е вариант.

# 700
  • Мнения: 4 941
Момичета, искам на перваза на терасата да сложим камък, да се получи нещо такова https://dekoriko.ru/images/article/orig/2017/04/podokonnik-na-balkone-13.jpg, бихте ли ме насочили към фирма или майстор от който сте доволни.
Камък за там ли си търсите или само майстор?

# 701
  • Мнения: 1 988
Не е по питането, но да кажа - този камък стои красиво, но ако е открита тераса е идеално за гларуси и гълъби- гладко и широко, т.е. винаги са ос..ни. Ние сме в саниран блок и на откритите тераси сложиха такъв перваз - ужасно е, имайте го предвид.

# 702
  • Мнения: 2 901
Благодаря за съвета, но така или иначе го има перваза и искам да стане по красиво, и по лесно да се чисти. Тинити, искам да дойде човек и да вземе размери и след това да го залепи .

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 6 498
Може да попитате в някоя от фирмите, изработващи паметници/надгробни плочи. Ние така поръчахме мраморния праг пред входната ни врата.

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 2 060
Продават ли се някъде в Бургас футболни екипи или други дрехи на Ливърпул?

Общи условия

Активация на акаунт