Къде в Бургас? (56)

  • 45 160
  • 787
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 810
Здравейте, къде има магазини за мебелен обков? Изключвам големите магазини от типа на Практикер.

# 391
  • Мнения: 1 684
Аз съм купувала от Роси и Салекс. Намират се до Бриколаж.

# 392
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
И в Славейков - Балкан юг до автомивка Фреш и в двора на Хемус.

# 393
  • Мнения: 6 084
Здравейте! Преди15г си взехме холна секция от полските на която стъклото на витрината е заоблено. При едно отваряне на вратата нещо стана при пантите, чу се скърцане, затворих вратата трудно, а при следващ опит се отваря само до някъде и не мога да извадя/сложа нищо. Успях да махна капачетата при пантите и видях, че и при тите отвора в стъклото има пукнатини. ММ твърди, че няма от къде да се вземе нова вратичка и да не се опитвам изобщо да я отварям. Въпросът ми е има ли мебелни магазини, които все още предлагат полски мебели или пък мебелен цех, който може да осигури подходящо стъкло за подмяна на вратата.

# 394
  • Бургас
  • Мнения: 877
Здравейте, къде има магазини за мебелен обков? Изключвам големите магазини от типа на Практикер.
Малко по-нагоре от затвора ( като идваш от стадиона на 10 метра), само че отсреща има складова база, там още като влезешна първата редица в средата има, и са на много добри цени и не са масовките които по-принцип се продават, има също крачета , плъзгачи за мебели и за вграждане и все такива неща Simple Smile
 Мисля оградата беше жълта и има къщичка като на пазачите на входа.
 
Рори72 Големите стъкларски цехове имат най-различни стъкла и машини и могат да ти направят ако занесеш твоето, за цени вече не знам....

# 395
  • Мнения: 6 084
Благодаря, Доли!

# 396
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте, къде има магазини за мебелен обков? Изключвам големите магазини от типа на Практикер.
https://lotostrading.com/bg/Виж им координатите на магазина в Бургас, много сме доволни.

# 397
  • Мнения: 129
Здравейте, кажете ми фирма, за почистване на дома, след ремонт? Такава, от която имате лични впечатления. В апартамента има толкова много прах (от рязане на гранитогреса), че нито аз, а и жена ми ще се справим, отделно, че
нямам желание да дишаме наслоеният прах.
От заглавието на темата се подразбира, но все пак да уточня-за гр. Бургас.

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
На дъщеря ми й искат от училище чисто бяла готварска престилка за вторник. Идеи от къде да намеря такова нещо?

# 399
  • Бургас
  • Мнения: 6 005
Магазини за работно облекло - има такъв на "Демокрация", преди пресечката с "Кирил и Методи" от дясната страна - срещу "Домино".

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Благодаря, Тинтина! Дано да има! Утре съм там!

# 401
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Магазини за работно облекло - има такъв на "Демокрация", преди пресечката с "Кирил и Методи" от дясната страна - срещу "Домино".
Магазинът се казва "Тики" и е на мои роднини. Мисля, че могат и да я избродират ако искаш някакви допълнителни неща

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Магазини за работно облекло - има такъв на "Демокрация", преди пресечката с "Кирил и Методи" от дясната страна - срещу "Домино".
Магазинът се казва "Тики" и е на мои роднини. Мисля, че могат и да я избродират ако искаш някакви допълнителни неща
Супер сте, момичета! Престилката е купена!!!

# 403
  • Мнения: 322
Моят дребосък много иска да се запише да тренира тенис. Някой с преки наблюдения да даде мнение, моля. Интересуват ме и цени/ ще плащам и за баткото/ Благодаря.

# 404
  • Мнения: 178
здравейте престои ни детски рожден ден моля какви са вашите наблюдения върху сладкарските салони цена + качество

Общи условия

Активация на акаунт