Къде в Бургас? (56)

  • 45 259
  • 787
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 28 074
LUмного благодаря..приморие го знам но Батак бюрото по труда ли е ?

Да, това е кметство "Батак". За да не се разкарваш, можеш да позвъниш в някое от кметствата, да обясниш къде се намира имотът и ще ти кажат къде да отидеш. С гугъл ще намериш телефони.

Знаете ли къде в Бургас се вади данъчна оценка ?зад общината или в данъчното?
в данъчното, което е в тунела на главната, под Макдоналдс, където беше

Там е данъчното на кметство "Приморие". Не можеш да извадиш данъчна оценка, ако имотът не се намира на тяхна територия.

# 721
  • Мнения: 4 941
Благодаря за уточнението, дами! 😊

# 722
  • Мнения: 1 511
LUмного благодаря..приморие го знам но Батак бюрото по труда ли е ?

Да, това е кметство "Батак". За да не се разкарваш, можеш да позвъниш в някое от кметствата, да обясниш къде се намира имотът и ще ти кажат къде да отидеш. С гугъл ще намериш телефони.

Знаете ли къде в Бургас се вади данъчна оценка ?зад общината или в данъчното?
в данъчното, което е в тунела на главната, под Макдоналдс, където беше

Там е данъчното на кметство "Приморие". Не можеш да извадиш данъчна оценка, ако имотът не се намира на тяхна територия.
За Славейков сме вадили от Приморие.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
В центъра се вадят оценките за всякакви имоти.     А Някой знае ли Работи ли магазинчето за печена риба на Оборище

# 724
  • Мнения: 28 074
В центъра се вадят оценките за всякакви имоти.

Цитат
За Славейков сме вадили от Приморие.

Хайде извадете данъчна оценка за имот в землището на с. Маринка от "центъра". Хем не знаете къде е имотът на 
likeawind, хем спорите. Община Бургас включва от 12-13 населени места.

# 725
  • Мнения: 3 978
В Бр.Миладинови е ...

# 726
  • Мнения: 1 556
В данъчното в "центъра" съм вадила дан.оценки за земеделски земи, намиращи се във всевъзможни селца на територията на община Бургас. Предполагам, че и за останалите видове имоти може.

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
В центъра се вадят оценките за всякакви имоти.     А Някой знае ли Работи ли магазинчето за печена риба на Оборище

Днес работеше.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 613
Здравейте! Някой знае ли къде се е преместил часовникарят, който работеше срещу Старата поща? Днес минах и видях, че помещението е празно, а в двора не можеше да се влиза, за да видя дали има бележка.

# 729
  • Мнения: 969
Здравейте! Някой знае ли къде се е преместил часовникарят, който работеше срещу Старата поща? Днес минах и видях, че помещението е празно, а в двора не можеше да се влиза, за да видя дали има бележка.
От другата страна на Ботева, където е пекарна Зия, като се продължи към Операта, първата пресечка в ляво, в една нова кооперация, до него на ъгъла има хранителен магазин, улицата е Цар Асен I.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Някой знае ли откъде мога да купя говеждо месо за риб ай стек? Излиза ми бляк ангъс.Не съм много по-месата, ходих в Йоги ,но не видях говеждо, а телешко.

А в коя част на Оборище е това магазинче за печена риба?

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Някой знае ли откъде мога да купя говеждо месо за риб ай стек? Излиза ми бляк ангъс.Не съм много по-месата, ходих в Йоги ,но не видях говеждо, а телешко.

А в коя част на Оборище е това магазинче за печена риба?
Рибай стек може и да е от блек ангъс - първото сочи мястото, от което е взето месото, а второто е порода говеда.
В Лидл често пускат рибай, има и в Метро. Магазинчето за риба на Оборище е срещу наказателния паркинг, зад Трета поликлиника.

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Някой знае ли откъде мога да купя говеждо месо за риб ай стек? Излиза ми бляк ангъс.Не съм много по-месата, ходих в Йоги ,но не видях говеждо, а телешко.

А в коя част на Оборище е това магазинче за печена риба?
Рибай стек може и да е от блек ангъс - първото сочи мястото, от което е взето месото, а второто е порода говеда.
В Лидл често пускат рибай, има и в Метро. Магазинчето за риба на Оборище е срещу наказателния паркинг, зад Трета поликлиника.

Благодаря!
А има ли ресторант, или място откъдето може да се купи/поръча рибай стек?

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Някой знае ли откъде мога да купя говеждо месо за риб ай стек? Излиза ми бляк ангъс.Не съм много по-месата, ходих в Йоги ,но не видях говеждо, а телешко.

А в коя част на Оборище е това магазинче за печена риба?
Рибай стек може и да е от блек ангъс - първото сочи мястото, от което е взето месото, а второто е порода говеда.
В Лидл често пускат рибай, има и в Метро. Магазинчето за риба на Оборище е срещу наказателния паркинг, зад Трета поликлиника.

Благодаря!
А има ли ресторант, или място откъдето може да се купи/поръча рибай стек?
Не съм поръчвала от там, но мисля че в Норма и Инканто има.

# 734
  • Мнения: 1 893
В Норма има добър избор на стекове, вкл. може да се поръча комбинирана порция.

Общи условия

Активация на акаунт